Skocz do zawartości

Impreza WRX 2001 GD, woda na podłodze.


Gawith666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Mam problem z Subaru Impreza WRX 2001, mianowicie woda na dywanikach a raczej pod nimi czyli na podłodze. Mokra jest cała podłoga, jednak znacznie bardziej z przodu tzn pod nogami kierowcy i pasażera. 

Macie pomysł którędy może dostawać do wnętrza? Dodam tylko że auto stało 3 lata na dworze zanim trafiło w moje ręce. Może zatkane jakieś odpływy? Może uszczelki? Mam rozdarte oba trójkąty w drzwiach, ale nie wiem czy tamtędy mogła by się aż tak sączyć? Obawiam się czy to może gdzieś po szybie przedniej? 

Miał ktoś może podobne problemy?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gawith666 napisał:

Mam rozdarte oba trójkąty w drzwiach, ale nie wiem czy tamtędy mogła by się aż tak sączyć? Obawiam się czy to może gdzieś po szybie przedniej? 

Miał ktoś może podobne problemy?

Źle wklejona przednia szyba u mnie była powodem mokrego dywanu. Tyle, że u mnie zjawisko ograniczyło się do nóg kierowcy. Dalej woda nie wędrowała, a i sam przeciek nie był duży. Lało mi się po słupku A mniej więcej od połowy szyby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 14:47, Grooby78 napisał:

Auto ma szyberdach? Jeśli tak to mogą być zatkane odpływy od niego. Idą w przednich i tylnych słupkach. 

Nie ma szyberdachu właśnie :(

 

21 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Źle wklejona przednia szyba u mnie była powodem mokrego dywanu. Tyle, że u mnie zjawisko ograniczyło się do nóg kierowcy. Dalej woda nie wędrowała, a i sam przeciek nie był duży. Lało mi się po słupku A mniej więcej od połowy szyby. 

Szyba jednak jest od nowości, nie była wymieniona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

jest klima? moze masz zatkany odpływ z tacki pod parownikiem i sie przelewa do srodka? zerknij najpier od strony silnika, czy rurka nie jest jakos podgieta od skroplin. masz mokro pod samochodem po jezdzie z klima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem coś podobnego... wymieniali mi szybę i chyba coś nie poszło (może zrobili rysę wycinając starą szybę i jej nie zabezpieczyli). Po jakimś czasie delikatnie robiła się wilgotna wykładzina i wyszła rdza spod szyby na słupku. Trzeba było wyciąć jeszcze raz szybę, usunąć rdzę i ponownie wkleić.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...