Skocz do zawartości

Amortyzatory tył WRX STI


motorajdy

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę dać namiar na firmę która za rozsądne pieniądze ściąga części z USA, szybko fachowo i bezpiecznie, już korzystałem i było ok. Cena za przesyłkę zależy głównie od wagi, czasem z niektórych sklepów można wytargować jakiś rabat i jest już zupełnie przystępnie.

 

Strona do firmy www.4x4partsusa.com - nie wiem dlaczego dziś strona nie działa, mogę podać tel do właściwej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebne sa jakies modyfikacje, zeby zestaw agx'ow przeznaczony do wrx'a pasowal do sti :?:

Potrzebne beda mocowania gorne od WRX do ktorego sa przeznaczone amortyzatory (rozne roczniki mialy inne), albo od razu camber plates, tylko ze wtedy to juz mozna zaczac myslec o tanich coilovers, bo wyjda niewiele wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Roznia sie zakonczeniem w okolicy gwintu.

02_04strut-piston1.jpg

Zeby KYB pasowaly do twojego samochodu musisz kupic mocowania i sprezyny z 02-03.

Jest tez sposob druciarski, ktory pozwoli Ci uzyc twoje mocowania i sprezyny, kupujesz kilka podkladek w odpowiednim rozmiarze i zakladasz je na sztyce amortyzatora. Troche bardziej eleganckim rozwiazaniem bedzie uzycie takich podkladek http://turninconcepts10.chainreactionwe ... c383151ffd

Poszukaj na nasioc.com, tam jest cala masa tematow o KYB do nowszysch modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...