Skocz do zawartości

Centralny zamek do gc z pilota


Adrian Foto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli są siłowniki w każdych drzwiach to się da wszystko. Czasem np w Toyotach nie było siłownika w drzwiach kierowcy. Bo otwieranie było z kluczyka, więc siłownik zbędny default_biggrin.png.

Sam się zastanawiam nad montażem uniwersalnej centralki, bo Ori pilot raz działa a raz nie. I to ewidentnie wina pilota, bo jak nim stukne to działa. Tylko wszystkie piloty mają cukierkowy wygląd, trzeba by coś lepszego założyć np od SEO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli centralka z pilotem jest potrzebna. Zamontujemy zobaczymy czy drzwi kierowcy się będą zamykać :-)

 

Robił ktoś kiedyś taką operację? Gdzie jest centralka, jakie kabelki polepić, ktoś coś?

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie w gt99, centralka jest jedna, zamyka otwiera wszystkie drzwi poza bagaznikiem, baganik z kluczyka.

czy sa silowniki dodane czy jak musze zobaczyc - z kluczyka tez otwieram wszystkie drzwi na raz poza bagaznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 10:22, mits napisał:

ja mam u siebie w gt99, centralka jest jedna, zamyka otwiera wszystkie drzwi poza bagaznikiem, baganik z kluczyka.

czy sa silowniki dodane czy jak musze zobaczyc - z kluczyka tez otwieram wszystkie drzwi na raz poza bagaznikiem.

Czyli na kluczyku masz przyciski? W GC może jakaś biedniejsza centralka jest.

 

Wiesz może gdzie ona jest? Wrzucilibyśmy foty i może to jest to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...