Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

siema panowie :) staram się też być posiadaczem subarynki i zawitac do wąskiego grona użytkowników tych wspaniałych aut , lecz to nie łatwa sprawa wybrać z tak niewielu samochodów cos dobrego :) wiec moje pytanko czy pomógłby ktos mi pomóc w oględzinach sti z Kalisza ? był juz omaiany na forum na pewno  , bo niestety ale nie ma w kaliszu aso i troche sie boje że kupie pojade do łodzi i w aso powiedz mi że lepiej utrzelić tego konia po co ma sie męczyc ;D

Edytowane przez Łukasz Ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje ten nic nie ma ;-) A tak poważnie to jak pojedziesz przejedziesz się to sam będziesz wiedział czy warto kupić ;-) Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie a do mechanika w Kaliszu możesz podjechac dowolnego i żaden gwarancji Ci nie da. Obejżyj dokładnie autko, pojeźdź nim trochę i będziesz wiedział czy to Ten Jedyny, czy szukasz dalej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobry wybór :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje ten nic nie ma ;-) A tak poważnie to jak pojedziesz przejedziesz się to sam będziesz wiedział czy warto kupić ;-) Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie a do mechanika w Kaliszu możesz podjechac dowolnego i żaden gwarancji Ci nie da. Obejżyj dokładnie autko, pojeźdź nim trochę i będziesz wiedział czy to Ten Jedyny, czy szukasz dalej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobry wybór :-)

byłem już raz , oglądałem wygląd super silnik pracuje rówo lecz właściciel nie dal sie przejechać bez gotówki w kieszeni :/ niedługo jade tam jeszcze raz a doklaiejsze oględziny już z gotówką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

jest w Łodzi ?

Chyba nie ma,  w każdym razie na stronie firmy jest informacja, że oddział łódzki został w ubiegłym roku zamknięty.

 

A tak w ogóle to jeśli ktoś pyta o takie rzeczy to naprawdę nie można odpowiedzieć na PW  :question:

Byłby i wilk syty i owca cała ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie wyrywa to ja zaproponuje spotkanie jajeczkowe 3.04.2015 piątek gdzieś na mieście, są osoby zainteresowane ?

Witam, witam. Faktycznie dawno tu nie zaglądałem, ale ciesze się, że ktoś trzyma rękę na pulsie ;-) Co do spotkania to jestem jak najbardziej za tylko ustalmy szybko miejsce i godzinę. Najlepiej od 20 w zwyż, żeby każdy swoje potostwo zdążył ogarnąć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę ze tylko złamaniem regulaminu można kogoś sciągnąć do łódzkiego wątku, szkoda dawnych czasów

 

sebekian - jeszcze większa szkoda, że na spoty przychodzi np. po 3, czy 4 osoby. Później inni nie mają rozeznania co, kogo i gdzie ściąga :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał na jakimś parkingu z naszymi Subarynkami, których do lakalu nie chcą wpuszczać ;-)

 

O, to to to to to to ;-) Zawsze można zacząć na parkingu o 20:00 a skończyć w Irishu od np. 22:00 ale nie wiem jak to będzie wyglądało z punktu widzenia logistyki dla osób zainteresowanych też tą drugą częścią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...