Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

1. GÓRAL z Łodzi + Lansab + (kochające żony + córki jadące wozem serwisowym - Toyotą Hillux) załoga 212 pokoje 377 i 379 Wodnik

2. Urabus Family Team - Szosowa Turbo 134 - Hotel Wodnik

3. cybel-szosowa outlaw 141 - Wodnik

4. Apacz + sebekian - szosowa outlaw nr 131; domek 35A Wawrzkowizna

5. Apaczowa + sebekianowa + 3-os. ferajna - turystyczna terenowa nr 425; domek 35A Wawrzkowizna

6. Rafcio78 + żona + junior - turystyczna szosowa nr 347, Wodnik - jakiś pokój w domku

7. Carlos + pilot - szosowa 148 , Sport Hotel pok.308

 

trochę mnie wyciąłeś :twisted:

ale niech będzie :P

 

1. GÓRAL z Łodzi + Lansab + (kochające żony + córki jadące wozem serwisowym - Toyotą Hillux) załoga 212 pokoje 377 i 379 Wodnik

2. Urabus Family Team - Szosowa Turbo 134 - Hotel Wodnik

3. cybel-szosowa outlaw 141 - Wodnik

4. Apacz + sebekian - szosowa outlaw nr 131; domek 35A Wawrzkowizna

5. Apaczowa + sebekianowa + 3-os. ferajna - turystyczna terenowa nr 425; domek 35A Wawrzkowizna

6. Rafcio78 + żona + junior - turystyczna szosowa nr 347, Wodnik - jakiś pokój w domku

7. Carlos + pilot - szosowa 148 , Sport Hotel pok.308

8. slesz, sleszowa, sleszątko - szosowa wolnossąca :P nr 143 (chciałem zeszłoroczne 137 ale ktoś tam się zapisał na niego w offtopie i nie robiłem popeliny); hotel wodnik pokój nr 3xx (nie pamiętam :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. Czy jest ktoś kto jeździ do stolicy i mógłby mi przywieźć felgi z Warszawy ? Wiem, że to upierdliwa sprawa bo to nie małe, nie lekkie i być może nie czyste. Kupuję od forumowicza, ale jemu nie chce się wieźć do spedytora, a ja chwilowo się do Warszawy ani nigdzie indziej nie wybieram niestety. Oczywiście zapłacę za komplikacje i dodatkowe paliwo, jeśli znajdzie się ktoś tak uczynny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P

 

słuchajcie - nie chcę zapeszać ale chyba sprzedałem mieszkanie :) w związku z tym że nikt nie podniósł obiecanego jacka za pośrednictwo :wink: trzeba go będzie wypić kolektywnie jak faktycznie dostanę zadatek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

związku z tym że nikt nie podniósł obiecanego jacka za pośrednictwo trzeba go będzie wypić kolektywnie jak faktycznie dostanę zadatek

:P

 

słuchajcie - nie chcę zapeszać ale chyba sprzedałem mieszkanie :) w związku z tym że nikt nie podniósł obiecanego jacka za pośrednictwo :wink: trzeba go będzie wypić kolektywnie jak faktycznie dostanę zadatek :twisted:

slesz

po pierwsze grtulacje jesli faktycznie uda sie sprzedac :!:

po drugie, przekonałeś mnie - powiedz tylko kiedy parapet party :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...