Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Następny SPOT proponuję w najbliższy czwartek tj. 17 maja 2007 roku godzina 18.30.

Gdzie ? oczywiście tam gdzie ostatnio czyli przed REALEM na Piłsudskiego (były GEANT)

Proszę o potwierdzenie swojej obecności lub ewentualną zmianę terminu, gdyby znów miały się spotkać tylko 3 Subarynki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny SPOT... cut

Proszę o potwierdzenie swojej obecności

 

 

na ostatniej liscie bylem osmy i bardzo mi sie to spodobalo ;) wiec...

 

1)

2)

3)

4)

5)

6)

7)

8) Hobbit72 teraz pracuje od rana wiec bede... juz nowym autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio byłem 1, ale moja Myszka na mnie tak nakrzyczała, że nie ona jest pierwsza, iż tym razem postanowiłem zmienić kolejność :wink:

1) Aniłeczek (nie piszę, że kobieta bo znów mi się oberwie :twisted: )

2) Skolo (czyli ja)

3)

4)

5)

6)

7)

8) Hobbit72 (nowym autem)

 

P.S.

A jakie to autko, jeśli możesz zdradzić przed Spotem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka doszła, autko SUPER!!! Zawsze chciałem obejżeć sobie Kombiaka i oczywiście poczuć jak to jest jeździć z reduktorem i proszę... może we czwartek będę miał okazję :wink:

P.S.

Jeżeli ten czwartek znów wam nie pasuje to może od razu przełożymy spot na przyszły tydzień i każdy będzie walczył o kilkadziesiąt minutek w przyszły czwartek, żeby poświęcić je dla swojej PASJI, bo dla mnie Subaru to nie tylko auto :lol:

CO wy na to Subaromaniacy :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze ciezko zgrac sie tak, zeby pasowalo wszystkim. Ale u mnie wlasnie jest ten problem, ze pracuje co drugi tydzien na popoludnie... wiec od razu mowie ze nawet jak by pol metra bialego spadlo to ja za tydzien pauza. Wiec moze jednak ten... Poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio byłem 1, ale moja Myszka na mnie tak nakrzyczała, że nie ona jest pierwsza, iż tym razem postanowiłem zmienić kolejność :wink:

1) Aniłeczek (nie piszę, że kobieta bo znów mi się oberwie :twisted: )

2) Skolo (czyli ja)

3)

4)

5)

6)

7)

8) Hobbit72 (nowym autem)

 

P.S.

A jakie to autko, jeśli możesz zdradzić przed Spotem :?:

co za ANIŁECZEK :evil::twisted::evil:

nie wiesz z kim ... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny SPOT proponuję w najbliższy czwartek tj. 17 maja 2007 roku godzina 18.30.

Gdzie ? oczywiście tam gdzie ostatnio czyli przed REALEM na Piłsudskiego (były GEANT)

Proszę o potwierdzenie swojej obecności lub ewentualną zmianę terminu, gdyby znów miały się spotkać tylko 3 Subarynki :wink:

 

Róbta jak chceta...

mnie i tak wpisują na listę bez wiedzy, zgody, etc. :???:

Proszę - w jakim poważaniu są zdania Kobiet :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny SPOT proponuję w najbliższy czwartek tj. 17 maja 2007 roku godzina 18.30.

Gdzie ? oczywiście tam gdzie ostatnio czyli przed REALEM na Piłsudskiego (były GEANT)

Proszę o potwierdzenie swojej obecności lub ewentualną zmianę terminu, gdyby znów miały się spotkać tylko 3 Subarynki :wink:

 

Jako przedstawiciel IKM chętnie znów wpadnę na spot, mam nadzieję, że uda Wam się ustalić jakiś termin pasujący do możliwości czasowych wielu osób... tylko to wymaga dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko zdąże wrócic a wawy, to wpadne.

 

Uważam, że termin jest ok i powienien pozostac sztywny (zawsze komus nie bedzie pasowalo bez względu na dzien), przynajmniej do czasu wytworzenia się stałej grupy przyjeżdzającej na spot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak uwazam. A przescigajac sie w wymyslaniu i zmienianiu terminow na pewno nie uda nam sie stworzyc tej tytulowej (tematycznej) tradycji. A tak przynajmniej zaczniemy od kilku a z biegiem czasu mam nadzieje ze rozszerzy sie do wiekszej liczby uczestnikow spotow.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak uwazam. A przescigajac sie w wymyslaniu i zmienianiu terminow na pewno nie uda nam sie stworzyc tej tytulowej (tematycznej) tradycji. A tak przynajmniej zaczniemy od kilku a z biegiem czasu mam nadzieje ze rozszerzy sie do wiekszej liczby uczestnikow spotow.

Pozdr

Więcej subarynek będzie chyba dopiero wtedy jak tradcyjni uczestnicy już prawie tradycyjnych spotkań będą przyjeżdżać każdy co najmniej dwoma autkami :twisted:

bo na poprawę pogody się nie zanosi :lol:

 

Oczywiście też jestem za stałym terminem i miejscem. Może zanim tradycja na dobre się narodzi to do głosu dojdą Ci, którym nigdy i za nic czwartki po południu nie pasują i nie ma bata, aby się to zmieniło... a oczywiście chcieliby się pojawiać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też jestem za stałym terminem i miejscem. Może zanim tradycja na dobre się narodzi to do głosu dojdą Ci, którym nigdy i za nic czwartki po południu nie pasują i nie ma bata, aby się to zmieniło... a oczywiście chcieliby się pojawiać

 

Wiec jak pisalem, mnie najbardziej pasowala by jakas sobota. :) W tygodniu jestem we Wroclawiu, wiec poki nie zrobia S8 szanse, ze dotre do Lodzi we czwartek sa raczej niewielkie.

 

Ale zgadzam sie z przedmowcami, najwazniejsze jest ustalic termin i miejsce i jezeli bedzie odpowiadal wiekszosci, to nalezy sie go trzymac. Dlatego nie widze sensu zmiany czwartkowego terminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę dopiero po 19. Napiszcie mi proszę, czy mam się spieszyć, czy ktoś się wybiera na Spocik :?: Z Aniołeczkiem widuję się codziennie, a z Hobbit72 mogę się spotkać po 19, więc ponawiam pytanie: Kto jutro będzie na spocie o 18.00 :?:

P.S.

Oczywiście Maser i Ptokura pomimo "innych" aut (silnik 1/2 V6 :twisted: ) też niech się wpisują na listę, bo nie wiem czy się wybieracie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...