Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

a ja z innej beczki :idea:

czy jest ktoś zainteresowany jakimiś regularnymi spotkaniami na squashu? na razie jestem ja i misza, sławek leczy stawy ale przyjdzie pora i na niego :superhero:

widzę to w ten sposób - 3-4 osoby, kort na 2 godziny powiedzmy i gramy zmieniając się tradycyjnie - wtedy będzie odpowiednia intensywność gry i odpocząć też da radę w trakcie (no i bez opieprzania się :twisted: )

 

co do piątku - fajny pomysł ale my obieramy kierunek łomża.. chyba że po świętach :ph34r: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no w łodzi mamy dość duży wybór - rytm squash na kopcińskiego, fitfabric na zielonej, korty w nowej gdyni, vera sport na siewnej, energym na widzewie, fit gdzieś na sienkiewicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek tez mnie nie ma... ale w lany poniedzialek juz jestem... jakby ktos chcial jeszcze swieta oblac. A dzis taka oto sytuacja na Strzelcow Kaniowskich ;) byly sobie swinki trzy ;)post-16316-1427820490,7793_thumb.jpg

Pozdrowienia dla byc moze znajomych niewidzianych z Imprezy i Forka, ktorzy to obstawili mnie z obu stron ;)

Edytowane przez Wykas Senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek tez mnie nie ma... ale w lany poniedzialek juz jestem... jakby ktos chcial jeszcze swieta oblac. A dzis taka oto sytuacja na Strzelcow Kaniowskich ;) byly sobie swinki trzy ;)attachicon.gif20150331_182103.jpg

Pozdrowienia dla byc moze znajomych niewidzianych z Imprezy i Forka, ktorzy to obstawili mnie z obu stron ;)

 

Coś mi się wydaje, że mógł to być gang Odrobiny grasujący właśnie w Łodzi  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...