Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Gripmax AT , chinol, jeżdżę na nich od wakacji 2018 bodajże, jak dla mnie rewelacja.

Tu w Bieszczadach gdzie teraz sporo śniegu i lodu, ciśnienie w kołach 0,9 atm.

Zdecydowanie lepiej od BFG AT.

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bmbm napisał:

Jak są jeszcze dwa miejsca, to ja z żoną chętnie :D

Miejsc brak, ale i tak dopisuję B)

52 minuty temu, Zodiak napisał:

@Panzerpferd - dla porządku, bo zerknąłem na pierwszy wpis - my rodzinnie - 2+2 ;)

Czyli jadą Zodiaki i Zodiaczątka, fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subsebixy i Subsabinki, brygado nasza patokolektywna... 

Mamy już przekroczoną zarówno liczbę miejsc noclegowych w Klewinach jak i komfortową liczbę aut w kolumnie, ale... jak nie my to kto? Za jakiś czas na spokojnie nas policzę i dogadam się z Kazikiem jak nas poupychać.

  1. Tych, którzy mogą zabrać łóżka polowe/ karimaty i śpiwory i nie będzie im przeszkadzać nocleg w ciepłym kącie proszę o zgłaszanie takiej gotowości, będę wiedział na co mogę sobie pozwolić :scenic:
  2. Nowe załogi proszę o wyposażenie się z najprostsze CB radio. Fajnie, gdy będziemy mieć ze sobą kontakt podczas przelotów, a prócz tego radio żyje własnym życiem i go nie mając wiele stracicie :rolleyes:
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że się zapisałem pod koniec zgłaszam chęć spania w ciepłym kącie na karimacie i w śpiworze.  Wszystko to mam wiec żaden problem. 

Co do CB to proszę o doradzenie modelu, rynek jest wypełniony różnymi ciężko się zorientować,  a wolałbym by mi posłużyło trochę :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy jakiegoś najprostszego CB chinola, którego kupiliśmy na pierwszym świniopasie od @AdamMarshall i do tego antenę na magnes. Kosztowało to coś koło 120 zł i się sprawdza. Radio się chowa w skrytkę w podłokietniku (jest tam również zasilanie) a kabel do anteny leci albo przez szyberdach (jak jest ładnie) albo przez uszczelki tylnej klapy. Proste i niezawodne. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Panzerpferd napisał:

My mamy jakiegoś najprostszego CB chinola, którego kupiliśmy na pierwszym świniopasie od @AdamMarshall i do tego antenę na magnes. Kosztowało to coś koło 120 zł i się sprawdza. Radio się chowa w skrytkę w podłokietniku (jest tam również zasilanie) a kabel do anteny leci albo przez szyberdach (jak jest ładnie) albo przez uszczelki tylnej klapy. Proste i niezawodne. Polecam

 

A szumów nie masz podczas korzystania z CB? A jak z zasięgiem,  co to za antena, krótka czy długa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...