Skocz do zawartości

Kubica w DTM


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, carfit napisał:

Szczerze ? To Wy płaczecie , żałujecie, ja rozumiem że super kibice z forum subaru też by chcieli sukcesów, ja trochę na to inaczej patrze. Ale szanuję Twoje zdanie :) 

Wiesz znasz go przywatnie wiec moze wiesz ze mu to nie przeszkadza i robi swoje bez znaczenia czy jedzie pierwszy czy ostatni i i tak mu to daje przyjemność. My tego nie wiem dlatego chcieli byś my widzieć sukces. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Co tam sie wydarzyło dzis ktos streści ? 


Robert długo nie zjeżdzał na pit stop stąd 1 pozycja, przy neutralizacji miał szansę na darmowy pit stop i niezłe punkty. Niestety awaria silnika i z tego co mówił to odczucie miał takie jakby jakby 1 cylinder nie pracował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo wyścigowe było całkiem sensowne. Opony działały do tego stopnia, że przeciągnął stint i zjechał jako ostatni, chociaż z tego co mówił u CG na ok 4 okrążenia przed pitstopem zaczął słyszeć jakiś obcy dźwięk w aucie. Po pitstopie (wyjechał 10)od razu po wyjeździe nastąpił totalny zanik mocy i po jednym bardzo słabym okrążeniu ponownie pit i do garażu. W wywiadzie Robert mówił, że coś tak zmienili w silniku i niby jest ok ale nie są pewni czy usterka nie wróci w czasie wyścigu. Ok 19 rozważali opcję wymiany silnika (info od CG).

 

CG sugeruje, że jutrzejszy wyścig może być ostatnim w tym sezonie w DTM z powodu Covida. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...