Jump to content

Subariada - Korsyka - 13-21 maja 2021

Recommended Posts

• Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gaja, 10 miesięcy, foto z dwutygodniowej wyprawy po Gruzji (70% namiotowo). Podróżuje z bratem lat 3 i siostrą lat 5... W tym roku Gaja w kwietniu będzie mieć 18 miesięcy i widzimy się z nią oraz je

Poza tym w trudny teren wjeżdża tylko Miłosz swoim samochodem, a reszta go później wyciąga. To taka wieloletnia tradycja ... tzn. praktyka 

E tam... to promil tylko!  

Posted Images

12 godzin temu, dulo77 napisał:

@mp3g

Ale Mały Goashi i Mała Dulo są bardzo kontaktowi :thumbup: więc stresu nie ma :D

Przepraszam za ten pogłębiony wywiad ,  zastanawiamy się po prostu czy pięciolatek na tym wyjeździe to dobry pomysł. Dzięki ! :D

W dniu 21.01.2020 o 15:26, Miłosz Rzeźnik napisał:

Niestety promy chodzą teraz raz dziennie i to różnie w zależności od dnia. Ale mamy to ogarnięte i uczestnicy dostaną namiar na konkretny prom i konkretną godzinę.

@Miłosz Rzeźnik, zamierzam przypłynąć promem z Tulonu, który jest w Bastia 4g przed wami. Powrót też planuję innym promem który wypływa dużo później niż Wasz.

Czy mogę już kupować bilet? Czy mogą być jeszcze jakieś zmiany w tej kwestii?

Teraz, dzioba napisał:

@Miłosz Rzeźnik, zamierzam przypłynąć promem z Tulonu, który jest w Bastia 4g przed wami. Powrót też planuję innym promem który wypływa dużo później niż Wasz.

Czy mogę już kupować bilet? Czy mogą być jeszcze jakieś zmiany w tej kwestii?

Nie widzę problemów.

A jakby się ktoś śpieszył, to to jest własciwy prom z Bastii:

PROM_KORSYKA_LIV_BAS_Subaru.jpg

Edited by Miłosz Rzeźnik
  • Upvote 1

UWAGA!

Trzeba przygotować się na II rundę wyborów prezydenckich, która może wypaść na 24 maja. No chyba, że nam panujący Prezydent Rzeczypospolitej - już nie wszystkich Polaków - wygra w I turze tj. 10 maja.

Teraz, Izotom napisał:

UWAGA!

Trzeba przygotować się na II rundę wyborów prezydenckich, która może wypaść na 24 maja. No chyba, że nam panujący Prezydent Rzeczypospolitej - już nie wszystkich Polaków - wygra w I turze tj. 10 maja.

Ołłł shit....

Kolega @Fala "nie może otrzymywać wiadomości" - musisz sobie coś zmienić w ustawieniach chyba, nie masz teraz dostępu do poczty forumowej, a to jest koniecznie.

UWAGA wszyscy zapisanie - właśnie wrzuciłem Wam na pocztę wątek poświęcony tej wyprawie Tam oczywiście jak zwykle link do tabelki do uzupełnienia W TRYBIE PILNYM oraz dane finansowe.

Przy okazji - kto jeszcze czyta ten wątek - warto się dopisywać na listę rezerwową, ponieważ życie pokazuje, że dość często bywają "rezygnanci" i wtedy jest szansa na "wskoczenie" na wolne miejsce.

Edited by Miłosz Rzeźnik
26 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Kolega @Fala "nie może otrzymywać wiadomości"

Miałem pełna skrzynkę, powinno już działać.

Dziękuję.

PS: Outback manual z reduktorem - to odpadam?

Edited by Fala

Poza tym w trudny teren wjeżdża tylko Miłosz swoim samochodem, a reszta go później wyciąga. To taka wieloletnia tradycja ... tzn. praktyka ;)

• Haha 2
Teraz, Izotom napisał:

Poza tym w trudny teren wjeżdża tylko Miłosz swoim samochodem, a reszta go później wyciąga. To taka wieloletnia tradycja ... tzn. praktyka ;)

Ale żeby zmienić tradycję, to specjalnie na wniosek @Izotom przygotujemy taki odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" :evil2::evil2::evil2:

• Upvote 1
31 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" 

Bardziej dbający o lakier - najlepiej podgłośnić radio. ;):D

• Like 1
10 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Ale żeby zmienić tradycję, to specjalnie na wniosek @Izotom przygotujemy taki odcinek 2 km bardzo wąską dróżką zarośniętą makią. Jak mówi słownik "makia charakteryzuje się dużym udziałem gatunków ciernistych i kolczastych" :evil2::evil2::evil2:

Chyba zapomniałeś kto jest kierowcą ... I chyba zapomniałeś kto zaraz po Tobie podjeżdżał pod górę w Mołdawii. 3 dni po odebraniu auta od lakiernika, Iza poprawiała lakier za pomocą gałęzi uznając, że auto jest za czyste: dosłownie jak pies po kąpieli.

• Haha 1
Godzinę temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Tak, pamiętam też "delikatny kobiecy styl jazdy" :P One life, live it!

Kiedy będziesz miał w ofercie Korsykę dla terenówek?