Skocz do zawartości

Forester IV 2017 harman kardon i stacja android


Mariowwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 17.12.2019 o 14:22, Mariowwa napisał:

Witam jak w temacie forek z 17r plus nagłośnienie harman kardon ,, planuje zamienić oryginalną stacje na coś takiego

https://allegro.pl/oferta/nawigacja-amc-941-9980-forester-android-bt-montaz-8776025466

 Pytanie czy ktoś się orientuje jak wygląda kwesta wyjść audio czy bedzie do śmigać ze wzmacniaczem harman?? czy trzeba stosować jakieś konwertery zmieniające poziomy sygnałów audio na wyjscie ze stacji i wejsciu wzmacniacza??

 

Drugie pytanie jak wygląda kwestia oryginalnej kamery czy zadziała jak z podłaczeniem , zmiana wtyczek?

 

Udało Ci się coś w temacie stacja android i współpracy z harman kardon ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję sam czy kupić Androida czy np Kenwooda a Carplay, ale podobno to ma działać z HK dla > 2016:
https://www.sygav.com/collections/subaru/products/sygav-android-9-0-car-gps-radio-for-subaru-forester-wrx-xv-crosstrek-2013-2015?variant=31866581844081

 

Dodam że sam jeszcze nie testowałem u siebie, bo dopiero się zastanawiam w którą stronę pójść. Kolega ma w STI, nie wiem czy HK czy nie. Ale polecał ta markę że dobry support itp. Więc można do nich napisać, ale wg. mnie tam jest info że ma działać

Edytowane przez lordqik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jedyne chyba miejsce gdzie dają nadzieję. Ale doliczając opłaty celne itp . pewnie wyszłoby koło 3k . No ale możliwość pewnie jest. Czy mogą być jakieś niespodzianki (znowuż stany tu europa) ? Ale zabawa by była. Tak sobie sam ze sobą dyskutuję:facepalm:. Chyba kupię "wieszak" do telefonu, będzie navigacja i pozamiatane:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie poddawał (i nie zamierzam). Na to cła nie będzie, tylko VAT i wysyłka do Polski. Ze US od (SYGVA) to raczej nie warto, ale skoro ktoś to sprzedaje, to ktoś inny to produkuje. Trzeba szukać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.11.2020 o 13:53, Jarosław Wróbel napisał:

I to jest jedyne chyba miejsce gdzie dają nadzieję. Ale doliczając opłaty celne itp . pewnie wyszłoby koło 3k . No ale możliwość pewnie jest. Czy mogą być jakieś niespodzianki (znowuż stany tu europa) ? Ale zabawa by była. Tak sobie sam ze sobą dyskutuję:facepalm:. Chyba kupię "wieszak" do telefonu, będzie navigacja i pozamiatane:yahoo:

 

Głowa do góry, chyba mama dobre informacje :yahoo:

znalazłem "chińczyka" z android 10 , 8 core , 4 GB RAM ,  64 GB ROM w rozsądnej cenie poniżej 1500 zł i co najważniejsze obsługuje Harman Kardon

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2021 o 16:59, dommarc napisał:

 

Głowa do góry, chyba mama dobre informacje :yahoo:

znalazłem "chińczyka" z android 10 , 8 core , 4 GB RAM ,  64 GB ROM w rozsądnej cenie poniżej 1500 zł i co najważniejsze obsługuje Harman Kardon

 

możesz podać linka. A usb w podłokietniku też będą działać bo z tym też jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo na minę wpuszczać ;)

Ja zaryzykowałem i kupiłem, jak przyjdzie, to wszystko sprawdzę i dopiero będę rekomendował.

No chyba że ktoś chce już, tak jak ja - to piszcie na priva.

 

@lukikosa ja mam starszego forestera i kupiłem wersję pasującą do 1 gen radia z HK

 

FF696US_front.JPG.e35ce3a1aad7bf2dec6ef9de5fd3ac93.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja zakupiłem takie coś i przyszło już -> https://pl.aliexpress.com/item/1005001722550100.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4ca15c0fzTi82E wersja MAX10-CP-HD CB076. Dziś udało się wyjąc stare radio i poprzekładać nawiewy i sterowanie klimą.
Powinno wszystko działać plug&play. Dam znać jak podłączę.
A przy okazji wie ktoś co to jest za mikrofon fabryczny na podsufitce (od radia czy keratronik ?

radio2.jpeg

radio1.jpeg

Edytowane przez lukikosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...