Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaiste... można by też wychylić ku pamięci... http://www.expressilustrowany.pl/artykul/9013233,lodzianin-zginal-w-czolowym-zderzeniu-z-tirem-pod-chojnicami,id,t.html

Smutno... niech spoczywa tam gdzie piękne auta... ktoś ze znajomych?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś przelotem napiszę,bo zaś przelotem będę ;)

Jakoś tak sięwybieram w środę na kolejne szkolenie do Łodzi i zapewne znajdę chwilkę czasu aby może kogoś spotkać ;)

 

Ostatnio nawet jak leciałem na kilkugodzinne szkolenie (a mam 400km+) , to po drodze spotkałem Pana dziedzica ,pojechał ja za nim ( nie ważne,czy zgodnie z przepisami :P)  i udało się zapoznać ,pogadać i w ogóle miło było skorzystać z gościnnosci warsztatowej  :)

 

Innym razem będąc w Tomaszowie udało się być zbałamuconym przez Carlosa i jego ś.p. wściekłego WRXa ;)

 

 

Tym razem jadę na 3 dni , tj.meldunek 28.10 i wyjazd 30.10.

Jakby się z kimś udało spotkać,to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem przyjechać do Łodzi, ale wystraszyłem sie , podobno to miasto meneli ,,……  ;)  :lol:  :mrgreen:  :twisted:

 

Carfit ,po dwóch spacerkach po mieście stwierdzam iz ewidentnie kojarzy mi sie z Legnicą,tj. zapuszczone kamienice ,ludzie na fazie i w ogóle jakis kosmos ;)

Piotrkowska,czy okolice i sama Manufaktura zacnie ,a wszelkie ulice prowadzące,szczególnie te mniejsze ruchowo to szału nie robi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już miałem przyjechać do Łodzi, ale wystraszyłem sie , podobno to miasto meneli ,,……  ;)  :lol:  :mrgreen:  :twisted:

 

Carfit ,po dwóch spacerkach po mieście stwierdzam iz ewidentnie kojarzy mi sie z Legnicą,tj. zapuszczone kamienice ,ludzie na fazie i w ogóle jakis kosmos ;)

Piotrkowska,czy okolice i sama Manufaktura zacnie ,a wszelkie ulice prowadzące,szczególnie te mniejsze ruchowo to szału nie robi :(

 

I w sumie racja :P Z miejsc które bym polecił to na ulicy Piotrkowskiej jest taki club nazywający się Casablanca, tylko że tam trzeba wpaść w sobotę... dla amatorów tańca brzucha o godz. 24 można takowy ujrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...