Skocz do zawartości

montaż wtryskiwaczy top feed zamiast side feed


tamer9

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważałem taką konwersję. Niestety na rynku są ( raczej w tym czasie gdy ją rozważałem - były) dostępne tylko zestawy renomowanych firma albo chińskie podróbki. Generalnie wszystko przemawia za taką zmianą: pełna dowolność wydajności wtryskiwaczy, zwiększenie przepływów układu doprowadzającego paliwo itd, tylko te koszty :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.01.2020 o 19:23, Paulus napisał:

Rozważałem taką konwersję. Niestety na rynku są ( raczej w tym czasie gdy ją rozważałem - były) dostępne tylko zestawy renomowanych firma albo chińskie podróbki. Generalnie wszystko przemawia za taką zmianą: pełna dowolność wydajności wtryskiwaczy, zwiększenie przepływów układu doprowadzającego paliwo itd, tylko te koszty :facepalm:.

koszty niestety są wysokie...

natomiast z drugiej strony wydajniejsze wtryskiwacze side feed są droższe od top feed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sykatore napisał:

Proszę szukać w moim wątku jest to opisane i wykonane, jak kogoś interesi niech dobrze czyta. Są też foty.

 

Widzę w Twoim wątku, że wszystko robisz sam - przerabiasz, dorabiasz, dostosowujesz, budujesz...

Ja niestety nie mam takich możliwości, więc szukam jakiegoś gotowego rozwiązania.

W USA jest kilka firm, które robią gotowe zestawy do konwersji na top feedy, ale niestety do nowszych modeli.

W Anglii znalazłem coś takiego: https://www.importcarparts.co.uk/parts-info?id=14217&cat=3678&sub=3680&sec=0&var=0&dc=&gen=0&searchKey=&searchPart=

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...