Skocz do zawartości

Akcje serwisowe, cewka i zaworu PCV


prugi

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, OA77 napisał:

ja odbieralem w sierpniu 2018 i kupilem w Niemczech, akcji serwisowych zero poki co a w Polsce juz chyba kilka bylo, czyzby inne podzespoly montowali w zaleznosci od kraju do ktorego ma samochod trafic?

 

Może po starej znajomości, dla byłych kolegów z sojuszu Osi robią lepsze wersje ;)

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Subaru przesyla info poczta jesli cos chca albo proponuja, poki co tylko znizki na rozne akcesoria przysylaja, a jak sie pytalem ostatnio podczas przegladu przy 30.000km powiedzieli ze nic nie maja odnosnie akcji serwisowych, a jak powiedzialöem ze w Polsce juz kilka akcji serwisowych bylo to byli zdziwieni,

cos widocznie jest na rzeczy .... niestety jak zawsze ze strata dla Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV 2.0 zakupiony w Polsce w  lipca 2018 - jest to pierwsza akcja przywoławcza. Po godzinie spędzonej w serwisie odjechałem do domu - szybko i sprawnie.

Godzina na zaworek ? Sprawdzili czy ok i zostawili czy wymienili na nowy ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spawalniczy napisał:

Dziś dostałem powiadomienie - załapałem się na trzecią akcję w ciągu kilku miesięcy. A a po przeglądzie miałem nadzieję, że przez rok nie odwiedzę ASO...

Faktycznie wyjątkowo dużo macie tych akcji. :huh:

W Outbacku MY12 pierwsza akcja serwisowa była po sześciu latach od zakupu, akurat gdy go sprzedawałem. W Foresterze w pierwszym roku na szczęście cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 24 stycznia jadę na serwis z cewką i PCV. Póki co inspekcja, podobno jest kilka dróg postępowania przy tej akcji z zaworem. Po inspekcji dowiem się co dalej, domyślam się że nie bezpośrednio po. Przewidywany czas na całość to 90 minut.

XV ll 2.0 Sunshine Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Zdanowicz podchodzi do tematu inaczej, albo robi to samo zdecydowanie szybciej, ogłoszona akcja jest na samą inspekcję. Chyba że niektóre auta mają od razu wymianę, ciekawe.

XV ll 2.0 Sunshine Orange



Sprawdzenie i ew.wymiana na nowy...”podjęliśmy decyzje o rozpoczęciu akcji przywoławczej polegającej na inspekcji ewentualnie wymiany zaworu PCV”



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prugi napisał:

Widzę że Zdanowicz podchodzi do tematu inaczej, albo robi to samo zdecydowanie szybciej, ogłoszona akcja jest na samą inspekcję. Chyba że niektóre auta mają od razu wymianę, ciekawe.

XV ll 2.0 Sunshine Orange
 

 

Możesz coś więcej napisać? Jestem z Gdańska, auto serwisuje u Zdanowicza, ale fakt, u nich nie kupiłem. I na razie nie mam żadnego info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...