Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

dzwonilem do ASO ale oni tylko "książkowo" ustawiają

Możesz sobie dzwonić. ;) ASO w Łodzi nigdy samo nie ustawiało geometrii,zawsze korzystali i korzystają z usług innych warsztatów. :(

 

 

Jakby coś to dajcie znać poproszę o sprawdzenie ;) 
 

Można sprawdzić.Ja to zrobiłem już parokrotnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

 Mam na imię Justyna  i mam taki o to problem  sama nie jestem posiadaczem subaru ale ma je moj narzeczony  w lipcu bierzamy ślub i marzeniem mojego ukochanego jest pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez" oboje jestesmy fanami motoryzacji co nas z reszta polaczylo  z powodu braku czasu poniewaz duzo pracuje a ja zajmuje sie naszym Malym synkiem nie mielismy okazji wybrac sie na zaden spot subaru w lodzi  bylismy pod galeria Port Łódź gdzie rzekomo mialy sie odbywac takie spotkania ale niestety bez efektu... bardzl chcialam zrobic mu prezent slubny i taka o to niespodzianke bo wiem ze bylby w mega szokuuu (tak jak kiedyz wreczylam mu w prezencie na 30 urodziny bilet na jazde Nissanem Gtr ) zatem moje pytanie jest takie czy ktos wie jak mozna sie skontaktować zchlopakami z lodzi ktorzy moze mieliby wolne popołudnie 26 lipca i wyraziliby chec eskortowania nas do slubu  gwarantuje dobry weselny trunek i ciachooooo ;-);-);-) Blagam pomozcie :-D:-D:-D mina mojego przyszlego meza bylaby bezcenne i jestem pewna ze do konca zycia nie zapomnialby dnia slubu ;-);-);-)Pozdrawiam wszystkich ;-);-) i z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo by super bo moj chlopak juz tyle czasu sie zbiera zeby sie spotkac z "subarowiczami" z lodzi ze masakra ;-) musialam wziac sprawe w swoje rece bo oboje lubimy byc dosc oryginalni i nie chcemy w tradycyjny sposob jechac do slubu :-)
Slub bedzie poza lodzia wiec jesli ktos 26 lipca nie bedzie na wakacjach i wyrazi chec pomocy to ekstra ;)  i moze wreszcie dzieki temu zaczniemy jezdzic na spotkania forumowiczow ;-)
;-)

Edytowane przez justaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez"...

No ja rozumiem, ze jak jest subaru to jest impreza i slub bez imprezy nie moze sie ostac, ale to jawna dyskryminacja legasiow i forkow!!! tak czy inaczej gratulacje i wszystkiego naj naj naj :)

 

 

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około godz. 14-15 w środę rusza z Łodzi na Plejady konwój wcześniaków, jakby ktoś chciał się dołączyć to dajcie znać :)

Kierownikiem konwoju jest: @@GÓRAL z Łodzi... to chyba dobry wybór, w końcu jedziemy w góry ;)

 

 

Ja tam znam innych kierowników :D i na pewno nie jest to Góral ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...pojechac do kosciola w eskorcie 4 "imprez"...

No ja rozumiem, ze jak jest subaru to jest impreza i slub bez imprezy nie moze sie ostac, ale to jawna dyskryminacja legasiow i forkow!!! tak czy inaczej gratulacje i wszystkiego naj naj naj :)

 

 

 

Wysłane z mojej Nokii 3310 przy użyciu snake'a

 

Wykas Senior, w żadnym wypadku nie dyskryminuje Subarek które wymieniłeś ;) a tym bardziej Legasia, ponieważ to ma być nasze następne autko ;) a teraz Imprezy do ślubu, bo akurat Imprezą jeździ narzeczony na chwilę obecną ;) a za życzenia dziękujemy bardzoooooo   ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tym bardziej Legasia,

 

No to postaram się postrzelać....z wydechu ;)

 

miło  :yahoo:  mam nadzieję tylko że nikogo nie zniechęci fakt że ślub jest 40 km od Łodzi ;/ mieszkamy teraz w Łodzi ale niestety pochodzimy ze wsi ;):lol:

 

...a może nawet na jedno EVO

 

zaskoczyłeś mnie B)

 

damianbyczek, mieszkasz w Spale????  My pochodzimy z okolic Lubochni ;) o ile coś ci to mówi w ogóle :lol:  także niedaleko w sumie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...