Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Wianki, wianki i po wiankach Ja i as100p bardzo dziękujemy Małgosi, @cybel, @Rozrabiara, @Pan Dziedzic, Moni oraz @Grzegorz Magdziarz, za świetny wspólnie spędzony weekend. Było jak zwykle zacnie i miło. Do zobaczenia niebawem

 

 

 

 

 

zapomniałeś jeszcze o jednym miłym małym gościu co Filip ma na imię :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wianki, wianki i po wiankach Ja i as100p bardzo dziękujemy Małgosi, @cybel, @Rozrabiara, @Pan Dziedzic, Moni oraz @Grzegorz Magdziarz, za świetny wspólnie spędzony weekend. Było jak zwykle zacnie i miło. Do zobaczenia niebawem

 

 

 

 

 

zapomniałeś jeszcze o jednym miłym małym gościu co Filip ma na imię :facepalm:

Ups. Szczególnie więc dziękuję Filipkowi i zapraszam do nas przy następnej okazji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam do Was ogromną prośbę. Jestem umówiony na jutro po godzinie 8 rano na oględziny srebrnego OBK'07 w centrum Łodzi.

Rozmawiałem z kilkoma Warszawskimi kolegami, którzy podpowiedzieli abym odezwał się do Was i zapytał czy ktoś mógłby mi towarzyszyć w oględzinach.

Dowiedziałem się też, że na wylodzie z miasta w kierunku IKEI (gdziekolwiek to jest:) ) macie kogoś, kto potrafi pożądnie prześwietlić auto.

 

Czy można liczyć na pomoc z Waszej strony? Plis!

 

Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego Subaru i boje sie trafić na skarbonkę bez dna:)

Zamierzam najpierw wstępnie ocenić auto, najepiej przy pomocy kogoś z Was, a później odwiedzić ASO.

 

Proszę o kontakt na forum lub na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo należy blob STI parkujący pod politechniką, na blachach EP i jakieś tam ósemki ;) ? Wstyd, żebym sąsiada nie znał.

hehe... jak blue mica z pomarańczową trzodą to moje :) chociaż inne na piotrkowskich blachach tam nie staje... A dzisiaj wyjeżdża do Carfitowego spa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za życzenia :) bardzo miłe to :)

proponuję jakieś urodzinowe piwko :drinks: może w przyszłym tygodniu bo dziś to już chyba ciut za późno na umawianie :question:

Edytowane przez slesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

to jutro, powiedzmy 19.30

co prawda knajpa którą przewidziałem zamieniła się w ruinę :huh: a telefon przenieśli z niej do fryzjera :rolleyes: i już nie zje się w łodzi dobrej koniny :(

a ogródki są przerzedzone ze względu na wykopki na piotrkowskiej

ale może ogródek przy dawnej esplanadzie? a potem najwyżej się gdzieś przerzucimy :) a co B)

mój nr telefonu jakby ktoś szukał 60044sześćzero99

dozo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...