Jump to content

Amortyzatory tył WRX STI

motorajdy
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś wie gdzie można dostac w rozsądnej cenie tylne amorki do Imprezy WWrx STI 2004. W serwisie chcą 1700 za sztuke.

są Kayaby, ale nie do dostania, a moze cos innego

prosze o pomoc bo mi tak wali ze wstyd jezdzic.

pozdrawiam

Mogę dać namiar na firmę która za rozsądne pieniądze ściąga części z USA, szybko fachowo i bezpiecznie, już korzystałem i było ok. Cena za przesyłkę zależy głównie od wagi, czasem z niektórych sklepów można wytargować jakiś rabat i jest już zupełnie przystępnie.

Strona do firmy www.4x4partsusa.com - nie wiem dlaczego dziś strona nie działa, mogę podać tel do właściwej osoby

potrzebne sa jakies modyfikacje, zeby zestaw agx'ow przeznaczony do wrx'a pasowal do sti :?:

Potrzebne beda mocowania gorne od WRX do ktorego sa przeznaczone amortyzatory (rozne roczniki mialy inne), albo od razu camber plates, tylko ze wtedy to juz mozna zaczac myslec o tanich coilovers, bo wyjda niewiele wiecej.

• 4 weeks later...

Roznia sie zakonczeniem w okolicy gwintu.

02_04strut-piston1.jpg

Zeby KYB pasowaly do twojego samochodu musisz kupic mocowania i sprezyny z 02-03.

Jest tez sposob druciarski, ktory pozwoli Ci uzyc twoje mocowania i sprezyny, kupujesz kilka podkladek w odpowiednim rozmiarze i zakladasz je na sztyce amortyzatora. Troche bardziej eleganckim rozwiazaniem bedzie uzycie takich podkladek http://turninconcepts10.chainreactionwe ... c383151ffd

Poszukaj na nasioc.com, tam jest cala masa tematow o KYB do nowszysch modeli.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...