Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również wpisuję się na listę. Jeśli tylko czas pozwoli to chętnie wpadnę na jakiś spot. :cool: Szkoda, że tak mało nas jest z Łodzi. Jakieś "zadupie Subarowe" :roll:

 

łódź jest miastem w ktorym jak mowisz o rajdach to wszyscy myślą ze chodzi ci o piesze wędrówki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wpisuję się na listę. Jeśli tylko czas pozwoli to chętnie wpadnę na jakiś spot. :cool: Szkoda, że tak mało nas jest z Łodzi. Jakieś "zadupie Subarowe" :roll:

 

łódź jest miastem w ktorym jak mowisz o rajdach to wszyscy myślą ze chodzi ci o piesze wędrówki :twisted:

 

bo w miescie lodzi nawet chodzenie psom szkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, macie chłopaki rację. Jednak coraz więcej widzę Subarynek na naszych ulicach. Dziś nawet koło godziny 15 mijałem czarne nowe Legacy Kombi :razz: na ulicy Sanitariuszek. Jechało w stronę Konstantynowa. Jest na forum właściciel? :cool:

 

Może zwerbujemy Adama Ostrowskiego (aka OSTR) :cool: Przyznać się. Zna ktoś? Jeździ Foresterem.

 

Ze strony Pana Pęczaka widzę, że na razie żadnego kontaktu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwerbujemy Adama Ostrowskiego (aka OSTR) Przyznać się. Zna ktoś? Jeździ Foresterem.

 

Buahhaha, nie no ja na takie spoty nie jeżdzę. Jeszcze jego fanki podrapią mi lakier paznokciami :P

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten tor przy Rudzkiej?

 

A tam przy rudzkiej jest coś gdzie można jeździc? Mieszkam niedaleko...

 

 

1) Skolo

2) Sebastian.R

3) Subaru-Develop

4) Citan

5) Aniołeczek (kobieta)

6) Piter

7) samochodzik

8)Ja Hobbit72

 

jeszcze bez jedynie slusznego wozidla, ale na dobrej drodze... niestety wolnossacy i na dodatek wiekowy, ale zawsze...

Hmmm, no ale moze mnie ktos przewiezie :wink:

 

A jesli chodzi o Rudzka to byl tor (10 :?: lat temu) kiedys w hali na RKS-ie, teraz juz chyba nie ma, a przynajmniej nie slyszalem zeby cos tam jeszcze sie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi weekend tuż, tuż, a nas nawet 10-ciu nie udało się zebrać. Co mnie bardzo dziwi bo nie ma dnia, żebym jakiegoś Subaraka nie wylukał na ulicy. I nie są to obce rejestracje tylko tutejsze. Może temat trzeba by jeszcze wrzucić na stronie głównej FORUM SUBARU i wtedy bedzie większy odzew ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Skolo

2) Sebastian.R

3) Subaru-Develop

4) Citan

5) Aniołeczek (kobieta)

6) Piter

7) samochodzik

8) Hobbit72

9) bart99

 

Pomysł z ulotkami za wycieraczkami jest lepszy, nie każdy serwisuje w Point

 

Jak mi się wydaje po ulicach jeździ całkiem sporo subarynek, osobiście znam 3 właścicieli i ze dwóch bym przywiózł na spotkanie

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Skolo

2) Sebastian.R

3) Subaru-Develop

4) Citan

5) Aniołeczek (kobieta)

6) Piter

7) samochodzik

8) Hobbit72

9) bart99

10) filester

 

Też się dopisałem, bo lista się powiększa a widzę, że mnie nie ma :mrgreen: Myślę, że każdy z pomysłów może powiększyć nasze grono łódzkich miłośników Subarynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Skolo

2) Sebastian.R

3) Subaru-Develop

4) Citan

5) Aniołeczek (kobieta)

6) Piter

7) samochodzik

8) Hobbit72

9) bart99

10) filester

11) AndySTI

 

W końcu. Widuje w moim miescie tylu milych kierownikow Subaru (oczywiscie sa pozdrowienia swiatlami!), spocik jak najbardziej dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotem Subaru by się też zainteresował... w końcu wydaje na nie pół pensji i na alimenty nie starcza :lol:

 

A tak poważnie. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić stronkę łódzkich miłośników Subaru. Tam zamieszczalibyśmy wszystkie informacje na temat spotów, klubowiczów itd. I łatwiej by chyba było wtedy sie rozreklamować, bo wystarczył by adres strony. Bo tak to na razie nie wiadomo gdzie, co i kiedy będzie organizowane. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Skolo

2) Sebastian.R

3) Subaru-Develop

4) Citan

5) Aniołeczek (kobieta)

6) Piter

7) samochodzik

8) Hobbit72

9) bart99

10) filester

11) AndySTI

 

to może czas zaproponować 1 termin :

piątek, 11.05 ? lub 18.05 ? - co ? inne propozycje ? ...

 

to teraz gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotem Subaru by się też zainteresował... w końcu wydaje na nie pół pensji i na alimenty nie starcza :lol:

 

A tak poważnie. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić stronkę łódzkich miłośników Subaru. Tam zamieszczalibyśmy wszystkie informacje na temat spotów, klubowiczów itd. I łatwiej by chyba było wtedy sie rozreklamować, bo wystarczył by adres strony. Bo tak to na razie nie wiadomo gdzie, co i kiedy będzie organizowane. Co o tym myślicie?

 

Ja się zgadzam ;-) Chętnie pomogę, na najbliższym spotkaniu możemy o tym porozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spotem Subaru by się też zainteresował... w końcu wydaje na nie pół pensji i na alimenty nie starcza :lol:

 

A tak poważnie. Wpadłem na pomysł, żeby zrobić stronkę łódzkich miłośników Subaru. Tam zamieszczalibyśmy wszystkie informacje na temat spotów, klubowiczów itd. I łatwiej by chyba było wtedy sie rozreklamować, bo wystarczył by adres strony. Bo tak to na razie nie wiadomo gdzie, co i kiedy będzie organizowane. Co o tym myślicie?

 

Ja się zgadzam ;-) Chętnie pomogę, na najbliższym spotkaniu możemy o tym porozmawiać

 

teroretycznie forum jest wystarczajacym medium do tego, latwiej komus niezrzeszonemu znalezc strone forum subaru i tam informacje na temat spotu niz strone o spotkaniach subaru w lodzi na ktora bedzie wchodzic + - 15 osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle nie czwartek pod halą o 19! Byłem raz, spotykają się tam ludzie z różnych innych for internetowych. Nie będe wymieniał jakie, co by sie nie obrazili - ale nie chcemy tam jeździc - tu nie będe tłumaczył dlaczego :P Raz byłem, dzięki wielkie :cool:

 

W czwartki natomiast - o 18- pod realem na piłsudskiego, spotykają się ludzie z http://forum.japanese-riders.pl.

 

Można jednorazowo tam podjechac, zawsze troche autek więcej. W 95% hondy :)

Byłem z 3x, pogadałem z chlopakami, ogólnie nudy ale zawsze w większym gronie raźniej.

Żadnych dresów i matołów nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem o piątku przed halą sportową, (nie o czwartku, wiemy co się później dzieje ... :wink: )

 

W czwartki natomiast - o 18- pod realem na Piłsudskiego, spotykają się ludzie z http://forum.japanese-riders.pl.

 

Można jednorazowo tam podjechać, zawsze trochę autek więcej. W 95% hondy :)

Byłem z 3x, pogadałem z chłopakami, ogólnie nudy ale zawsze w większym gronie raźniej.

Żadnych dresów i matołów nie zaobserwowałem.

 

OK. może być czwartek, o 18. na Al.Piłsudskiego ... a tam się już osobiście umówimy na kolejne spoty .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...