Jump to content

Kubica w DTM

Recommended Posts

• Replies 713
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pamiętam , tak było  

Hmm, nie zapominajmy o tym, że to jest Roberta życie i kariera oraz jego decyzje. On wie najlepiej co w danym momencie jest dla niego najlepsze i tyle w temacie. A nam pozostaje jedynie to zaakceptowa

Posted Images

Pierwsza połowa obiecująca, potem standard. Dobrze, że Glock spuchł totalnie, to chociaż była walka o P12

Stresci ktoś? Wygląda na to jak by cos lepiej niz wczoraj ale opony to my bys my chyba szybciej zmienili

W wyścigu jak w wyścigu. Poszło lepiej ale do ideału i kwalifikacji daleko. Widać że się uczą i wyciągają wnioski ale czy im starczy sezonu. 

I prosze nawet  Czarus bejcą sie karna po ringu 

Screenshot_20200915-203558_Instagram.jpg

• Like 2
2 minuty temu, turdziGT napisał:

I prosze nawet  Czarus bejcą sie karna po ringu 

Screenshot_20200915-203558_Instagram.jpg

A na YT już o tym jest? 

Ale nisko musiałem zejść, żeby znaleźć ten temat....a przecież wczoraj był następny z serii wielce emocjonujących wyścigów :facepalm: Dojechało 13-tu, który Robert...hmmmm.

I właśnie, w kontekście tych wielkich emocji, zajebistości tych serii i miejsca w nich Roberta to wiadomość:

https://pl.motorsport.com/dtm/news/zagwarantowana-przyszlosc-dtm/4877961/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1

jest bardzo niepokojąca. Oby nie przyszło mu do głowy wystawić w przyszłym roku swojego super teamu. 

Ale oglądałeś wyścig czy tylko na wyniki patrzysz?

55 minut temu, Adi napisał:

Ale nisko musiałem zejść, żeby znaleźć ten temat....a przecież wczoraj był następny z serii wielce emocjonujących wyścigów :facepalm: Dojechało 13-tu, który Robert...hmmmm.

I właśnie, w kontekście tych wielkich emocji, zajebistości tych serii i miejsca w nich Roberta to wiadomość:

https://pl.motorsport.com/dtm/news/zagwarantowana-przyszlosc-dtm/4877961/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1

jest bardzo niepokojąca. Oby nie przyszło mu do głowy wystawić w przyszłym roku swojego super teamu. 

Jezeli patrzysz na sam wynik to tak ale jezeli sie zagłębi w przebieg wyścigu to ogolnie weekend pozytywny i tempo tez było tyle ze były kary i inne przygody. Robert był w dobrym chumorze w kazdym razie. Zobaczymy co bedzie dzisiaj.

52 minuty temu, pablonas napisał:

Ale oglądałeś wyścig czy tylko na wyniki patrzysz?

Odniosłem się, do emocji jakie wniósł, względem Waszej aktywności w tym wątku.

56 minut temu, pablonas napisał:

Ale oglądałeś wyścig

Nie oglądałem, dzisiejszego też nie zamierzam.

Dałem szanse kilku pierwszym, ale nie porwały mnie w żaden sposób, a walka Roberta, o to by nie być ostatnim, obraża jego talent i nie mogę na to patrzeć.

22 minuty temu, Adi napisał:

Nie oglądałem, dzisiejszego też nie zamierzam.

Dałem szanse kilku pierwszym, ale nie porwały mnie w żaden sposób, a walka Roberta, o to by nie być ostatnim, obraża jego talent i nie mogę na to patrzeć.

Mówisz że dzisiejsze 7 miejsce w kwali najgorszym autem w stawce obraża jego talent? :)

@Adino daj spokój. Nie wpisuj się w rolę typowego Polaka kibica który kocha tylko zwycięzców. Interesujesz się motorsportem nie od dziś i wiesz jak wiele czynników wpływa na wynik.

Wyścigi można nawet do piłki nożnej porównać. Niby zawsze jest piłka, dwie bramki i tyle samo zawodników ale jakoś każdy mecz wygląda inaczej. I ludzie to oglądają i tym się pasjonują. Nawet jeśli ich drużyna przegrywa.

Przyznam się, że też specjalnie wyścigów nigdy nie lubiłem. Nudziły mnie. Zawsze wolałem rajdy. Ale od kiedy usiadłem do iRacing i się w to wciągnąłem to zacząłem całkiem inaczej na wyścigi patrzeć. Dotarło też do mnie jak całkiem inne umiejętności są w wyścigach potrzebne. Wydawało mi się, że jak w RBR i w realu w rajdach amatorskich sobie radziłem to w wyścigach też sobie poradzę bo "nie ma w tym nic trudnego".  A okazało się, jestem leszczykiem :P 

A tymczasem w quali u Roberta P7. Słabo, nie? ;) Impreza całkiem pozbawiona emocji.;)

• Like 1
  • Upvote 4
3 minuty temu, skwaro napisał:

Mówisz że dzisiejsze 7 miejsce w kwali najgorszym autem w stawce obraża jego talent?

Tak. W szerszym kontekście.

Cieszenie się z 7 miejsca w stawce kilkunastu zawodników, w przeciętnej serii, również obraża.

@pablonas

Nie rozumiesz mnie chyba. Nie "opluwam" Roberta za słabe wyniki. I nie przestaje mu kibicować, bo jest ostatni. Uważam tylko że jest tu, gdzie nie powinien, juz 3 rok w złych decyzjach. Wyrażam też swój ból, nad marnującą się karierą naszego najlepszego kierowcy w historii.

Nie chce wiwatować z 7 miejsca w Q w jakiejś serii wyścigowej, która mnie nie porywa.

Z 7 miejsca w dzisiejszym rajdzie Turcji byłbym szczęśliwy....dlatego pokłony przed Kajtem ;) 

• Upvote 1

No to przynajmniej masz takie same podejście jak Robert ;)

• Haha 1
1 minutę temu, Adi napisał:

Tak. W szerszym kontekście.

Cieszenie się z 7 miejsca w stawce kilkunastu zawodników, w przeciętnej serii, również obraża.

@pablonas

Nie rozumiesz mnie chyba. Nie "opluwam" Roberta za słabe wyniki. I nie przestaje mu kibicować, bo jest ostatni. Uważam tylko że jest tu, gdzie nie powinien, juz 3 rok w złych decyzjach. Wyrażam też swój ból, nad marnującą się karierą naszego najlepszego kierowcy w historii.

Nie chce wiwatować z 7 miejsca w Q w jakiejś serii wyścigowej, która mnie nie porywa.

Z 7 miejsca w dzisiejszym rajdzie Turcji byłbym szczęśliwy....dlatego pokłony przed Kajtem ;) 

Ale widzisz, ja się nie tyle cieszę z P7, co stwierdzam że P7 takim autem przy takiej konkurencji to olbrzymi wyczyn, do tego rzadko spotykany w dowolnej serii wyścigowej czy rajdowej, żeby prywatny team klepał fabryki. Owszem, wolałbym Kubicę w rajdach, bo te są mi jakoś bliższe, ale nie uważam że to co robi obraża jego talent. 

• Like 1
  • Upvote 1
1 minutę temu, skwaro napisał:

ja się nie tyle cieszę z P7, co stwierdzam że P7 takim autem przy takiej konkurencji to olbrzymi wyczyn,

To fakt.

Ale i tak nie cieszy ;) 

P7-grubo.Myślę ,że to jest zauważone przynajmniej w światku wyścigowym. No i fabryka BMW ma o czym myśleć. Mnie cieszy przed wyścigiem że Robert powiedział,że po raz pierwszy auto jest takie jak powinno być.Przydał by się dobry wynik w wyścigu ... 

Godzinę temu, Jacky X napisał:

No i fabryka BMW ma o czym myśleć

O czym dokładnie?

Edited by Zyzol