Skocz do zawartości

Brak wolnych obrotow Impreza GT


Olek1236

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem ze swoim Gt-kiem

Po odpaleniu wchodzi na 4tys obrotow i trzyma te obroty i nie ma wolnych. Wszystkie odmy i ppdcisnienia podłączone zawór wolnych obrotow również. W czym może tkwić problem? Dodam jeszcze że jak ma te 4tys dodam gazu to idą jeszcze dalej. 

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj ECU odpinając kleme. Jak nie pomoże sprawdź czy wszystkie podciśnienia są dobrze podpięte. Może coś jest źle i ssie powietrze z pominięciem przepustnicy. Pewnie gdzieś za przepływomierzem, bo nie wierzę że chodziłby na 4k na niepoliczonym powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawiałem z Mariuszem z GC8 i chyba rozwiał moje wszelkie nadzieję że to będzie chodziło. Mianowicie jest tak że silnik mam gt99 a wiązka wraz z ECU okazała się GT 97. Jest między nimi sporo różnic takich jak wtryski. Wtryski w gt97 mają 370ccm a GT od 440ccm i jak teraz mam kolektor z GT99 z wtryskami od GT99 to sterownik leje dużo więcej bo jest większa przepustowość wtrysków. A nie mogę założyć kolektora z GT97 bo są inne głowice, a wtryski z 97 nie podejdą do kolektora 99. 

Kolejna sprawa jest ze w GT 99 jest Krokowiec w przepustnicy a w 97 w kolektorze. Ale to akurat udało mi się zrobić bo dorobiłem flansze i zamontowałem. 

Także zostaje mi chyba jedyna opcja wymienić wiązke na GT99. 

 

Mam do kupienia kompletna wiązke silnika kabiny z immo i ecu od forka s-turbo i zastanawiam się czy te wiązki są takie same? Może ktoś z Was wie coś na ten temat? 

Niechciałbym znowu pójść w niepotrzebne koszty i czas. 

 

Prosze was o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o moja pewność. Na 99% jest identyczna. Szukałem kiedyś info jak to jest z remapem kompow po my 99 ale nigdy nie uzyskalem jednoznacznej odpowiedzi. Naj mniej ryzykowne będzie znaleźć kompa z immo od takiej imprezy z której masz silnik.

O ECU simtek się nie wypowiem niestety.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...