Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisalem ze... nie chodzilo mi o pogode. Wlasnie wrocilem z pracy i co... od razu do monitora :) dobrze ze zona jeszcze nie wrocila ;)

Ale jest malutki plus tego ze nie moglem dzisiaj... na swoj pierwszy raz juz moze uda mi sie przyjechac czyms wlasnym... mowie o Gwiazdkach. Wszystko okaze sie w sobote... A moze ktorys ze Znawcow a przede wszystkim praktykow marki (specjalnie przez duze Z) ma czas i ochote sie przejechac do Gniezna ze mna...? Przynajmniej nie zachowam sie jak zaslepiony napaleniec... Nie sztuka kupic pierwsze lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisalem ze... nie chodzilo mi o pogode. Wlasnie wrocilem z pracy i co... od razu do monitora :) dobrze ze zona jeszcze nie wrocila ;)

Ale jest malutki plus tego ze nie moglem dzisiaj... na swoj pierwszy raz juz moze uda mi sie przyjechac czyms wlasnym... mowie o Gwiazdkach. Wszystko okaze sie w sobote... A moze ktorys ze Znawcow a przede wszystkim praktykow marki (specjalnie przez duze Z) ma czas i ochote sie przejechac do Gniezna ze mna...? Przynajmniej nie zachowam sie jak zaslepiony napaleniec... Nie sztuka kupic pierwsze lepsze

 

A masz jakieś fotki tego co chcesz, a może jakiś link do stronki ?? I jakiś opis co to będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobbit72, w tą sobotę? Bo jak w tą to mnie chyba niestety czeka lekki remont zawieszenia w samochodzie ojca :???: Chyba że by się coś zmieniło to będę pisać. Jutro powinienem wiedzieć dokładnie.

 

Mnie na spocie niestety też zabrakło. Też właśnie wszedłem dopiero do domu. Zabiegany cały dzień byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem, niestety bez odzewu. a lokalnego matadora ujezdzajacego S tez nie moge namierzyc. Najblizej Bydgoszcz albo Poznan co udalo mi sie znalezc. Ale bez wyrywnosci kolegow. A od jednego jeszcze nie dostalem odpowiedzi z PW

 

A to sznurek:

 

http://www.autokamei.gratka.pl/ogl/267.html

 

rozmawialem z wlascicielem poza komisem, to mowil o 11,4 jak pojade a bedzie wart bede walczyl o rowne 11K pln

 

auto podobno ok 3 miechow w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ładnie, ciekawe jak jeździ :-) Ja w ten weekend mam studia, a szkoda bo chętnie bym się z Tobą wybrał do Gniezna.

Poszukaj na forum tematu co sprawdzać przed zakupem Subaru. Jak ja kupowałem moje pierwsze Subaru to właśnie tam było dokładnie opisano co i jak sprawdzać i przedewszystkim sprawdź numer VIN, gdzieś nawet ja taki wątek zamieszczałem.

Oczywiście trzymam kciuki i jak tylko kupisz to oczekujemy Cię na następnym Spocie, będzie co świetować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na początku serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie, mimo iż zajechałem na spot gościnnie (IKM) wyłącznie jako fan Subaru ( :mrgreen: ). Bardzo miło było Was poznać.

Skolo - wielkie dzięki za przewózkę :wink:

Ptokura - wielkie dzięki za info.

 

1. A tutaj zapodałem swoje zdjęcia (14 fotek)

 

2. A tutaj taki sobie krótki filmik ze spotu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maser czy ty w Autokąciku masz Nicka Evolutione :?: Bo prosiłem Ptokurę żeby mi przesłął Twojego Nicka i on mi napisał Evolutine i dlatego w podzekowaniach wpisałem takiego :wink:

Fajne Foteczki Twoje i Pitera Szkoda, że nie udało nam się cyknąć zdjęcia tej nowej Imprezie co na koniec się zjawiła na imprezie :razz:

Oczywiście na następne spotkanie też wpadasz z aparatem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maser czy ty w Autokąciku masz Nicka Evolutione :?: Bo prosiłem Ptokurę żeby mi przesłął Twojego Nicka i on mi napisał Evolutine i dlatego w podzekowaniach wpisałem takiego :wink:

 

No nie no - muszę poważnie pogadać z niektórymi osobami :mrgreen: Jam jest Evoluzione...

 

 

Fajne Foteczki Twoje i Pitera Szkoda, że nie udało nam się cyknąć zdjęcia tej nowej Imprezie co na koniec się zjawiła na imprezie :razz:

 

Z mojej galerii najnowszych Imprez STI (model 2006) to na blachach z województwa łódzkiego spotkałem 4 sztuki... piąta jest na niemieckich tablicach, ale często jeździ po Łodzi. Poza tym zdarzają się nowe estiaje gościnnie wpadające do Łodzi z innych miast.

Ta Impreza STI, która zawitała na spot, wyglądała na nóweczkę i miała tablice tegoroczne, więc możliwe, że to nówka sztuka. Byłaby w moim rozeznaniu piątym nowym estiajem w okolicy.

 

 

Oczywiście na następne spotkanie też wpadasz z aparatem :?:

 

Z wielką przyjemnością :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym SPOCIE nie było, ale mamy wszyscy nadzieję, że na drugim i kolejnych będą :wink: Sam chętnie im się przyjżę z bliska, bo kiedyś rodzina się powiększy i Impreza będzie za mała, a co poza Subaru mógłbym kupić :?: :?: :?: inne Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo szkocka pogoda, deszczyk lekko zacina z ukosa ;-) Czy wasze auta to na pewno SUBARU ?? Czy chcecie mi powiedzieć (napisać), że jak troszkę deszczyk popada to wy siedzicie w domach, ewentualnie poruszacie się Komunikacją Miejską ?? Deszcz, śnieg, grad to przecież wymarzona pogoda dla czterołapów!!!!!! Panowie, że tak powiem: NIE RÓBCIE SCEN, ja bedę na 100% nawet moją kobietę przekonałem i też będzie. Czekam na was i do zobaczenia. Wierzę, że te teksty z deszczykiem to tylko takie wiosenne żarty :wink:

 

Dokładnie, nawet ja MATIZEM dotarłem w tą pogodę!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście serdeczne podziękowania dla Fanów marki Subaru PTOKURY i Evolutione, którzy się zjawili w swoich Matizach. Na pewno będzie kilka ciekawych fotek i jakiś filmik :lol:

Drugi raz pierwszego łodzkiego spotu już nie będzie, ale mam nadzieję, że następnym razem zjawi się nas więcej i bedziemy równie dobrze się bawić co dzisiaj :wink:

To kiedy następny spocik :?:

 

 

Cześć!!

 

Dzięki za zaproszenie - fanem jestem i to wielkim... I ZARAŻAM TYM, prawda Skolo?? :mrgreen:

 

Fajnie było, choć zawiedziony jestem tak słabym odzewem... Bardzo liczyłem na możliwość poobcowania z GT'kami, WRX'ami i STi/STI...

 

Przyjadę na drugi taki spot i jak Was nie będzie więcej, to zwątpię w Waszą pasję :twisted: Chyba, że ktoś mnie przewiezie... :cool:

 

Jak w temacie... Dziś dowiedziałem, że dwóch moich kolegów rajdowców z łódzkiego automobilklubu kupiło sobie imprezy...

 

Jeden ma czerwonego GLutka z 98 roku, drugi N-grupową 320 konną (sic!) imprę MY'05!!!

 

Chyba pokłócę się z żoną i uprę się na Skolowej "Myszki" imprezkę... :lol:

 

Przywitałem się, pomarudziłem...

 

To spadam!!

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłuć się z Żoną tylko ją przewieź :wink: na pewno wtedy sama zacznie Cię przekonywać, co byś Matiza na Subaru zamienił. Dzieci też się ucieszą (na pewno Franek), że tata ciągle chce je autem wozić :twisted:

 

To mi jej (Amelki? bo już nie wiem...) użycz!!!

 

Wiesz, że szanuję auta, tym bardziej kultowe...

 

A co do dzieci... Bardzo lubią matiza, poważnie!

 

Thx!

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobbit72, kiedy chcesz się tam przejechać ? ...

nie obiecuje na 100%, ale może ..... :wink:

 

Hej bylem w pracy wiec dlatego dopiero...

Jade jutro rano o 6:00 wiec chyba podejrzewam ze nic z tego ;)

Chyba zeby...

jak by co to jeszcze jestem, a moze gg

 

23393

 

albo tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maser czy ty w Autokąciku masz Nicka Evolutione :?: Bo prosiłem Ptokurę żeby mi przesłął Twojego Nicka i on mi napisał Evolutine i dlatego w podzekowaniach wpisałem takiego :wink:

 

No nie no - muszę poważnie pogadać z niektórymi osobami :mrgreen: Jam jest Evoluzione...

 

 

Meakulpa ;)

 

Z dzieckiem na ręku ciężko się pisze smsy, a t9 w telefonie nie chciał mi napisać "Evoluzione", więc zacząłem kombinować i wykombinowałem...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi jej (Amelki? bo już nie wiem...) użycz!!!

 

Wiesz, że szanuję auta, tym bardziej kultowe...

 

A co do dzieci... Bardzo lubią matiza, poważnie!

 

Thx!

 

:cool:

Małe sprostowanie: Skolo ma Amelkę; a Skolowa "Myszka" Benjaminka

:lol:

 

P.S.

Dołączam się do wszystkich podziękowań za obecność (S, p, P, E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie: Skolo ma Amelkę; a Skolowa "Myszka" Benjaminka

:lol:

 

P.S.

Dołączam się do wszystkich podziękowań za obecność (S, p, P, E)

 

Zatem Myszko-Aniołku, jestem zainteresowany (coraz bardziej) Benjaminkiem...

 

Bo słyszałem o Waszych planach...

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwerbujemy Adama Ostrowskiego (aka OSTR) :cool: Przyznać się. Zna ktoś? Jeździ Foresterem.

 

Znam ziomka, ale ciągle zajęty (nagrania, koncerty, nagrania, koncerty, nagrania, koncerty, itd...), więc niestety odpada :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...