Skocz do zawartości

Slizganie sprzęgła


Rekomendowane odpowiedzi

To chyba to samo co leg.2.2 a to 1300 zl brutto z wymianą :cool:

 

 

W tym temacie już było, ale dorzucę jeszcze coś apropos cen. Wymianę sprzęgła zaproponowano mi za 2000 zł ( a nie 1300...) i zaproponowano przegląd rozrządu ( " bo auto po przejechaniu 100 tyś km musi mieć sprawdzony rozrząd i niech się pani nad tym porządnie zastanowi"). Na moje pytanie ile to będzie kosztować, odpowiedz: 4000 zł...

 

to żarty?

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba to samo co leg.2.2 a to 1300 zl brutto z wymianą :cool:

 

 

W tym temacie już było, ale dorzucę jeszcze coś apropos cen. Wymianę sprzęgła zaproponowano mi za 2000 zł ( a nie 1300...) i zaproponowano przegląd rozrządu ( " bo auto po przejechaniu 100 tyś km musi mieć sprawdzony rozrząd i niech się pani nad tym porządnie zastanowi"). Na moje pytanie ile to będzie kosztować, odpowiedz: 4000 zł...

 

to żarty?

 

pozdrawiam...

 

Aneczka_mi....ale o co chodzi.... :mrgreen: jeżeli chcesz oryginalne cześci to podane przez Ciebie czesci cenowo mogłyby byc podobne.Ale byłabys pierwsza posiadaczka auta z US ktora chce oryginalne cześci :mrgreen:

Pozdr.żartobliwie AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o jakich oryginalnych częściach mówisz? Ja przecież nic o oryginałach nie wspominałam:-(...nie rozumiem:-))

 

Może powiem o co mi chodzi:-). Chodzi mi o to:-), że to strasznie drogo:-))

 

1300zl za kompl. sprzęgło z wymiana to drogo :shock: i 2500 za przegląd po100tys z rozrzadem tez drogo :?: To ja sie wycofuję z propozycji :!: :mrgreen:

AK

ps.ceny dotyczyły zamiennikow do Imprezy RS w miesiacu kwietniu :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc walę:-)

 

Za sprzęgło to propozycja padła z Subaru Koper:-(

 

Za rozrząd, bagatela, z Subaru Dawoj:-)

 

uff...

 

Jeżeli z Subaru Koper to prawidłowa odpowiedz :mrgreen: gdyż tylko ja moge zdecydować o przyjęciu naprawy z użyciem zamiennikow :mrgreen: wszystkie inne naprawy to cześci z SIP.Zamiennikow nie ma u mnie w firmie w magazynie i to rozwiązuje mi wiele problemow :roll: W kwietniu miałem chwilę słabości i zgodziłbym sie żeby mechanik coś zorganizował taniej w odległym aż o 300m magazynie JC (niektóre częsci kupuja umnie :mrgreen: ) ...bo kobieta :roll: bo RS...(ktorego miałem kiedys) :razz: ...no ale to było w kwietniu... :cool: :mrgreen:

AK

ps.Rozrząd kompletny z pompa wody kolo 2000zł z robocizną (oryginal) LeonID pytał niedawno jak pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu miałem chwilę słabości i zgodziłbym sie żeby mechanik coś zorganizował taniej w odległym aż o 300m magazynie JC (niektóre częsci kupuja umnie ) ...bo kobieta bo RS...(ktorego miałem kiedys) ...no ale to było w kwietniu...

 

To jeszcze raz ja :mrgreen: , z zapytaniem czy nie udałoby się zorganizować chwili słabości jeszcze raz, w maju :wink: i zrobić dla mnie sprzęgło za 1300 zł :grin:

 

bo kobieta :wink: ...bo tak ładnie prosi... :???: ...bo jej samochód nie ciągnie... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to bedzie tak jak w Leg.2.2 (napisałem chyba) to moze się uda chwile slabosci zorganizowac :mrgreen: Ale trzeba rozebrać :razz: ( sprzegło :!: ) :mrgreen:

Tel do serwisu . Powiedzieć że RS z US i się umowić proszę.Powołać sie na mnie :cool:

 

Pozdr.AK

 

ps. oczywiscie warunkiem jest start na Cynie 4 :twisted: (żeby zdążyć w maju)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba to samo co leg.2.2 a to 1300 zl brutto z wymianą :cool:

 

 

To ja tyle zapłaciłem u konowałów, którzy stwierdzili, że dwie linki sprzęgła są zupełnie niepotrzebne, ta druga i tak nie działa więc sugerują żeby ją odciąć - po co ma latać pod maską....(dla niewtajemniczonych - chodziło o Hill-Holder)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Subaru Koper :mrgreen:

 

Ktoś na forum napisał że pan Koper to gość... :cool: Potwierdzam, fajny gość, przystojni mechanicy :wink: i naprawdę miła obsługa. Polecam.

 

...tylko ogórka nie skosztowałam...może następnym razem...jak przyjadę zrobić rozrząd...

 

pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Subaru Koper :mrgreen:

 

Ktoś na forum napisał że pan Koper to gość... :cool: Potwierdzam, fajny gość, przystojni mechanicy :wink: i naprawdę miła obsługa. Polecam.

 

...tylko ogórka nie skosztowałam...może następnym razem...jak przyjadę zrobić rozrząd...

 

pozdrawiam:-)

 

Ciesze sie i zapraszam :mrgreen:

AK

ps.Zapraszam rowniez na Cynę IV :!: bedzie Bilex z żoną i Przemeq z Owocem :twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...