Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągałem wczoraj naklejki. Paradoksalnie najbardziej trzymała SIP'owska z numerem i ŁKRT na przodzie. Może to odczucia wynikające z powierzchni, to ale one narobiły trochę szkód. Tzn. jak ma ktoś jakiś mały odprysk to potrafi od niego oderwać trochę lakieru na brzegach. Minimalnie, ale jednak :evil:

I ogólnie z jakiejś grubszej folii były. Powinni raczej zadbać, aby naklejki były wykonane specjalnie dla aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie uwagi

może się nie wczytałem w regulamin :P ale w przyszłym roku nie ma sensu wrzucać do teamu wolnossących - nikt :!: z tej klasy :roll: nawet junior.. nie dostał punktów bo okazało się że liczą generalkę..

a oza tym wyniki są totalnie z czapy - miałem wywrotkę na rowerku - po prostu wyjebkę :P na maksa, totalne plecy że aż mi powiedzieli że mam dwie skuchy :roll: :shock: a w wynikach zero kary na ten temat :shock:

jedyna opcja na przyszły rok.. klasa turbo :?: :idea:

 

gratki dla punktujących :DApacz - wiadomo, miszozon zajebiście :Drafcio jak najbardziej również :D no i Apaczowa :D tylko coś tu też nie bangla żeby z 5 na 19 w jeden (ten krótszy) dzień :?

jak to ujął Vert na imprezie 'z wynikami to w hcuaj lecą :P :wink: '

 

ale.. w sumie to nie o to chodzi 8) zajebiście było, duże dzięki łódzkiej ekipie za przefajną imprezę :twisted:

 

Apacz - przecież ty już do autobusu szedłeś :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni bez netu a tu mam pół forum do czytania załamałem się :(

 

Prośba do tych wszystkich co pisali Pw i dzwonili do mnie, dać mi kilka dni na ogarnięcie się z materiałem bo che dać wszystkich przejazdy i trochę zdjęć.

 

-- 16 cze 2012, o 08:35 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Apaczowa :D tylko coś tu też nie bangla żeby z 5 na 19 w jeden (ten krótszy) dzień :?

 

To przez te piep... pytania. Drugiego dnia się okazało, że pytania z dnia pierwszego miały złe odpowiedzi :evil: My z ekipą Izy i Klaudii z dnia pierwszego mieliśmy takie same odpowiedzi, a wyniki biorąc czasy pod uwagę były "od czapy".

Poszliśmy z tym do komisji i jak zobaczyliśmy wzorzec to się załamaliśmy.

Np. (Nie pamiętam dokładnie pytań)

- Jaki numer boczny, zamieszczony pod orłem nosi największa lokomotywa z jakimś tam kołami i kolorami - odpowiedzią na wzorcu był numer węglarki przyczepionej do lokomotywy :roll:

- Było również pytanie o imię i nazwisko proboszcza parafii, które jest zamieszczone na tablicy pewnego kościółka. - Tablice były dwie z dwoma różnymi proboszczami :evil: :roll: Tylko, że przy jednym było napisane, że był proboszczem ziemi, a nie parafii i ten był zamieszczony jako odpowiedź w wzorcu.

Podczas rozmowy z organizatorem wstępnie mięli zaliczać obydwie odpowiedzi w niejasnych pytaniach. Później się okazało, że zaliczali te prawidłowe i zrobił się bajzel. Później się okazało, że dziewczyny na tym straciły :evil:

 

Dlatego bardzo się cieszę, że dostały nagrodę za najlepszą damską załogę 8) :D :!: Należało się, bo naprawdę fajnie jechały na próbach i ogólnie fajna załoga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...