Jump to content

Subariada - Korsyka - 12-20 sierpnia 2021

Recommended Posts

Posted (edited)

Z uwagi na niemożność przeprowadzenia w maju, Subariadę Korsykę jak i Sardynię przenosimy na sierpień. 

- Korsyka: 12-20 sierpnia
- Sardynia: 21-29 sierpnia

A dla tych, którzy bardzo chcą wyjechać już w maju (wszyscy?), mają nieprzenoszalne urlopy itd. proponujemy budżetową Subariadę w Serbii, w terminie niedoszłej Korsyki, czyli
- Subariada Serbia: 13-19 maja
Serbia jest otwarta i raczej takowa pozostanie, ponieważ sądząc po roku obserwacji (i bycia tam też kilka razy w czasie pandemii) podchodzi lajtowo do tych tematów. Nie robi lockdownów.

Edited by Miłosz Rzeźnik
  • Miłosz Rzeźnik changed the title to Subariada - Korsyka - 12-20 sierpnia 2021
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gaja, 10 miesięcy, foto z dwutygodniowej wyprawy po Gruzji (70% namiotowo). Podróżuje z bratem lat 3 i siostrą lat 5... W tym roku Gaja w kwietniu będzie mieć 18 miesięcy i widzimy się z nią oraz je

Jesteśmy chętni na przyszły rok.  Jeśli można to proszę o dopisanie do listy. Szkoda, że przemekka nie może jechać. Wspaniała ekipa. Pozdrawiam.

Prosimy o wpisanie na listę - 2 osoby + bąbelek :-)

Posted Images

Godzinę temu, Elżbieta Maj napisał:

My odpadamy. Prosimy o zwrot zaliczki. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś... w lepszych czasach... Do zobaczenia.

Spoko.

Ale "lepsze czasy"... a co gdy zamiast COVIDa będzie zawał? Może właśnie teraz są te lepsze, kto wie....

• Upvote 1

Prosimy o wpisanie na listę - 2 osoby + bąbelek :-)

• Like 2
  • 1 month later...

Dzień dobry,

Czy możemy kupować bilety na prom? Jakieś dodatkowe wytyczne w tej kwestii czy pozostajemy przy ostatnich ustaleniach?

Kurczę a ja już przebukowałem zeszłoroczny bilet na 12.08, chyba nie będzie kolejnych zmian...:unsure:

My mamy wykupiony bilet na prom tam: 12.08. z Livorno godz. 8.00.

Też czekamy na jakieś niespodzianki dlatego wstrzymujemy się z zakupem biletu z powrotem :)

Zabrałem się za porządne porządki. Wynika z nich, że na Korsykę sierpniową zrobiły się miejsca. Można więc spraszać znajomych. Jeśli nic nie pomyliłem to wygląda to tak:

1 goashi
2 dulo77
3 przemekka
4 Izotom
5 mp3g
6 Zoui + Chojny
7 tomek19791
8  
9

10  

@tomek19791 prosił o zapisanie dawno temu, więc pilna prośba o potwierdzenie chęci.

A na wolne miejsca można się dopisać. Korsyka otwarta więc tym razem powinien się wyjazd udać.

Edited by Miłosz Rzeźnik
W dniu 11.06.2021 o 18:32, Izotom napisał:

My mamy wykupiony bilet na prom tam: 12.08. z Livorno godz. 8.00.

Też czekamy na jakieś niespodzianki dlatego wstrzymujemy się z zakupem biletu z powrotem :)

My również mamy juz bilet na prom na Korsykę. Z powrotnym także wstrzymujemy się do informacji :-)

Edited by zoui
W dniu 13.06.2021 o 15:34, Miłosz Rzeźnik napisał:

Zabrałem się za porządne porządki. Wynika z nich, że na Korsykę sierpniową zrobiły się miejsca. Można więc spraszać znajomych. Jeśli nic nie pomyliłem to wygląda to tak:

1 goashi
2 dulo77
3 przemekka
4 Izotom
5 mp3g
6 Zoui + Chojny
7 tomek19791
8  
9

10  

@tomek19791 prosił o zapisanie dawno temu, więc pilna prośba o potwierdzenie chęci.

A na wolne miejsca można się dopisać. Korsyka otwarta więc tym razem powinien się wyjazd udać.

Cześć MIłosz - wskoczyliśmy na Alabanię i Sardynie - z Korsyki rezygnujemy. 

W dniu 17.06.2021 o 15:43, Jarosław Urbański napisał:

Miłosz po rekomendacji z Twojej strony i rozmowie z Zarządem - zdecydowaliśmy się na Korsykę. Proszę szczegóły wyjazdowe:-)

Ale reakcję na pocztę forumową zwiększa! Usunąłem z Sardyni, dodałem do Korsyki. Czyta tamże.