Jump to content
Sign in to follow this  
tamer9

montaż wtryskiwaczy top feed zamiast side feed

Recommended Posts

Rozważałem taką konwersję. Niestety na rynku są ( raczej w tym czasie gdy ją rozważałem - były) dostępne tylko zestawy renomowanych firma albo chińskie podróbki. Generalnie wszystko przemawia za taką zmianą: pełna dowolność wydajności wtryskiwaczy, zwiększenie przepływów układu doprowadzającego paliwo itd, tylko te koszty :facepalm:.

czy nikt na Forum nie robił upgrade z side feed na top feed?

W dniu 12.01.2020 o 19:23, Paulus napisał:

Rozważałem taką konwersję. Niestety na rynku są ( raczej w tym czasie gdy ją rozważałem - były) dostępne tylko zestawy renomowanych firma albo chińskie podróbki. Generalnie wszystko przemawia za taką zmianą: pełna dowolność wydajności wtryskiwaczy, zwiększenie przepływów układu doprowadzającego paliwo itd, tylko te koszty :facepalm:.

koszty niestety są wysokie...

natomiast z drugiej strony wydajniejsze wtryskiwacze side feed są droższe od top feed

Proszę szukać w moim wątku jest to opisane i wykonane, jak kogoś interesi niech dobrze czyta. Są też foty.

7 godzin temu, Sykatore napisał:

Proszę szukać w moim wątku jest to opisane i wykonane, jak kogoś interesi niech dobrze czyta. Są też foty.

Widzę w Twoim wątku, że wszystko robisz sam - przerabiasz, dorabiasz, dostosowujesz, budujesz...

Ja niestety nie mam takich możliwości, więc szukam jakiegoś gotowego rozwiązania.

W USA jest kilka firm, które robią gotowe zestawy do konwersji na top feedy, ale niestety do nowszych modeli.

W Anglii znalazłem coś takiego: https://www.importcarparts.co.uk/parts-info?id=14217&cat=3678&sub=3680&sec=0&var=0&dc=&gen=0&searchKey=&searchPart=