Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

@mechanik nudny się robisz trochę.
Przekonujesz wszystkich na forum subaru że subaru się nie nadaje bo to bo tamto.
.....

Dodam od Siebie, że jeśli będę chciał puścić auto ze skarpy to je puszcze bo bede miec taki kaprys. Jeśli chce jechac w błoto to jade i mam w dupie ze to nie terenowe auto.
Koziołek ma racje :) przynudzasz :P


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, koziolek napisał:

dlaczego np Pajero z przodu nie ma mostu

Bo to jest SUV i konstrukcja poszła na kompromis w kierunku własności jezdnych. Dodatkowo niższa masa. Tak samo jest w Toyotach Land Cruiser i obecnej generacji Gelendy, utrata własności terenowych, poprawa komfortu. Różnicę bardzo widać w terenie - mały wykrzyż i ograniczone możliwości liftu zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mechanik napisał:

Bo to jest SUV i konstrukcja poszła na kompromis w kierunku własności jezdnych. Dodatkowo niższa masa. Tak samo jest w Toyotach Land Cruiser i obecnej generacji Gelendy, utrata własności terenowych, poprawa komfortu. Różnicę bardzo widać w terenie - mały wykrzyż i ograniczone możliwości liftu zawieszenia.

 

Już tak pierdolisz bez sensu, że nie da się czytać.

Edytowane przez weiser
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Chyba wystawie forka...

.... dla takiego czegoś.

 

Też mi się podobają - fajne na wyprawówkę, duże, pakowne, z dobrymi silnikami, i niedrogie w sumie. Na Wschodzie (Rosja, Ukraina itp) jeździ mnóstwo Pajero z którym dzieli wiele elementów, Sporty też jeżdżą oczywiście - więc w razie draki da się naprawić, a nie wieźć na lawecie do Polski jak powiedzmy takiego Jeep'a w automacie :P

 

Ale Forki są takie fajne i tyle jeszcze zabawy w modyfikacje, że nie wiem czy się kiedyś zdecyduję. Bo jak się skończy zabawa z SG to można się zabrać za SH lub XV

 

4 godziny temu, Rozrabiara napisał:

Wie i wybija z głowy pięciokilowym młotkiem

 

Powiedz mu, że jak kupi Pajero to ja żone kupię Lagunę - wtedy będą dwie niezadowolone żony za jednym zamachem :biglol:

  • Super! 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...