Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Apacz - przecież ty już do autobusu szedłeś :mrgreen::twisted:

 

No jakby to powiedzieć... nie pamiętam :mrgreen: Ale trzeba było dopilnować żebym doszedł, a tak to nawet na dochtorów nie można liczyć :wink:

 

 

Drugiego dnia się okazało, że pytania z dnia pierwszego miały złe odpowiedzi :evil: My z ekipą Izy i Klaudii z dnia pierwszego mieliśmy takie same odpowiedzi, a wyniki biorąc czasy pod uwagę były "od czapy".

Poszliśmy z tym do komisji i jak zobaczyliśmy wzorzec to się załamaliśmy.

 

He he, to są właśnie Plejady, nigdy nie wiadomo o co chodzi. Na szosowej i terenowej powoli się to klaruje, ale na turystycznej zawsze tak będzie - taki "urok" tej imprezy i to jest nawet fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba było dopilnować żebym doszedł, a tak to nawet na dochtorów nie można liczyć :wink:

 

obiecuję że następnym razem osobiście odprowadzę i przypilnuję dopóki nie usiądziesz za kierownicą :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni bez netu a tu mam pół forum do czytania załamałem się :(

 

Prośba do tych wszystkich co pisali Pw i dzwonili do mnie, dać mi kilka dni na ogarnięcie się z materiałem bo che dać wszystkich przejazdy i trochę zdjęć.

 

-- 16 cze 2012, o 08:35 --

 

Nikon, gorąca prośba o korektę z "Faps" na "Fabs" - wielbiciele bedą mieli problem żeby mnie znaleźć na YT :wink:

Btw, dziękuję za materiał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy piwku urodził się znakomity pomysł,aby następny łikend spędzić przy grillu w pięknych okolicznościach przyrody jakim niewątpliwie jest rzeka Grabia,z możliwością spływu kajakami. :)

Impreza planowana jest dwu-dniowa,tak więc niezbędne będą namioty,lub domki na kołach :wink:

 

Lista chętnych:

1.Apacz/Apaczowa (wstępnie na 50%)

2.Sebekian/Sebekianowa

3.Chomik

4.Dziedzic/Rozrabiara

5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skolo, Ldzań nad Grabią(pole biwakowe),wyjazd to wczesne popołudnie sobota (23.06) powrót w niedzielę.

Koszta to tyle co dojazd+coś na ruszt+coś do popicia+ew. 5zł jak przyjdą z gminy za wjazd na pole biwakowe.

Co do kajaków:opłata wynosi 35 zł za kajak dwu-osobowy,bez limitu czasowego(płyniesz jak długo chcesz)

 

http://kayko.pl/kontakt.html

 

Ta firma to obsługuje.

Oczywiście spływ nie jest obowiązkowy,ważne by się spotkać przy ognisku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ładne Mini dla narzeczonej i chciałbym je sprawdzić przed kupnem

Polecić nie mogę, ale czasami przejeżdżam koło nowego łódzkiego salonu i serwisu mini i widzę, że ładnie wygląda:

http://premiumarena.mini.com.pl/kontakt

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offroadzik się zaliczy w okolicy

 

Raczej odpada,piaskownia w Teodorach już jest nieczynna(zalesianie)i srogo jej pilnuje leśniczy.

w okolicy było miejsce na świeżą rybkę.

 

Chyba nadal jest,ale z tego co pamiętam jak kiedyś byliśmy,zapach stanowczo nas ostudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plaski w Łodzi z przeglądem Mini moze byc cieżko. Mało pewnych warsztatów nie-ASO w okolicy i do Wawy trzeba jeździc czy innego Sącza :wink: . Coś jak z Subaru, ćwiczyłem to rok temu, ale może cos przez ten czas sie zmieniło.

 

Pan Dziedzic pozdro w odpowiednim dziale poszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...