Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hello! Potrzebne mi Valvoline VR1 5W50 banieczka 4L, mój jeden dostawca milczy, a zaufany w Łodzi sklep nie ma... :/ Gdzie forumowicze w taki płyn się zaopatrują? Mimo, że wolnossące FWD to szanuję silnik i nie chcę z pierwszego lepszego internetowego rozlewactwa kupować...

No i jeszcze jak podpowiadacie, to żeby było na miejscu i żebym z Pabianickiej się wyrobił odebrać wychodząc o 17 z pracy to już będzie rewelacja hehehe. :D

Motula kiedyś kupowałem na Drewnowskiej w takim małym sklepiku prowadzonym przez gości ewidentnie mających pasję do motoryzacji we krwi, ale się zwinęli ze 2 lata temu. :(

Na Drewnowskiej nadal jest sklep prowadzony przez gościa mającego benzynę we krwi;-)

Ale u Niego chyba nie ma Valvoline...

 

 

Ooo to ciekawe, dawno tam nawet nie zerkałem, ale wiem, że przez jakiś czas było wszystko zwinięte i pozamykane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Możecie polecić dobrego lakiernika/blacharza w Łodzi ? Ma być naprawde profi lakiernia co by dobrać i nie spitolić malowania oraz montażu spojlera na klapie.

Uprzedzając sugestie że tylko ASO, byłem, nie podjeli sie zadania.

Oferty na PW poproszę.

BZ.

 

 

 

 

Dla potomnych....

Malowanie + montaż parapetu na klapie to nie takie hop siup jak sie okazuje, stanowi to jakiś tam problem pt. "gwarancja do bramy" , jakoś mi sie nie widzi eksperymentowanie na mojej klapie.

 

 

Decyzja podjeta w minutę, ASO w NS ma w tym spore doświadczenie i robi to bez grymaszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie do łódzkiej braci - czy ktoś wybiera się do Kielc w najbliższą sobotę?

Osoby o których wiedziałem że jadą wykruszyły się, tak więc pytanie kto jeszcze został?

Jeśli ogarnę hamulce do czwartku to do Kielc startuję o 7 z minutami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pamięć i życzonka. Adaś gratulacje!!! Jedyny słuszny model Imprezy ;-P Nareszcie będzie się z kim częściami wymieniać ;-) Woyt, ja niestety do Kielc nie jadę, bo w niedzielę kierunek Góry obieram ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ojoj... czyli w ta strone idzie ewolucja posiadania legasia ;)

 

Pfff....Jaka tam ewolucja. Widzę, że trzeba dziada zabrać do centralnej Polski i sklepać parę pupek na otrzeźwienie :P

Dziedzic - ten Twój wurc sobie z brzozami nie radzi?

https://www.youtube.com/watch?v=KUh94uoRuMU

 

Może trzeba było kupić francuskiego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...