Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA: Trening przed Świniopasem (26 stycznia, Otwock-Mlądz)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie, forumowicze, patokolektywianie!

Jakiś czas temu na satelicie wyhaczyłem pewne miejsce w którym moglibyśmy powypasać nasze subaraczki.

Znajduje się ono nad Świdrem w Mlądzu (Otwock). Otulone jest lasami i schowane za nadświdrzańską skarpą, tak więc możemy tam wydziczać do woli.

kolko.jpg

 

Dziś byłem tam na rekonesansie i oto czego możemy się spodziewać:

  1. Piaszczystego toru o długości ok. 200 metrów. Jego zachodni zakręt jest szybki a wschodni techniczny (więcej wybojów).
  2. Dużego terenu wokoło, można rozpalić ognisko, ustawić grilla 
  3. Typowo otwockiego syfu nad samą rzeką (śmieci, butelki itp. W czynie społecznym można uprzątnąć co by nas okoliczni ludzie od czci i wiary nie odsądzili).

 

LINK DO MAPY: https://drive.google.com/open?id=1nD32-XMKgPRnxaUWu-JzHF-JWI3iGVz1

 

Co proponuję:

  1. Spotykamy się w niedzielę, 26 stycznia o godzinie 11 na zatoczce autobusowej w Mlądzu (Otwock, ul. Majowa 357)
  2. O godz. 11.15 ruszamy na miejsce (spóźnialskich zapraszam już bezpośrednio nad Świder)
  3. Się bawimy, trenujemy, spędzamy wspólnie czas
  4. W zależności od liczby osób, pogody lub chęci możemy rozpalić grilla/ognicho/nic
  5. Jak się nam znudzi zapraszam Was do BARU PRZY STAJNI w Józefowie. Dojedziemy do niego fajnymi drogami i piachami (ok. 30 minut) a na miejscu możemy napić się pysznego 1-procentowego piwa dla kierowców, czegoś mocniejszego dla reszty, coś zjeść, posiedzieć przy ognisku...

 

 

zakret szybki.jpg

ZAKRĘT SZYBKI

 

zakręt techniczny.jpg

ZAKRĘT TECHNICZNY

 

okolica.jpg

OKOLICA

 

 

LISTA OBECNOŚCI:

  1. @Panzerpferd@niezrównowaŻona i Kalinka
  2. @Tadeo TEAM
  3. @GregorWOT
  4. @mattipk GROUP
  5. @Infra & MAX
  6. @_akir_ i @Blondka
  7. @arkadio i @instancja_wyższa
  8. @Pan Dziedzic i @Rozrabiara 
  9.  
Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, sprawdziłem na googlach i wiem jak to miejsce znaleźć. Tam czasami chodziliśmy z chłopakami na wagary, 

jak będziecie jechać do tego przystanku, to jedyna droga jest ulica Majową, tam miniecie moja Podstawówkę, która będzie po prawej stronie, Panzer - zobacz jeszcze trase wzdłuż ulicy Marszałkowskiej - sa fajne piach i ta magiczna piaszczysta górka - teoretycznie nie do przejechania o tej porze roku - 50 m dalej jest ominięcie łagodniejsze tej gorki, ale wyzwanie to wyzwanie - a jeszcze od tej polany co ją znaleźliście jest trasa po stronie Józefowa od Mądralina wzdłoz rzeki Świder przy pomniku Powstaniców z Powstania STyczniowego do Rutki, a potem można pojechać ul. Marszałkowską w odwrotnym kierunku na świder i od razu do Józefowa - będzie klawo jak cholera.

G

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, GregorWOT napisał:

oki, sprawdziłem na googlach i wiem jak to miejsce znaleźć. Tam czasami chodziliśmy z chłopakami na wagary, 

jak będziecie jechać do tego przystanku, to jedyna droga jest ulica Majową, tam miniecie moja Podstawówkę, która będzie po prawej stronie, Panzer - zobacz jeszcze trase wzdłuż ulicy Marszałkowskiej - sa fajne piach i ta magiczna piaszczysta górka - teoretycznie nie do przejechania o tej porze roku - 50 m dalej jest ominięcie łagodniejsze tej gorki, ale wyzwanie to wyzwanie - a jeszcze od tej polany co ją znaleźliście jest trasa po stronie Józefowa od Mądralina wzdłoz rzeki Świder przy pomniku Powstaniców z Powstania STyczniowego do Rutki, a potem można pojechać ul. Marszałkowską w odwrotnym kierunku na świder i od razu do Józefowa - będzie klawo jak cholera.

G

Kurła to ja tam chyba nie dojadę w ogóle :/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, okazuje się, że powrót z nadświdrzańskiego owalu będzie bardziej emocjonujący niż myślałem. Pobliska niepozorna otwocka ul. Grunwaldzka w samym swym środku prowadzi przez piaszczystą wydmę. Dziś, sam i bez AT nie zdecydowałem się pod nią podjeżdżać, powydziczałem się dookoła, ale za tydzień, w grupie - będzie miodzio :D

Dalej przez most ruszymy do józefowskich wydm i w okolicach Góry Lotnika (tam rozbił się bombowiec z pomocą dla powstania warszawskiego) znów się trochę pobawimy - i chop na wyżerkę do baru przy stajni :drool:

@Infra Nie martw się, będą objazdy dla nieplejadowych glebolubnych :)

@AndyCalius - Jedziecie? :P

Edytowane przez Panzerpferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...