Skocz do zawartości

Wyjazd na pogrzeb Łukaszka


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, zbieżmy jakąś grupę osób z forum, które przyjadą na pogrzeb Łukaszka, pożegnają go i złożą wieniec. Na chwilę obecną stawią się:

 

1. niumen

2. pablonas

3. krisKristoffers

4. Wck (?)

 

 

 

 

Wieniec jest już zamówiony, wybraliśmy go razem z SebastaniemZ1 i myślę, że będzie skromny, a zarazem okazały, w barwach żółto-niebieskich...

 

 

Jest mały problem z transportem wieńców, ponieważ zamówiłem również drugi od Mitsumaniaków - oba są ogromne. Niestety z trójmiasta nikt się chyba na pogrzeb nie wybiera - przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Podróż PKP odpada.

Są dwie opcje, wysyłka DHLem (nie wiem w jakim stanie dotrą wieńce i na kiedy) albo wypożyczenie gdzieś tanio jakiegoś kombi i transport na własną rękę, siakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen a Ty jak się dostaniesz z 3city na miejsce?

 

Ja od wczoraj wieczora próbuje skombinować transport dla nas i wieńców. Odbieram je dzisiaj przed 21, kurierem nie da rady. Dzwonię po wypożyczalniach itp, ale chcą wysokie kaucje. Koledzy też próbują jakiś samochód załatwić, ale ciężko. Jeszcze podzwonimy.

 

 

 

Chciałbym spytać się forumowiczów, którzy wsparli finansowo akcje, czy z reszty pieniędzy (jeśli takowe zostaną) mogę wypożyczyć jakiś wóz? Te wieńce są naprawdę duże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen a Ty jak się dostaniesz z 3city na miejsce?

 

Ja od wczoraj wieczora próbuje skombinować transport dla nas i wieńców. Odbieram je dzisiaj przed 21, kurierem nie da rady. Dzwonię po wypożyczalniach itp, ale chcą wysokie kaucje. Koledzy też próbują jakiś samochód załatwić, ale ciężko. Jeszcze podzwonimy.

 

 

 

Chciałbym spytać się forumowiczów, którzy wsparli finansowo akcje, czy z reszty pieniędzy (jeśli takowe zostaną) mogę wypożyczyć jakiś wóz? Te wieńce są naprawdę duże...

 

Oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...