Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Jeleniewo - Banie Mazurskie - Klewiny (29 lutego)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mattipk napisał:

No właśnie lepiej żeby nie wpadała w miejsca niepożądane bo tylko spustoszenie robi ;-) i trudno to potem wymyć :D

Twój jest z '99? Jeśli tak to mój młodszy raptem o 4 lata :P wiadomo tragedii nie ma ale te pordzewiałe nadkole doprowadzają mnie do obłędu choć mocno go nie widać, ale ja wiem że jest. Trzeba zrobić jak z wirusem - załatwić go w zarodku.

 

Mój jest 97, a więc 5 lat - to już jest róznica. Ale po ostatni treningu, jak pisałem, Adam "Dziedzic" tak mnie przestraszył, że załatałem. nawet nie tak drogo zapłaciłem jak przypuszczałem, że zapłacę. I całe amorki mi wymienil przy okazji, które oddzielnie kupiłem, ale jeden wymagał wymiany.

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _akir_ napisał:

 

O f..k, jakie raciczki, na świniopasa idealne :D
 

Moja żona, to takiej plebejskie będzie miała :D
https://demar24.pl/product-pol-381-Kalosze-damskie-Hawai-Lady-Print-AD-czerwone-w-krate.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jakby wyjechał na drogi publiczne to pierwszy patrol policji zabrałby dowód za wystające poza obrys pojazdu koła. No i diagnosta raczej by się nie podłożył z badaniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na to liczę, że błociachy ubabrają nam pachy - ale będą achy chachy :drool:
(Mam porachunki z jedną naszą zawodniczką) :superhero::wine-glass:
Ze względu na totalny brak czasu, musimy zrezygnować z noclegu, także śmiało można rozdysponować miejscówki, o ile jest taka potrzeba.
Mam nadzieję że chociaż uda się przyjechać w sobotę, ale narazie nie wygląda to dobrze



Taptane Tapatalkiem

  • Zmieszany 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...