Jump to content

ZAPROSZENIE NA: Trening przed Świniopasem (26 stycznia, Otwock-Mlądz)

Recommended Posts

Panowie i Panie, forumowicze, patokolektywianie!

Jakiś czas temu na satelicie wyhaczyłem pewne miejsce w którym moglibyśmy powypasać nasze subaraczki.

Znajduje się ono nad Świdrem w Mlądzu (Otwock). Otulone jest lasami i schowane za nadświdrzańską skarpą, tak więc możemy tam wydziczać do woli.

kolko.jpg

Dziś byłem tam na rekonesansie i oto czego możemy się spodziewać:

1. Piaszczystego toru o długości ok. 200 metrów. Jego zachodni zakręt jest szybki a wschodni techniczny (więcej wybojów).
  2. Dużego terenu wokoło, można rozpalić ognisko, ustawić grilla 
  3. Typowo otwockiego syfu nad samą rzeką (śmieci, butelki itp. W czynie społecznym można uprzątnąć co by nas okoliczni ludzie od czci i wiary nie odsądzili).

LINK DO MAPY: https://drive.google.com/open?id=1nD32-XMKgPRnxaUWu-JzHF-JWI3iGVz1

Co proponuję:

1. Spotykamy się w niedzielę, 26 stycznia o godzinie 11 na zatoczce autobusowej w Mlądzu (Otwock, ul. Majowa 357)
  2. O godz. 11.15 ruszamy na miejsce (spóźnialskich zapraszam już bezpośrednio nad Świder)
  3. Się bawimy, trenujemy, spędzamy wspólnie czas
  4. W zależności od liczby osób, pogody lub chęci możemy rozpalić grilla/ognicho/nic
  5. Jak się nam znudzi zapraszam Was do BARU PRZY STAJNI w Józefowie. Dojedziemy do niego fajnymi drogami i piachami (ok. 30 minut) a na miejscu możemy napić się pysznego 1-procentowego piwa dla kierowców, czegoś mocniejszego dla reszty, coś zjeść, posiedzieć przy ognisku...

zakret szybki.jpg

ZAKRĘT SZYBKI

zakręt techniczny.jpg

ZAKRĘT TECHNICZNY

okolica.jpg

OKOLICA

LISTA OBECNOŚCI:

1. @Panzerpferd@niezrównowaŻona i Kalinka
  2. @Tadeo TEAM
  3. @GregorWOT
  4. @mattipk GROUP
  5. @Infra & MAX
  6. @_akir_ i @Blondka
  7. @arkadio i @instancja_wyższa
  8. @Pan Dziedzic i @Rozrabiara 
  9.  
Edited by Panzerpferd
  • Like 1
  • Upvote 2
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeden pan z pieskiem (samiec GAMMA) uznał po prostu, że rozjeżdżamy mu rezerwat i zadzwonił po kawalerię. Ten miłośnik przyrody nie doczytał jednak, że rezerwat obejmuje 15 metrów od koryta Świdra, a

A przy okazji, DZIĘKI BRYGADO za zajefajny dzień. Spokojnych powrotów, lekkiego jutra i do futra. Wytrzymamy jakoś ten miesiąc bez siebie 

Posted Images

1 minutę temu, Pan Dziedzic napisał:

Jak mnie nie wypadnie trasa do Białej Podl. to będę :D 

To po wszystkim zapraszamy do nas na małe co-nieco - może być z noclegiem :D

24 minuty temu, Pan Dziedzic napisał:

Jak mnie nie wypadnie trasa do Białej Podl. to będę :D 

Nam akurat nie wypada trasa do Białej więc możesz nas wstępnie wpisać ;-)

• Like 1

Ja będę na 90% z Maksem - ale Fiestą na glebie, także towarzysko :D

• Like 2
2 minuty temu, Infra napisał:

Ja będę na 90% z Maksem - ale Fiestą na glebie, także towarzysko :D

/zajefajnie, dawno Cię Wariat nie widzieliśmy, a przy okazji dostaniesz koszulki :)

• Thanks 1
2 godziny temu, Rozrabiara napisał:

Ja nie mogę, jeszcze ich nie odebrał?? :facepalm:

A tak mu się paliło... :biglol:

Dalej mi się pali ale każą jeździć w dziwne miejsca :D Chyba zapłacę za kuriera lol.

oki, sprawdziłem na googlach i wiem jak to miejsce znaleźć. Tam czasami chodziliśmy z chłopakami na wagary, 

jak będziecie jechać do tego przystanku, to jedyna droga jest ulica Majową, tam miniecie moja Podstawówkę, która będzie po prawej stronie, Panzer - zobacz jeszcze trase wzdłuż ulicy Marszałkowskiej - sa fajne piach i ta magiczna piaszczysta górka - teoretycznie nie do przejechania o tej porze roku - 50 m dalej jest ominięcie łagodniejsze tej gorki, ale wyzwanie to wyzwanie - a jeszcze od tej polany co ją znaleźliście jest trasa po stronie Józefowa od Mądralina wzdłoz rzeki Świder przy pomniku Powstaniców z Powstania STyczniowego do Rutki, a potem można pojechać ul. Marszałkowską w odwrotnym kierunku na świder i od razu do Józefowa - będzie klawo jak cholera.

G

• Like 1
13 godzin temu, GregorWOT napisał:

oki, sprawdziłem na googlach i wiem jak to miejsce znaleźć. Tam czasami chodziliśmy z chłopakami na wagary, 

jak będziecie jechać do tego przystanku, to jedyna droga jest ulica Majową, tam miniecie moja Podstawówkę, która będzie po prawej stronie, Panzer - zobacz jeszcze trase wzdłuż ulicy Marszałkowskiej - sa fajne piach i ta magiczna piaszczysta górka - teoretycznie nie do przejechania o tej porze roku - 50 m dalej jest ominięcie łagodniejsze tej gorki, ale wyzwanie to wyzwanie - a jeszcze od tej polany co ją znaleźliście jest trasa po stronie Józefowa od Mądralina wzdłoz rzeki Świder przy pomniku Powstaniców z Powstania STyczniowego do Rutki, a potem można pojechać ul. Marszałkowską w odwrotnym kierunku na świder i od razu do Józefowa - będzie klawo jak cholera.

G

Kurła to ja tam chyba nie dojadę w ogóle :/

• Haha 1
W dniu 14.01.2020 o 21:08, Pan Dziedzic napisał:

Mnie to ten bar w Józefowie interesuje :D 

A wiesz Adam, że tego baru nie znam, więc chętnie poznam

• Like 1

W Józefowie to robią dobre lody :D Takie wiecie, z mleka itp. :D

• Haha 1
W Józefowie to robią dobre lody  Takie wiecie, z mleka itp.

A żona wie ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 4
15 godzin temu, _akir_ napisał:

A żona wie ? emoji23.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

liże ze mną :biglol:

• Upvote 1

Moi drodzy, okazuje się, że powrót z nadświdrzańskiego owalu będzie bardziej emocjonujący niż myślałem. Pobliska niepozorna otwocka ul. Grunwaldzka w samym swym środku prowadzi przez piaszczystą wydmę. Dziś, sam i bez AT nie zdecydowałem się pod nią podjeżdżać, powydziczałem się dookoła, ale za tydzień, w grupie - będzie miodzio :D

Dalej przez most ruszymy do józefowskich wydm i w okolicach Góry Lotnika (tam rozbił się bombowiec z pomocą dla powstania warszawskiego) znów się trochę pobawimy - i chop na wyżerkę do baru przy stajni :drool:

@Infra Nie martw się, będą objazdy dla nieplejadowych glebolubnych :)

@AndyCalius - Jedziecie? :P

Edited by Panzerpferd
50 minut temu, Panzerpferd napisał:

@Infra Nie martw się, będą objazdy dla nieplejadowych glebolubnych :)

uffffffffffff

• Haha 1