Skocz do zawartości

Łukasz- ostatnie pożegnanie


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co powiedzieć moi drodzy, brak mi słów...

 

 

 

...W dniu dzisiejszym stała się rzecz najgorsza z najgorszych, po wielu miesiącach walki z chorobą i przeciwnościami losu nasz mały fan subaru - ŁUKASZ - przegrał ją :cry:. Od południa nie ma go już z nami.

 

 

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki co robimy? wysyłamy jakąś skromną delegację z wieńcem na pogrzeb?

 

Nie ma innego wyjścia, musimy go od nas pożegnać... :cry: Łukasz to właściwie tylko tym Subaru żył, nikt go tak nie radowało jak info o jakimś spocie, pozdrowieniach od was itp. Mam nadzieję, że znajdą się osoby skłonne przyjechać na pogrzeb, kupimy jakiś wienieć, podpiszemy się na wstędze i pożegnamy go, tak jak mu się to należy.

 

 

 

Ja dalej nie wierzę w to co się stało... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego wyjścia, musimy go od nas pożegnać... :cry: Łukasz to właściwie tylko tym Subaru żył, nikt go tak nie radowało jak info o jakimś spocie, pozdrowieniach od was itp. Mam nadzieję, że znajdą się osoby skłonne przyjechać na pogrzeb, kupimy jakiś wienieć, podpiszemy się na wstędze i pożegnamy go, tak jak mu się to należy.

postaraj się dowiedzieć gdzie i kiedy będzie pogrzeb. możesz podać nazwę jego rodzinnej miejscowości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, jeśli tylko czegoś się do wiem, od razu dam znać, może jutro się już czegoś do wiem. Jego miejscowość to Wardęgowo koło Nowego Miasta Lubawskiego.

 

Nawet sobie nie wyobrażam, co przeżywa jego rodzina, w szczególności matka, ojciec i brat... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo smutna chwila dla każdego z nas. Tym bardziej, że nie udało się nam po raz ostatni zafundować Łukaszowi chwil beztroski i uśmiechu na jego twarzy. Sytuacja była poważna, ale chyba nikt nie zdawał sobie sprawy, jak nagle przyjdzie nam zmierzyć się z tą wiadomością. I ta bezsilność, z którą na co dzień walczyli rodzice Łukasza...

O ironio, jeszcze w sobotę prezentowaliśmy z Niumenem na spocie model samochodu kupiony dla Łukaszka żartując, że będzie nim przeganiał wszystkie pielęgniarki po oddziale. Teraz to już nieistotne....[']

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...