Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, EduardoXV napisał:

nieautoryzowany serwis

 

Godzinę temu, Bajer98 napisał:

Ja od siebie polecam

 

Jesteśmy na oficjalnej witrynie Subaru Import Polska... wiec nie dość że nieregulaminowo to i nieładnie jest wieszać tu cudze reklamy ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, ipsx82 napisał:

Powoli warunki sprzyjające :P

Czy czekamy aż napada 20 cm  ?

ju noł, nie mówię nie :)

ale jakoś sb lub nd, bo z tego co widziałem to w przyszłym tygodniu ma podskoczyć powyżej 0^

 

A na 20 możemy ustawić się jeszcze raz :D

Edytowane przez Kosamkpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teoretycznie za tydzień  ma popadać  snieg w sobotę  i niedzielę. Co byście  powiedzieli na mały wypad do strobowa koło Skierniewic  do domu dziecka ?

Po świątecznych  wyprzedażach  brak miejsca w szafach i szkoda wrzucić  dobrych ubrań , dlatego będę  jechać  zawieźć  ubrania które  są  już za małe. Cztery lata temu zawoziłem  ubrania i radość obdarowanych nie do opisania.

 

20220108_205438.thumb.jpg.204f034a7e9374163be1f2c4fc6f9442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ipsx82 napisał:

Teoretycznie za tydzień  ma popadać  snieg w sobotę  i niedzielę. Co byście  powiedzieli na mały wypad do strobowa koło Skierniewic  do domu dziecka ?

Po świątecznych  wyprzedażach  brak miejsca w szafach i szkoda wrzucić  dobrych ubrań , dlatego będę  jechać  zawieźć  ubrania które  są  już za małe. Cztery lata temu zawoziłem  ubrania i radość obdarowanych nie do opisania.

 

20220108_205438.thumb.jpg.204f034a7e9374163be1f2c4fc6f9442.jpg

 

zobaczę co zostało w domu z czego dzieciaki już powyrastały, ale w związku z przeprowadzką z Irlandii latem zeszłego roku większość takiej odzieży oddaliśmy organizacjom humanitarnym w Irlandii.

Niemniej jakby zabrakło miejsca by wszystko spakować to ja udostępnię powierzchnię bagażową w swoim samochodzie i deklaruję się zawieźć to razem z Tobą.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

zobaczę co zostało w domu z czego dzieciaki już powyrastały, ale w związku z przeprowadzką z Irlandii latem zeszłego roku większość takiej odzieży oddaliśmy organizacjom humanitarnym w Irlandii.

Niemniej jakby zabrakło miejsca by wszystko spakować to ja udostępnię powierzchnię bagażową w swoim samochodzie i deklaruję się zawieźć to razem z Tobą.

Ja mam sporo rzeczy ale dla mniejszych dzieci. Tzn do 3 lat. @ipsx82 jaki oni mają tam przedział wiekowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ipsx82 napisał:

Udało  się  mi dodzwonić  i faktycznie przez tego covida odwiedziny wstrzymane do odwołania. Wielkie dzięki  za odzew i chęć  pomocy. 

Tego tez się obawiałem, bo próbowaliśmy oddać ciuch i zabawki, ale dom małego dziecka nie chciał przyjąć bo covid. Jedyne co wzięli to pieluchy, płyny do prania i chusteczki, czyli krótko mówiąc, to co zapakowane. 

Edytowane przez Kosamkpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...