Skocz do zawartości

Akcje serwisowe, cewka i zaworu PCV


prugi

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii PCV:

"As per the report, Subaru has already contacted owners of the 2017-2018 Crosstrek and Impreza. The automaker will also reach out to owners of the other vehicles starting on Jan. 24, 2020. Models affected by the recall are 2018 Crosstrek SUVs, 2017-2018 Impreza hatchbacks, 2017-2018 Impreza Sedans, 2019 Forester SUVs, 2019 Ascent SUVs, and Crosstrek Plug-In Hybrid SUVs."

Może się mylę, ale mam wrażenie, że to jakby modele z rynku US?

No i "has already contacted", więc raczej nie w PL, bo nikt nie pisze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przytoczony wyżej artykuł jest zapewne z amerykańskiego źródła. Więc nie należy wyciągać z niego wniosków na rynek EU. Źródła inne niż amerykańskie mówią o tym, że auta "dotknięte" przypadłością PCV są np z rynku Australijskiego. Subaru ma wg mojej wiedzy fabrykę w US i Japonii. Auta na Australię robione są w Japonii, czyli tej samej co na EU. Stąd przypuszczenie, że nasze XV również zostaną objęte tą akcją przywoławczą.
po więcej info zapraszam na
productsafety.gov.au

XV ll 2.0 Sunshine Orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli https://www.productsafety.gov.au/recall/subaru-aust-pty-limited-subaru-impreza-my2017-2019-and-subaru-xv-my2018-2019 ?

Jest tam >25 tys. VINów. Fakt, że to budy z Japonii, bo mają JF1, a nie z US. Mojego z dystrubucji PL tam jednak nie ma (JF1GT7LL5JG04XXXX). Inna sprawa, że te na liście mają w VIN "KL", mój ma "LL"? Lewa/prawa kierownica? W Australii jest prawa kierownica. Może to też tylko subaru sprzedane w Australii, ale czy byliby tam w stanie sprzedać tyle (Impreza i XV II) w trzy lata? Chyba możliwe (patrząc na liczby sprzedaży ogółem) https://www.carsguide.com.au/car-advice/australian-car-market-car-sales-statistics-and-figures-70982 :-(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Taxman napisał:

Może to też tylko subaru sprzedane w Australii, ale czy byliby tam w stanie sprzedać tyle (Impreza i XV II) w trzy lata?

Oczywiście, że tylko VINy aut sprzedanych w Australii, po co inne by mieli publikować? Subaru w samym 2017 roku sprzedało w Australii ponad 50 tys samochodów:

https://www.goauto.com.au/news/subaru/subaru-australia-sales-growth-to-slow-in-2018/2018-07-05/73832.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2020 o 20:24, GREGG napisał:

 

W ATS byłeś? Daj znać jak się chłopaki z tym tematem zorganizują 

Umawiaj się o ile jeszcze tego nie zrobiłeś. Ja właśnie sobie czekam na serwisie aż się zakończy wgrywanie softu.

EDIT: Całość trwała około 30 minut

Edytowane przez moominko
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Snuff napisał:

No to mój XV załapał się na trzecią akcję :facepalm:

i pewnie jeszcze jakaś będzie. ;) głowa do góry. Niestety tak to jest ze swieżymi modelami. Zawsze warto poczekać przynajmniej na pierwszy lifting. Podobnie było z XV I gen. Dotyczy to wszystkich producentów, chociaż po tym co się naczytałem z SBD bałbym się świeżaka od Subaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...