Skocz do zawartości

Slizganie sprzęgła


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: moje Subaru Impreza 2,5 ostatnio kiepsko przyspiesza. Przy naciskaniu gazu rosną obroty, a nie ma przyspieszenia. Prawdopodobnie ślizga się sprzęgło bo mogło zostać nadpalone przelanym olejem:-(. Czy naprawa tego będzie mnie dużo kosztować i gdzie się zgłosić? Do serwisu Subaru czy wystarczy jakikolwiek mechanik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rzut beretem do Dawoja Subaru w Łomiankach , ale czytałam tu na forum o przeglądzie jakiego dokonał Dawoj a mechanicy w Warszawie załamali ręce więc sama nie wiem...będę pierwszy raz serwisować auto, jest sprowadzone ze Stanów...już się boję...

 

Zobacz na PW :grin:

 

podpowiedź gdzie jest PW - Lewy górny róg tego ekranu - "Moja Skrzynka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to przez zaolejenie to kiedyś na rajdzie gaśnica proszkowa zdecydowanie pomogla mi dojechac do mety :mrgreen: Tak czy tak trzeba rozebrac i zobaczyc co do wymiany i co uszczelnic.Jaki przebieg :?:

Pozdr.AK

To chyba to samo co leg.2.2 a to 1300 zl brutto z wymianą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rzut beretem do Dawoja Subaru w Łomiankach , ale czytałam tu na forum o przeglądzie jakiego dokonał Dawoj a mechanicy w Warszawie załamali ręce więc sama nie wiem...będę pierwszy raz serwisować auto, jest sprowadzone ze Stanów...już się boję...

 

Aneczka_mi - serwis DaWoj-a ogarnia temat i nie ma się czego obawiać. Sam serwisuję tam swoje STI od ponad roku i mogę z czystym sumieniem polecić. Nota bene: w którym wątku przeczytałaś o problemach z tym serwisem? :roll:

 

Puszczę Ci zaraz PW z dodatkowymi informacjami :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za podpowiedzi:-)

A ile mam przebiegu? Ano 66 tyś mil to będzie coś ponad 100 tyś km

 

A to jeszcze zapytam przy okazji bo nic nie wiem: Subaru Impreza, 2.5 litra- wiem że przyszedł czas na wymianę oleju( co 6000 mil), czy coś jeszcze? Na przykład jakiś pasek rozrządu ( czy co tam...:-) albo płyn hamulcowy...(wiem że to wszystko pisze w manualu ale chyba szybciej będzie jak mi podpowiecie:-)

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za podpowiedzi:-)

A ile mam przebiegu? Ano 66 tyś mil to będzie coś ponad 100 tyś km

 

A to jeszcze zapytam przy okazji bo nic nie wiem: Subaru Impreza, 2.5 litra- wiem że przyszedł czas na wymianę oleju( co 6000 mil), czy coś jeszcze? Na przykład jakiś pasek rozrządu ( czy co tam...:-) albo płyn hamulcowy...(wiem że to wszystko pisze w manualu ale chyba szybciej będzie jak mi podpowiecie:-)

 

dzięki

 

No to dodaj jeszcze do tych 1300 zł za sprzęglo jakies 2500 za przegląd 100tys i rozrząd :roll:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczka. tylko serwis na krakowskiej. subaru KOPER. maja najlepszych i bardzo przystojnych mechanikow.no i kawa najlepsza w miescie :!:

 

vert, nie podlizuj się, większego rabatu nie dostaniesz... :mrgreen:

 

ps. ale skoro dzień bez podlizywania jest dniem straconym to uważam, że jednak vert ma rację - jedź do Kopera, tam kolesie na prawdę znają się na rzeczy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie podlizuje ja stwierdzam .a Koper jest git i tyle.a przeglady mam gratis i tak :twisted:

nie mowiac o kawie :twisted:

i kanapkach

 

Vert to ładnie z Twojej strony :oops: W takim razie odwieszam zawieszoną Cynę 4 :mrgreen: i 4 czerwca zapraszam Cie na" Kiełbasę Słomczyńską" :razz: z zadaszonego grilla toru Slomczyn

Pozdr.AK

ps.Zapraszam oczywiście wszystkich :mrgreen: Aneczke-mi rownież.Szczegóły początek maja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie podlizuje ja stwierdzam .a Koper jest git i tyle.a przeglady mam gratis i tak :twisted:

nie mowiac o kawie :twisted:

i kanapkach

 

Vert to ładnie z Twojej strony :oops: W takim razie odwieszam zawieszoną Cynę 4 :mrgreen: i 4 czerwca zapraszam Cie na" Kiełbasę Słomczyńską" :razz: z zadaszonego grilla toru Slomczyn

Pozdr.AK

ps.Zapraszam oczywiście wszystkich :mrgreen: Aneczke-mi rownież.Szczegóły początek maja :!:

 

jeśli 4 czerwca, tj. poniedziałek to jestem na 101% i mam zamiar objechać parę wrx-ów i estiajów... :twisted: do zobaczenia, pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYNA4 w terminie 26 maja jak wszystko dobrze pojdzie to bedzie minirajd trasa 60km 3-4 proby w tym tor Slomczyn final kolo 13 potem jazdy dowolne

Pozdr.AK

 

i to jest bardzo tegesowa informacja :!: :mrgreen: , jakoś bez Cyny pusto było

 

Jesli to jest juz 100% pewne info to moze by to wydzielic do spotkqań forumowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...