Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Eeeee tam , nie wypadało, jeden z naszych był bejcą w dyszlu :D
Jak podjechałem do Was w czerwcu na spota, to staneliście do mnie tyłem :D Żarcik ;)

Szkoda, że mnie nie było, bo chciałem chociaż powąchać zadbanych legacy, bo to, co jest w ogłoszeniach, to nierzadko dramat. Może na Waszym następnym zlocie uda się stawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, póki co nie mam czasu ogarnąć tego na giełdzie więc pomyślałem że spróbuje tutaj:

 

Może kogoś z lokalsów interesuje kolektor uel "borla replica" do n/a sohc < my05

 

2012-03-12_15-54-22_468.jpg

 

- tak, bulgocze

- tak, do prawidłowego bulgotu potrzebuje min. głośnego backboxa

- tak, padla lambda

- tak, trzeba go owinąć bandażem bo inaczej przepali gumę magla i niepotrzebnie grzeje komorę silnika

- tak, przy podniesionym aucie dotyka do stabilizatora (ironman + dystanse 1")

- nie, nie powoduje spadku osiągów, myślę ze wręcz przeciwnie (w polaczeniu z reszta wydechu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, póki co nie mam czasu ogarnąć tego na giełdzie więc pomyślałem że spróbuje tutaj:

 

Może kogoś z lokalsów interesuje kolektor uel "borla replica" do n/a sohc < my05

 

2012-03-12_15-54-22_468.jpg

 

- tak, bulgocze

- tak, do prawidłowego bulgotu potrzebuje min. głośnego backboxa

- tak, padla lambda

- tak, trzeba go owinąć bandażem bo inaczej przepali gumę magla i niepotrzebnie grzeje komorę silnika

- tak, przy podniesionym aucie dotyka do stabilizatora (ironman + dystanse 1")

- nie, nie powoduje spadku osiągów, myślę ze wręcz przeciwnie (w polaczeniu z reszta wydechu)

Poszło PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o pomoc. Szukam Forka II generacji z małym przebiegiem, z manualna skrzynią, może być z gazem, ale nie musi, najlepiej bezwypadkowy (będzie dziecko woził), kolor nie ma znaczenia. Komisy raczej odpadają bo wypisuja piękne bajki, które ni jak mają się do rzeczywistości ;-) Cena tak do 22000zł. Jeżeli ktoś coś usłyszy to można na PW albo dzwonić bezpośrednio do mnie ;-) Z góry dziękuję za każdą pomocną dłoń i wskazówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o pomoc. Szukam Forka II generacji z małym przebiegiem, z manualna skrzynią, może być z gazem, ale nie musi, najlepiej bezwypadkowy (będzie dziecko woził), kolor nie ma znaczenia. Komisy raczej odpadają bo wypisuja piękne bajki, które ni jak mają się do rzeczywistości ;-) Cena tak do 22000zł. Jeżeli ktoś coś usłyszy to można na PW albo dzwonić bezpośrednio do mnie ;-) Z góry dziękuję za każdą pomocną dłoń i wskazówkę.

Skolo, co Ty kombinujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...