Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa, ja tez jestem za czwartkiem, ale... od przyszlego tygodnia :twisted:

Wlasnie jak ma sie odbyc najpierwsiejszy Łódzki Spot (historyczny) to ja akurat w tym tygodniu pracuje po poludniu. No i tupa. na kolejnych mozna bywac w kratke ale ten pierwszy... hmmm :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na czwartek 10.05. na Al.Piłsudskiego - pod realem/tulipanem (dawny geant) godzina 18.00

 

1) Skolo

2) AndySTi

3) Sebastian.R

 

Jak któryś przyjedzie pierwszy - stawiajcie się w odzielnym szeregu niz wszystkie te hondy :P Zdjęcia będą ładniejsze :P

 

Jak potem będziecie chcieli, możemy skoczyc pod halę (akurat 19 będzie) - czasami jakieś ładne autko się trafi.

 

AndySTI, zamawiam przewózkę po piłsudskiego (na prawym of coruse), ciekawy jestem jak wielka jest różnica między naszymia autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi to na perspektywe przelozenia pierwszego razu na nastepny tydzien.. :razz:

 

Flister a czy ktos powiedzial ze na spot nie moze przyjsc SYMPATYK marki...? Czy to musi byc POSIADACZ? To w takom razie ja tez sie na chwile obecna nie lapie... i znow tupa :wink: A juz mialem nadzieje na przynajmniej przejazdzke... no no na prawym przynajmniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flister a czy ktos powiedzial ze na spot nie moze przyjsc SYMPATYK marki...? Czy to musi byc POSIADACZ? To w takom razie ja tez sie na chwile obecna nie lapie... i znow tupa :wink: A juz mialem nadzieje na przynajmniej przejazdzke... no no na prawym przynajmniej...

 

SYMPATYCY mile widziani :lol:

W końcu każdy kiedyś sam osobiście musi się przekonać do SUBARU :wink: a takaie spotkania to najlepszy moment :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam specjalnie nie trzeba przekonywac... nawet juz zone przekonalem ;) no i do slubu tez wiozl nas Przemeq (nasz przewielebny wmorderator) Estijajem. A samo wozidlo to juz kwestia dni :) wiec na przyszly spot juz pewni bedzie... mam nadzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada mi to na perspektywe przelozenia pierwszego razu na nastepny tydzien.. :razz:

 

Flister a czy ktos powiedzial ze na spot nie moze przyjsc SYMPATYK marki...? Czy to musi byc POSIADACZ? To w takom razie ja tez sie na chwile obecna nie lapie... i znow tupa :wink: A juz mialem nadzieje na przynajmniej przejazdzke... no no na prawym przynajmniej...

Pewnie, że może tylko jeszcze musi mieć czym. Moje Renault jest na razie w stanie "agonalnym". Muszę się wziąć w końcu i ją zrobić :cool: Chyba, że ojciec się zlituje i jeśli będzie w domu to da auto. Ew komunikacja miejska :razz:

 

Ja również jestem całkowicie przekonany. Nawet może i więcej. Lekkim fanatyzmem już chyba wieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych na czwartek 10.05. na Al.Piłsudskiego - pod realem/tulipanem (dawny geant) godzina 18.00

1) Skolo

2) AndySTi

3) Sebastian.R

4) Piter

 

AndySTI, zamawiam przewózkę po piłsudskiego (na prawym of coruse), ciekawy jestem jak wielka jest różnica między naszymi autami.

to ja się ustawiam następny w kolejce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo szkocka pogoda, deszczyk lekko zacina z ukosa ;-) Czy wasze auta to na pewno SUBARU ?? Czy chcecie mi powiedzieć (napisać), że jak troszkę deszczyk popada to wy siedzicie w domach, ewentualnie poruszacie się Komunikacją Miejską ?? Deszcz, śnieg, grad to przecież wymarzona pogoda dla czterołapów!!!!!! Panowie, że tak powiem: NIE RÓBCIE SCEN, ja bedę na 100% nawet moją kobietę przekonałem i też będzie. Czekam na was i do zobaczenia. Wierzę, że te teksty z deszczykiem to tylko takie wiosenne żarty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście serdeczne podziękowania dla Fanów marki Subaru PTOKURY i Evolutione, którzy się zjawili w swoich Matizach. Na pewno będzie kilka ciekawych fotek i jakiś filmik :lol:

Drugi raz pierwszego łodzkiego spotu już nie będzie, ale mam nadzieję, że następnym razem zjawi się nas więcej i bedziemy równie dobrze się bawić co dzisiaj :wink:

To kiedy następny spocik :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...