Jump to content
Sign in to follow this  
kubiduk

Zmiana kolektora wydechowego Warszawa.

Recommended Posts

Witam, posiadam subaru imprezę z 2008 roku (hatchback) i planuje wymianę wydechu z seryjnego, który wyje i męczy słuch przy wyższych obrotach. I teraz pytanie, orientuje się ktoś u kogo wymienić sam kolektor wydechowy, aby natężenie dźwięku zmieniło się na bulgot i nie powodowało wrażenia, ze przy wyższych obrotach wydech mi się urwie? Najlepiej okolice Warszawy. I ewentualnie jaka cena przeróbki/ wymiany kolektora? Pozdrawiam 

Też miałem Imprezę GH, w której robilem bulgot. Kupiłem kolektor różnoodległościowy z Forestera SG XT 2.0. Później w Warszawie w warsztacie Tłumiki Harfowa (obecnie przy ul. 17 Stycznia) dostosowaliśmy kolektor do zawiasu w wolnossaku i wstawiliśmy katalizator - kat jest konieczny, by nie było strat mocy. 

Tu masz posta w tym temacie:

• Like 1

2 godziny temu, rosaskc napisał:

Też miałem Imprezę GH, w której robilem bulgot. Kupiłem kolektor różnoodległościowy z Forestera SG XT 2.0. Później w Warszawie w warsztacie Tłumiki Harfowa (obecnie przy ul. 17 Stycznia) dostosowaliśmy kolektor do zawiasu w wolnossaku i wstawiliśmy katalizator - kat jest konieczny, by nie było strat mocy. 

Tu masz posta w tym temacie:

Dzieki za odpowiedz, a pamiętasz ile taka przyjemność kosztowała?

2 minuty temu, kubiduk napisał:

Dzieki za odpowiedz, a pamiętasz ile taka przyjemność kosztowała?

Usługa dorobienia kolanka, dostosowania kolektora do reszty wydechu ze wstawieniem katalizatora (który miałem z poprzedniego kolektora) to było jakieś 100zł.