Jump to content

Łukasz- ostatnie pożegnanie

niumen
 Share

Recommended Posts

Nie wiem co powiedzieć moi drodzy, brak mi słów...

...W dniu dzisiejszym stała się rzecz najgorsza z najgorszych, po wielu miesiącach walki z chorobą i przeciwnościami losu nasz mały fan subaru - ŁUKASZ - przegrał ją :cry:. Od południa nie ma go już z nami.

:cry:

• Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo smutna sprawa :sad: :sad: Co prawda nie miałem okazji zaangażować się w całą tę akcję, za późno pojawiłem się na forum, ale przykro czytać takie informacje :sad:

[']

ludki co robimy? wysyłamy jakąś skromną delegację z wieńcem na pogrzeb?

Nie ma innego wyjścia, musimy go od nas pożegnać... :cry: Łukasz to właściwie tylko tym Subaru żył, nikt go tak nie radowało jak info o jakimś spocie, pozdrowieniach od was itp. Mam nadzieję, że znajdą się osoby skłonne przyjechać na pogrzeb, kupimy jakiś wienieć, podpiszemy się na wstędze i pożegnamy go, tak jak mu się to należy.

Ja dalej nie wierzę w to co się stało... :sad:

Nie ma innego wyjścia, musimy go od nas pożegnać... :cry: Łukasz to właściwie tylko tym Subaru żył, nikt go tak nie radowało jak info o jakimś spocie, pozdrowieniach od was itp. Mam nadzieję, że znajdą się osoby skłonne przyjechać na pogrzeb, kupimy jakiś wienieć, podpiszemy się na wstędze i pożegnamy go, tak jak mu się to należy.

postaraj się dowiedzieć gdzie i kiedy będzie pogrzeb. możesz podać nazwę jego rodzinnej miejscowości?

pablonas, jeśli tylko czegoś się do wiem, od razu dam znać, może jutro się już czegoś do wiem. Jego miejscowość to Wardęgowo koło Nowego Miasta Lubawskiego.

Nawet sobie nie wyobrażam, co przeżywa jego rodzina, w szczególności matka, ojciec i brat... :sad:

To jest bardzo smutna chwila dla każdego z nas. Tym bardziej, że nie udało się nam po raz ostatni zafundować Łukaszowi chwil beztroski i uśmiechu na jego twarzy. Sytuacja była poważna, ale chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, jak nagle przyjdzie nam zmierzyć się z tą wiadomością. I ta bezsilność, z którą na co dzień walczyli rodzice Łukasza...

O ironio, jeszcze w sobotę prezentowaliśmy z Niumenem na spocie model samochodu kupiony dla Łukaszka żartując, że będzie nim przeganiał wszystkie pielęgniarki po oddziale. Teraz to już nieistotne....[']

S.

myslę że jesli będziemy wiedzieć kiedy jest pożegnanie Łukasza i przyjedziemy do niego kolumną subaru oddamy Mu należyty hołd...

Byłoby super, będę informował.

Proponowałbym na tydzień zablokować "rozluźnianie atmosfery"...

yes :evil: