Skocz do zawartości

Serwis w Kielcach


MaciejL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panie i Panowie,

Na wstępie przepraszam, jeżeli był podobny temat już wałkowany. Nie znalazłem <_<

Czy w Kielcach istnieje godny polecenia serwis Subaru? Coś (chyba) poważnego się wydarzyło w moim Outbacku (dźwięk spod maski, jakby łyżka wazowa napier****ła w pusty garczek) i chciałbym go oddać w dobre ręce, a nie do kogoś kto by się uczył boxera od podstaw na moim Skarbie.

Ktoś coś?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MaciejL napisał:

Masz jakieś doświadczenie z nimi? Nie słyszałem o nich dobrego zdania. Poza tym ASO, jak to ASO pewnie do najtańszych nie należy :/

 Poczytaj regulamin.

Druga sprawa jest taka, że ja w ASO Radom mam niższe ceny usług niż nie-ASO w Warszawie a gwarancja jakości to ważna sprawa.

Czemu z góry zakladasz, ze będzie drogo? Może warto drożej zaplacić? Najpierw zadzwoń i zapytaj

Edytowane przez lojszczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lojszczyk napisał:

 Poczytaj regulamin.

Druga sprawa jest taka, że ja w ASO Radom mam niższe ceny usług niż nie-ASO w Warszawie a gwarancja jakości to ważna sprawa.

Czemu z góry zakladasz, ze będzie drogo? Może warto drożej zaplacić? Najpierw zadzwoń i zapytaj

 

Serwis Subaru Michalczewski to generalnie świetne miejsce. Z Kielc w sumie niedaleko. Także ich bardzo polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2019 o 08:50, Szmiglo napisał:

 

Serwis Subaru Michalczewski to generalnie świetne miejsce. Z Kielc w sumie niedaleko. Także ich bardzo polecam.  

Serwisuję u nich auto 5 lat, czyli od jego pierwszych kilometrów i może dla tego jeszcze nic z winy fabryki się nie popsuło. Na liczniku 144Mm.

Bardzo sympatyczni ludzie i kawą częstują z ekspresu.:)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...