Skocz do zawartości

Problem z umówieniem się na szkolenie SJS w Kielcach.


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowna Dyrekcjo.

30 stycznia 2019 roku odebrałem wraz z żoną w Kielcach wymarzonego Forestera (wcześniej mieliśmy Outbacka odebranego w lutym 2013 we Wrocławiu) i postanowiliśmy zrobić wspólnie szkolenie SJS na torze w Miedzianej Górze. Liczyłem na termin zimowy dla odmiany i konkretnie tor w Kielcach (wychwalany przez instruktorów) bo szkolenie Boxer Diesel pierwszego stopnia w warunkach letnich zrobiliśmy na Torze Wrocław bodajże w 2013 roku.

Na początku listopada (konkretnie 4.11) skontaktowałem się z Biurem SJS i korespondowałem z Panią Niną Kotarbą w celu ustalenia terminu szkolenia i wtedy dowiedziałem się, że nie ma ustalonego grafiku szkoleń z większym wyprzedzeniem. Niestety okazało się, że terminy ustalane są na dwa tygodnie do przodu i nie ma żadnego schematu ich odbywania (może to być np. wtorek, środa, czwartek, sobota itd.). Sytuacja ta była o tyle dla mnie trudna bo mieszkam o kilka godzin jazdy od toru i nie chciałbym prosto z długiej trasy wjeżdżać na szkolenie a przede wszystkim z powodu pracy żony, która jest lekarzem i ma pacjentów umówionych na minimum miesiąc do przodu. Żona oświadczyła, że mimo wielkiej chęci na SJS nie zostawi „na lodzie” oczekujących tygodniami na wizytę pacjentów i nie weźmie dwu dniowego „urlopu na żądanie”.  W tej sytuacji namówiłem małżonkę na ustawienie zawczasu urlopu na styczeń 2020 roku w środku jednego z tygodni (przeanalizowałem ostatnie terminy i najczęściej szkolenia były w czwartki a następnie w środy) licząc na „chybił trafił”. Nie trafiłem :( ale 12 grudnia po godzinie 15 dostałem informacje na maila o szkoleniu 11 stycznia (w SOBOTĘ :)), które rozwiązywało wszystkie moje problemy w tym temacie bo weekendy mamy wolne i mieściłem się w terminie przysługującego nam szkolenia do 1 lutego. Szczęśliwy 13 grudnia po siódmej rano wysłałem maila do Pani Niny z prośbą o rezerwację tego terminu i dostałem odpowiedź odmowną z powodu braku miejsc. :(

 

Proszę Pana Dyrektora o możliwość przedłużenia nam terminu odbycia szkolenia lub ewentualne dopisanie do grupy z 11 stycznia.

Z poważaniem Michał Wiśniewski.

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie.

Chyba zapomniałem zadać pytanie. ;)

Czy jest możliwość przedłużyć okres uprawniający do odbycia szkolenia SJS?

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2020. :)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dzień dobry.

 

Również wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Nawiążemy kontakt z SJS z prośbą o nieco bardziej elastyczne podejście do tematu szkoleń ( wcześniejsza informacja o terminach ).

Aby ew. przedłużyć termin przysługującego Państwu terminu uprzejmie proszę o przesłanie na PW  numer VIN Państwa samochodu.

 

Pozdrowienia 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Urabus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...