Skocz do zawartości

Subariada - Korsyka - 12-20 sierpnia 2021


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@dzioba wypadł, niechaj @jaw wskoczy na  główną listę. Czyli:

 

1 Elżbieta Maj 2os
2 goashi 2os. + 1dz.
3 muka 2 os.
4 dulo77 3os.
5 przemekka 2 os.
6 Izotom 2os.
7 Subary 2 os.
8 Urabus 2os.
9 jaw 2os.
10 mp3g 2os. + 1dz.

 

Edytowane przez Miłosz Rzeźnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, muka napisał:

Ja w kwestii formalnej. W Rumunii była palinka, w Bułgarii rakija. Czy Korsyka też może nas uraczyć jakimś specyficznym miejscowym trunkiem :mrgreen:

 

Korsyka to orgia smaków. W tym alkoholowych. Ja oszlałem na miejscu, można wydać każdą fortunę na spożywkę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem porządki - wygląda na to, że nowa lista jest pełna, wszyscy nowi dostali dostęp do wątku pocztowego. Jeśli ktoś jest pominięty - proszę dać znać. Jeśli ktoś z listy nie może potwierdzić przyszłego roku - trzeba zrobić miejsce dla innych chętnych i nie straszyć "pełną listą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Drogie ekipy! Po okresie niebytności na forum (byłem w lesie, jak już pisałem) wróciłem. Zrobiłem podsumowania, tabelki, całki i różniczki i wychodzi mi na to, że mamy na majową Korsykę 10 ekip czyli komplet. Zgodnie z poprzednim postem wszyscy macie dostęp do poczty. Tam są zadania dla nowych i starych "zapisanych". Proszę sprawdzić.
PS. Pozdrowienia z Korsyki (29 stopni C) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 18:00, Miłosz Rzeźnik napisał:

Drogie ekipy! Po okresie niebytności na forum (byłem w lesie, jak już pisałem) wróciłem. Zrobiłem podsumowania, tabelki, całki i różniczki i wychodzi mi na to, że mamy na majową Korsykę 10 ekip czyli komplet. Zgodnie z poprzednim postem wszyscy macie dostęp do poczty. Tam są zadania dla nowych i starych "zapisanych". Proszę sprawdzić.
PS. Pozdrowienia z Korsyki (29 stopni C) :P

Ja pozdrawiam z Poznania dzisiaj 28 st,. a w słońcu jak kosiłem trawę to było pewnie z 35 st  Prawie jak na Korsyce. :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cicho tu... bo i nie ma co gadać, jak korona szaleje. 

Ale ja napiszę, tak cichutko, ukradkiem... że jak ktoś ma za dużo urlopu na 2021 i jest zapisany na tą Korsykę, to jak zostanie "na wywczasie" kolejne 9 dni, to będzie mógł zwiedzić też Sardynię :drool:
Trasa już przygotowana. Z uwagi na wczesne Boże Ciało ewentualni "Sardyńczycy" będą wracać właściwie prosto na Plejady. Ale zdążą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:


Trasa dla terenówek będzie syta. Na objazdach w kilku miejscach zmieniłem pampersa a Hilux dostał nieźle w tyłek.

Czy będą biwaki, namioty czy "lajt".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 17:38, Miłosz Rzeźnik napisał:

Ale ja napiszę, tak cichutko, ukradkiem... że jak ktoś ma za dużo urlopu na 2021 i jest zapisany na tą Korsykę, to jak zostanie "na wywczasie" kolejne 9 dni, to będzie mógł zwiedzić też Sardynię

 

Brzmi nieźle... i wstępnie chętnie byśmy się pisali :) Ale koniecznie musicie na trasie zabukować kilka pobytów w SPA, żebyśmy podołali kondycyjnie :mrgreen:;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.11.2020 o 17:38, Miłosz Rzeźnik napisał:

Cicho tu... bo i nie ma co gadać, jak korona szaleje. 

Ale ja napiszę, tak cichutko, ukradkiem... że jak ktoś ma za dużo urlopu na 2021 i jest zapisany na tą Korsykę, to jak zostanie "na wywczasie" kolejne 9 dni, to będzie mógł zwiedzić też Sardynię :drool:
Trasa już przygotowana. Z uwagi na wczesne Boże Ciało ewentualni "Sardyńczycy" będą wracać właściwie prosto na Plejady. Ale zdążą.

Dulki Team bardzo chętne są na wydłużenie wyjazdu i Sardynię :)

Czekamy na instrukcje :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.09.2020 o 13:46, AAD napisał:

Proszę na rezerwę, na początku byliśmy na liście, potem zmieniony termin nam nie pasował :upside-down-face_1f643-small: ale majówka 2021 bardzo pasuje, a i towarzystwo zacne :)

 

 

W dniu 8.12.2020 o 22:49, muka napisał:

W związku z panującą sytuacją i jej wpływem na moją firmę, jestem zmuszony zrezygnować z tej wyprawy. Strasznie żałuję :(

 

To w kolejności pierwsi z rezerwy chyba AAD. Potwierdzacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...