Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

dwa: to dopiero 400 km tym autem wiec ucze sie dopiero napedu 4x4 nie mowiac o redu

 

Ja próbowałem startu z jakiejś miałkiej nawierzchni - dla celów naukowych oczywiście - tak chyba najłatwiej sprawdzić, co daje reduktor. Z nawierzchni o dobrej przyczepności ruszam spokojnie, szkoda sprzęgła i tak w końcu nie zerwie przyczepności.

 

W Łodzi nie ma takich korków jak np. we Wrocławiu, ale właśnie w takich sytuacjach reduktor też się sprawdza, łatwiej ruszyć i się toczyć, bez "półsprzęgła", itp. No i na parkingach hipermarketowych - podjazdach między piętrami znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Łodzi nie ma takich korków jak np. we Wrocławiu, ale właśnie w takich sytuacjach reduktor też się sprawdza, łatwiej ruszyć i się toczyć, bez "półsprzęgła", itp. No i na parkingach hipermarketowych - podjazdach między piętrami znaczy.

 

 

No prosze, jak to czasem milo posluchac madrzejszego i bardziej doswiadczonego... nie koniecznie przez zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhh taka impreza i mnie znów ominęło. Mam nadzieje, że już na następnym spocie będę. Jeszcze może nie "jedynym słusznym autem", ale będę.

trzymamy kciuki za słuszny wybór jedynego słusznego auta :lol:

i jeszcze apel do subaraków -

nie jest wam wstyd, że matiziacy się bardziej przykładają do zlotów? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

trzymamy kciuki za słuszny wybór jedynego słusznego auta :lol:

 

Akurat Filester nie musial bardzo sie przekonywac... On juz jezdzil jedynie slusznym (chociaz byl to tylko :mrgreen: :wink: Lagacy a nie imprezka (bez urazy) :lol: , ale po prostu jest w trakcie zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz brakuje mi strasznie tego dźwięku silnika jak jakimś badziewiem się muszę poruszać :sad: I ogólnie zaczynam tęsknić za swoim Legasiem.

 

Na razie w moim przypadku trwa obserwacja i analiza rynku. Oraz... nawracanie kilku osób ze swojego otoczenia na japońską technologię spod znaku plejad :mrgreen: Myślę, że jestem blisko i niedługo będziemy mieć następnych klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie Legacy rocznik 99-01 z manualną skrzynką, albo jakieś starszą Imprezę albo Legacy Turbo. Moje limity to ok 20 tys. Dla wujka szukam Outbacka, Forestera albo dobrze wyposażonego zwykłego Legacy również tylko manual w cenie max 35tys.

 

EDIT: Szukam już tylko dla siebie :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, czy towarzystwo tu zyje? Tydzien od ostatniego postu... :twisted: Zbliza sie kolejny czwartek, czy uda sie zebrac choc garstka fanow gwiazdek? Ja bede i standardowo juz przydzielam sobie nr na liscie... ;) bo osiem tak fajnie wyglada

1)

2)

.

.

.

8) Hobbit72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich zainteresowanych :twisted:

 

Spot odbędzie się we czwartek 31 maja 2007 roku o godzinie 18.00 tradycyjnie przed REALEM (byłym GEANTem).

Tylko od nas zależy ile SUBARYNEK stawi się na spotkaniu. Za każdym razem jak się spotykamy przybywa nas, więc nie jest źle. Na pewno teraz też będzie o jedno Subaru więcej (a może i nie jedno :wink: )

Do zobaczenia już jutro, bez względu na pogodę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przestanie padac i w robocie sie wyrobie - podjadę.

 

Czy Twoje Subaru jest malowane plakatówkami i boisz się, że Ci niebieski spłynie :twisted:

Co z tym deszczem nie tak ?? Jak pada śnieg to też zostawiasz auto w garażu ??

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twoje Subaru jest malowane plakatówkami i boisz się, że Ci niebieski spłynie :twisted:

Co z tym deszczem nie tak ?? Jak pada śnieg to też zostawiasz auto w garażu ??

Pozdrawiam :lol:

 

 

Jak bys byl nizszy to bym powiedzial: Taki maly a tyle zlosliwosci...

 

A tak to tylko pozostaje mi zapytac... czy w Zgierzu wszyscy tak maja? ;):twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przestanie padac i w robocie sie wyrobie - podjadę.

 

Czy Twoje Subaru jest malowane plakatówkami i boisz się, że Ci niebieski spłynie :twisted:

Co z tym deszczem nie tak ?? Jak pada śnieg to też zostawiasz auto w garażu ??

Pozdrawiam :lol:

 

Nie.

 

Jeździłem pod reala z 6x do chłopaków z japanese riders wcześniej. Jak pada - jest lipa - co mam robic? Siedziec w aucie lub stac pod parasolem?

Sorry chłopaki, mam na tyle dużo roboty na codzień (w weekendy niestety też) , że szkoda mi na to czasu. Min. dlatego nie dojechałem dzisiaj - chociaż chciałem. Niestety jeszcze mi zejdzie w pracy z godzinke....

 

 

Na takie spotkanie moge sie przyjechac zrelaksowac, stojąc w przyzwoitej - nie deszczowej pogodzie. Jak jest śnieg to co innego :) można sie poślizgac :P I wtedy spoty sa po 22.

 

Wybieram się za to na Cyne sobotnią do Wawy. Jedzie ktoś z Łodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...