Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyście widzieli oświniaczone  GC na DBL ,to zapewne ja ;)

Wybieram sie w wasze rewiry we wtorek na prawie 10 dni, aczkolwiek raczej dużo latać nie będę ,bo nauka w dzień, a po południu ...nauka ,lub jakis browarek z chętnymi :)

Za to w weekend 3-4.06 jakby był jakiś spocik ,to pewnie bym chciał podlecieć ;)

Bez większego znaczenia,czy japońce,czy Subaru ,czy klasyki - wszystko to lubię :)

 

Panie Dziedzic - spodziewaj sie mnie pan we wtorek , wyjade wcześniej ,co by (standardowo juz chyba  :) ) zawitać na 5 min na warsztacik  ;)

swii.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2017 o 12:36, woyt napisał:

Zapraszam w sb i nd na Tor Łódź - będą dwie imprezy, na jednej (sb) "I Extreme Racing Cup" ma się pojawić Hołek ;)

W Nd Race Day

Woyt, a będziesz jutro czy w niedziele? Jeździsz czy kibicujesz? Ja chętnie zajrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2017 o 15:45, hemi112 napisał:

Jakbyście widzieli oświniaczone  GC na DBL ,to zapewne ja ;)

Wybieram sie w wasze rewiry we wtorek na prawie 10 dni, aczkolwiek raczej dużo latać nie będę ,bo nauka w dzień, a po południu ...nauka ,lub jakis browarek z chętnymi :)

Za to w weekend 3-4.06 jakby był jakiś spocik ,to pewnie bym chciał podlecieć ;)

Bez większego znaczenia,czy japońce,czy Subaru ,czy klasyki - wszystko to lubię :)

 

Panie Dziedzic - spodziewaj sie mnie pan we wtorek , wyjade wcześniej ,co by (standardowo juz chyba  :) ) zawitać na 5 min na warsztacik  ;)

swii.jpg

 Oczywiście jak najbardziej zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Łódź zaprasza 1.06 na 5h TrackDay. Będą też licencjonowani instruktorzy, od których można się sporo nauczyć. W dniu dziecka będzie można wyszaleć się jak dziecko w Figlo-Moto-Raju;)
http://www.tor-lodz.pl/formularz-rezerwacji?event=25&part=42&info=439&date=2017-06-01#formularz-rejestracji  (koszt uczestnictwa: 299zł)

18814513_1534627713222115_27258539411109

Edytowane przez Tomek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szanowni forumowicze, potrzebna pomoc !!!

 

Mój bardzo dobry kolega zachorował na ostrą białaczkę szpikową i potrzebuje naszej pomocy. Pilnie potrzebna jest krew niezależnie jakiej grupy. Bardzo Was proszę abyście udali się na Franciszkańską w Łodzi, by oddać krew. Trwa to około 30 minut i nic nie kosztuje. Ważne, by przy rejestracji poinformować, że krew jest dla Adama Perlińskiego, który leży w tej chwili w szpitalu Kopernik na oddziale chemioterapii.

Liczę na Wasze wsparcie i z góry wszystkim dziękuje za pomoc.

 

 

Link do fb:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sprawa :)

Jeśli ktoś miałby czas i ochotę w tę sobotę tj. 15.07 podjechać i narobić trochę szumu pod kościołem to byłoby super. Moja siorka się chajta a przyszły szwagier jest fanem Subaru (miał kiedyś Imprezę). Jako świadek chciałem zorganizować im właśnie taką niespodziankę. Będzie też piękny zielony Ford RS i głośny Gietek. Sami młodzi jadą moją Imprezą, która też robi dużo hałasu :D Ślub zaczyna się o 16.30 więc myślę, że spokojnie można być po 17 (wiadomo życzenia itd). Kościół jest na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 w Zgierzu. Zachęcam do ustawiania bramek i fajnie by było odprowadzić potem młodych pod salę Porto Fino (droga na Ozorków).

Serdecznie zapraszam. Przekażcie dalej znajomym i przybywajcie kto może!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KauczuK napisał:

Jest sprawa :)

Jeśli ktoś miałby czas i ochotę w tę sobotę tj. 15.07 podjechać i narobić trochę szumu pod kościołem to byłoby super. Moja siorka się chajta a przyszły szwagier jest fanem Subaru (miał kiedyś Imprezę). Jako świadek chciałem zorganizować im właśnie taką niespodziankę. Będzie też piękny zielony Ford RS i głośny Gietek. Sami młodzi jadą moją Imprezą, która też robi dużo hałasu :D Ślub zaczyna się o 16.30 więc myślę, że spokojnie można być po 17 (wiadomo życzenia itd). Kościół jest na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 w Zgierzu. Zachęcam do ustawiania bramek i fajnie by było odprowadzić potem młodych pod salę Porto Fino (droga na Ozorków).

Serdecznie zapraszam. Przekażcie dalej znajomym i przybywajcie kto może!

Hałas pod kościołem? Tego mi brakowało :)

 

Ja jestem chętny, jeżeli ktoś będzie jechał z Łodzi to proponuję ustawkę na Orlenie (róg św. teresy/włókniarzy) około 16:00

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z góry przepraszam za offtopic...

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mieszkańców Łodzi lub okolic nie posiada przypadkiem zbędnej cewki zapłonowej do silnika 125KM ? (Forester SG 2003 125KM N/A). Padła mi wczoraj wieczorem a jutro (poniedziałek) bladym świtem muszę jechać w trasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurde chwilę nie patrzyłem na forum i taka fajna ustawka pod kościołem mnie ominęła :/
Zwłaszcza, że może karma by wróciła i ktoś by przyjechał do mnie 19 sierpnia zrobić hałas :D

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Zagi napisał:

Kuuurde chwilę nie patrzyłem na forum i taka fajna ustawka pod kościołem mnie ominęła :/
Zwłaszcza, że może karma by wróciła i ktoś by przyjechał do mnie 19 sierpnia zrobić hałas :D

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Karma karmą, myślę że to dobra okazja do kolejnego spotkania!

Także 19 sierpnia gdzie.. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś z innej beczki, ponieważ nie ma tutaj działu widziałem/mijałem.

Ktoś z łódzkiej części forum ;) parkuje srebrnego legacy IV w kombi na Rypułtowickiej w Pabianicach. Parking firmy Fama Sata.

Codziennie mijam w drodze do/z pracy i się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2017 o 17:03, woocash2 napisał:

A teraz coś z innej beczki, ponieważ nie ma tutaj działu widziałem/mijałem.

Ktoś z łódzkiej części forum ;) parkuje srebrnego legacy IV w kombi na Rypułtowickiej w Pabianicach. Parking firmy Fama Sata.

Codziennie mijam w drodze do/z pracy i się zastanawiam.

 

woocash2 to było kiedyś moje auto, kupił mój ziomal i jeździ bezawaryjnie już kilka lat:rolleyes:. Od niedawna pracuje w Fama i dojeżdża z Łodzi. Na forum się nie udziela:toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...