Jump to content

Kubica w DTM

Recommended Posts

17 minut temu, carfit napisał:

Szczerze ? To Wy płaczecie , żałujecie, ja rozumiem że super kibice z forum subaru też by chcieli sukcesów, ja trochę na to inaczej patrze. Ale szanuję Twoje zdanie :) 

Wiesz znasz go przywatnie wiec moze wiesz ze mu to nie przeszkadza i robi swoje bez znaczenia czy jedzie pierwszy czy ostatni i i tak mu to daje przyjemność. My tego nie wiem dlatego chcieli byś my widzieć sukces. 

• Upvote 1
  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pamiętam , tak było  

Hmm, nie zapominajmy o tym, że to jest Roberta życie i kariera oraz jego decyzje. On wie najlepiej co w danym momencie jest dla niego najlepsze i tyle w temacie. A nam pozostaje jedynie to zaakceptowa

Posted Images

Sam Bobby K powiedział, że każde miejsce poza pierwszym jest słabe. F1, DTM, WRC czy jakakolwiek inna seria, nie obchodzi mnie to. Ważne, żeby Robert był w solidnym zespole, który pozwoli mu walczyć w czubie.

• Upvote 1

Jakby udało się zaliczyć darmowy pit stop przy neutralizacji to kto wie hmm może na to liczy Kubica :coffee:
EDIT: Po co ja w ogóle to włączałem... znowu awaria

Edited by Nosek kreseczka

Ręce opadają ale ja wierze że kiedyś w koncu wyczerpie limit pecha ...Robert jest uparty,  ja jestem  cierpliwy, bedzie dobrze,  może jutro ...

• Upvote 3

Co tam sie wydarzyło dzis ktos streści ? 

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Co tam sie wydarzyło dzis ktos streści ? 

Robert długo nie zjeżdzał na pit stop stąd 1 pozycja, przy neutralizacji miał szansę na darmowy pit stop i niezłe punkty. Niestety awaria silnika i z tego co mówił to odczucie miał takie jakby jakby 1 cylinder nie pracował

Tempo wyścigowe było całkiem sensowne. Opony działały do tego stopnia, że przeciągnął stint i zjechał jako ostatni, chociaż z tego co mówił u CG na ok 4 okrążenia przed pitstopem zaczął słyszeć jakiś obcy dźwięk w aucie. Po pitstopie (wyjechał 10)od razu po wyjeździe nastąpił totalny zanik mocy i po jednym bardzo słabym okrążeniu ponownie pit i do garażu. W wywiadzie Robert mówił, że coś tak zmienili w silniku i niby jest ok ale nie są pewni czy usterka nie wróci w czasie wyścigu. Ok 19 rozważali opcję wymiany silnika (info od CG).

CG sugeruje, że jutrzejszy wyścig może być ostatnim w tym sezonie w DTM z powodu Covida. Pożyjemy, zobaczymy.

Może dzięki temu, że auto się rozsypało to wreszcie dostanie jakieś lepsze graty aby mógł konkurować :)

2 godziny temu, pablonas napisał:

Wyspał się B)

Zmienili silnik. Mówiłem ze jak by rozbil to auto i dostal nowe bylo by jeszcze lepiej 

Dawno takich emocji dla kibiców RK nie było :)

1 minutę temu, boy napisał:

Będzie pudło

To już chyba przesadny optymizm ale biorę w ciemno :mrgreen: