Jump to content

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???

Recommended Posts

• Replies 14.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam ,pozdrawiam i miło było się z wami spotkać i zamienić parę słówek Z tego co gadał Dziedzic ,to i tak frekwencja była zadziwiająco duża . Pozdrawiam serdecznie i do następnego

Z dzisiaj   

No dobra, miałem się przypomnieć: Zapraszamy z Olą na nasz ślub w sobotę 19 sierpnia w kościele św. Anny (skrzyżowanie Rydza-Śmigłego i Przybyszewskiego). Fajnie by było usłyszeć trochę subaroweg

Posted Images

Wanię kojarzę ,bo się parę słów zamieniło przed bramą na Japfest 2018.

Widziałem Gacka I to od razu podlazła się na bajer :)

Jak by to  dziwnym trafem czytała ,to pozdrawiam :) I koleżankę z Solki też :)

• Thanks 1
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam ekipę z Łodzi, czy Ktoś forumowy parkuje STi na Warszawskiej 8 :question:

Jeśli tak, to pozdrawiam, wczoraj odbieraliśmy tam Opla Combo mroźnie :D

Edited by Pablito79
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Hej hej, jestem z Pozniania a jestem na weekend w Łodzi, jakis maly spocik? Nawet w malym gronie?

Hej hej, jestem z Pozniania a jestem na weekend w Łodzi, jakis maly spocik? Nawet w malym gronie?

Ja będą w WLKP w sierpniu na urlopie - Lubasz. Może będę jakieś spoty w okolicy?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Nastepne spotkanie kiedy i gdzie? To wpadne.
Hej, u nas jest dużo na spontanie. Staramy się robić raz/dwa w miesiącu tak w weekend, ale z reguły na spontan wpadają prawie wszyscy ci, co zawsze ;)

Masz FB? Będzie wtedy dużo łatwiej. Postaram się na bieżąco tutaj wrzucać informacje o spotach, jak tylko czas mi pozwoli :)

To w takim razie do zobaczenia o 19 :Dmozesz podeslac link do wydarzenia? Za nic znaleźć nie mogę 

To w takim razie do zobaczenia o 19 mozesz podeslac link do wydarzenia? Za nic znaleźć nie mogę 
Link jest do grupy zamkniętej
Na fb znajdz subaru family i dołącz. Tylko odpowiedz na pytania to zaakceptuje :) I daj znać że z SIP :)

• 3 weeks later...

Hej, zapraszam na spot 29.08, który organizujemy wspólnie z Subaru Rzgów :) proszę tylko o potwierdzenie obecności samochodem do 25.08.2020 (kwestie organizacyjne). :) Do zobaczenia :)c234032d08e7d1b55de9e6859da55cb0.jpg

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Siemka łódzkie :D jest ktoś z Zelowa albo ma niedaleko? Bo stoi tam ładny forek który mnie bardzo interesuje a aktualnie jestem bez auta jakby mógł ktoś rzucić okiem czy rzeczywiście jest taki ladny, z góry dzięki 

https://www.olx.pl/oferta/subaru-forester-2-0-150km-regulowane-zawory-idealny-na-zime-CID5-IDFKbqU.html

Subaru z Zelowa źle mi się kojarzy. Jeśli sprzedaje go albo sprowadził do PL pan, którego nazwisko kojarzy się z perłami, to... napisz do mnie PW ;)