Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA: Trening przed Świniopasem (26 stycznia, Otwock-Mlądz)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, niedziela się zbliża, mam więc kilka próśb i informacji.

  1. Nie udało mi się zamówić pachołków - mam mały kasowy zastój, ale coś wymyślimy
  2. Kto ma niech weźmie szpadel - może zachce się nam w pewnym momencie zlikwidować nierówności jednego z zakrętów by móc wchodzić w niego szybciej i na przykład potrenować skandinavian flik-a 
  3. Zaopatrzcie się w termosy z kawą/herbatą i kanapki co by wytrwać tych kilka godzin
  4. Weźcie CB radia - nasza przejażdżka nie będzie długa, ale fajnie będzie Was słyszeć
  5. Po wspólnym żarełku w Barze przy stajni zapraszamy do nas na afterek - będzie się można ogrzać/napić
  6. Chętnych zapraszamy do noclegu :drinks:
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 12:35, Panzerpferd napisał:

Moi drodzy, okazuje się, że powrót z nadświdrzańskiego owalu będzie bardziej emocjonujący niż myślałem. Pobliska niepozorna otwocka ul. Grunwaldzka w samym swym środku prowadzi przez piaszczystą wydmę.

Opiszcie co i jak jak możecie po - mam komplet szutrowych opon i jak widzę, jest gdzie po owalu polatać tylko pytanie czy Legaś tam dojedzie (są jakies zabudowania w okolicy? gdzie mozna zostawić na przechowanie rozwalony samochód?)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie co i jak jak możecie po - mam komplet szutrowych opon i jak widzę, jest gdzie po owalu polatać tylko pytanie czy Legaś tam dojedzie (są jakies zabudowania w okolicy? gdzie mozna zostawić na przechowanie rozwalony samochód?)

Jedz za nami :) jakby co to pomozemy pojechac dalej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gumas_72 napisał:

czy Legaś tam dojedzie

Bez problemu. Może mieć problemy z przejazdem w drugą stronę przez wydmę na ul. Grunwaldzkiej (chcę zrobić przejazd w obie strony), ale w grupie siła.

20 minut temu, gumas_72 napisał:

są jakies zabudowania w okolicy? gdzie mozna zostawić na przechowanie rozwalony samochód?

Od owalu najbliższy dom to ok. 100 m, na podjeździe stał tam ostatnio podwyższony Land Rover, więc ludziska pewnie wyrozumiali. Pytanie tylko co Ty masz zamiar ze swoim autem zrobić? :rolleyes:

 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, gumas_72 napisał:

bo na zimowych to se można w nosie dłubać.

Sam się w tej kwestii zastanawiam. Pogoda jest niepewna. Aktualnie forek stoi na zimówkach, może w sobotę znalazłbym czas na zmianę na AT. Na pewno muszę je zmienić przed naszym suwalskim rajdem (29 lutego). 

Z drugiej strony owal nie jest wymagający a z powrotem przez wydmę zimówki powinny dać radę...

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Panzerpferd napisał:

Sam się w tej kwestii zastanawiam. Pogoda jest niepewna. Aktualnie forek stoi na zimówkach, może w sobotę znalazłbym czas na zmianę na AT. Na pewno muszę je zmienić przed naszym suwalskim rajdem (29 lutego). 

Z drugiej strony owal nie jest wymagający a z powrotem przez wydmę zimówki powinny dać radę...

ja już raz nie zmieniałem na szuter zimówek (lenistwo) i miałem przedni wahacz do wymiany oraz lawetę w robocie;)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...