Skocz do zawartości

Kolejne bicie piany czyli o spotach Rallymena i Verta


vert

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież jeżdzisz :mrgreen: I będziesz jeżdzil :!: wymiana zdań dotyczy formy jak masz sie o tym dowiedziec i zlikwidowania gęstniejącego klimatu Ułęża od ktorego mdli barbie, o czym napisala wczoraj :mrgreen:

AK

 

Szczerze mówiąc to mi jest wszystko jedno jaka będzie forma dowiadywania sie o imprezach. Mi osobiście bardziej by odpowiadała taka w której nie byłoby miejsca na osoby które nie jeźdzą, albo nawet nie mają samochodu a dziwnym trafem mają najwięcej do powiedzenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No przecież jeżdzisz :mrgreen: I będziesz jeżdzil :!: wymiana zdań dotyczy formy jak masz sie o tym dowiedziec i zlikwidowania gęstniejącego klimatu Ułęża od ktorego mdli barbie, o czym napisala wczoraj :mrgreen:

AK

 

Szczerze mówiąc to mi jest wszystko jedno jaka będzie forma dowiadywania sie o imprezach. Mi osobiście bardziej by odpowiadała taka w której nie byłoby miejsca na osoby które nie jeźdzą, albo nawet nie mają samochodu a dziwnym trafem mają najwięcej do powiedzenia :roll:

 

To sa organizatorzy :mrgreen: -wszędzie są

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaczeło sie od niefortunnej info ze snieg lezy :roll: , miejsca na rynku jest jak widac dla obu organizatorów wiec - peace :!:

 

 

Nieprawda. Geneza moich Meetingów leży w pierwszych kilkunastu postach topicu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=109695&start=0 A odnośnie rynku.... Czy spotkania miłośników marki SUBARU i upalań muszą byc poddane rynkowi? Przecież ja organizuję NIERYNKOWE spotkania towarzyskie, składkowe i bezwynikowe! Nie szukam jakiegoś miejsca na jakimś rynku! Na kawę też można iść do wypasionej kawiarni, a można do znajomego (znajomej). Kwestia wyboru i preferencji. Szkoda, że nie każdy to rozumie.

 

chyba nie do końca mnie zrozumiałeś, moze troche zbyt ogólnie napisałem. Chodzi mi o to ze "rynek" czyli chetni na jazdę są w nadmiarze. Listy sa pełne i do ciebie i do verta. Nie ma znaczenia czy ktos robi to społecznie czy zainwestował i szuka jakiegoś zysku. Ja sie bardzo ciesze ze cos drgnęło w kwestiach upalania (mimo ze chwilowo mao jeżdże bo jestem wyjątkowo zajęty) bo mam wrazenie ze 1-2 lata temu było tego mniej.

 

 

BTW zupełnie z boku patrzac to mail od verta był moim zdaniem jak najbardziej na wyciągniecie reki na zgodę ale nie wiem po co został wywleczony na forum i znow atmosfera zgestniała. Szkoda bo to forum jest, a czasem mysle ze juz było bardzo wyjątkowe jesli chodzi o wzajemne kontakty forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z moderatorem, czy nie naruszę reguł FORUM, postanowiłem opublikować PW od verta, prosząc o pomoc, bo ja nie kumam, o co mu biega, a na zadane pytanie nie odpowiedział:

 

 

Od: vert

Do: Rallymen

Wysłany: Dzisiaj 19:28

Temat: terminy.

siema.jak beda wolne soboty w ulezu (bo moze taka sytuacja zaistniec) dam znac.

 

pozdrawiam serdecznie vert

 

boleslaw dubowski 509123400

 

 

 

 

chyba kolego jesteś wielbicielem IV RP braci K. bo nic tylko rozkręcasz niepotrzebne afery, we wszystkim doszukujesz się ataku na własne ego, zamiast się skupić na własnych Meetingach. Mało jest syfu i dziadostwa wokół nas? Tu też mamy to mieć - zamiast przyjacielskiego forum łączącego fanatyków ostrej jazdy i miłości do samochodów spod znaku Plejad?.

PS. Nie jestem w tej chwili stronniczy ale w pw które dostałeś od verta nie ma krzty zawiści a nawet powiem więcej - podał ci rękę aby wszystko było git ale Ty jak zwykle potraktowałeś to jakby Bolek rzucił ci w twarz rękawicę na pojedynek. Kolego uspokój swój gniew.

 

 

 

 

Ależ ja jestem całkowicie spokojny, raczej w Twoim poście przebija gniew, a zwłaszcza w połączeniu z Twoją wczorajszą rozmową z Wróblem... Więc wyluzuj. O moje poglądy polityczne bądź spokojny i nie sugeruj ich linii. Post verta mógł sugerować, że jak na Pańskim Stole zakończy sie uczta, to mogę sobie podjeść resztki z Pańskiego Stołu. Ale ja tak tego nie odebrałem, wręcz przeciwnie, nie miałem poglądu, co autor miał na myśli. Więc zwróciłem sie o pomoc w wyjaśnieniu, najpierw do verta, później na FORUM. Dzięki, że Twój post wszystko wyjaśnia, ale czy to Twój osobisty pogląd, czy oficjalne stanowisko verta czy Waszej wspólnej firmy Rallyevents?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańcie , temat dotyczy Ułęża w sobotę 28.04.2007 godz 10.00 - to tak dla przypomnienia.

Wydaje mi sie , ze był na forum taki wątek VERT vs Rallymen i z tego co wiem to WRC go zamknął bo wszystko zostało powiedziane więc moze przestańcie już .

Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będziąl chciał nigdzie jeżdzić bo nie będzie wiedzial czy jak pojedzie na imprezę Verta to może nie będzie mógł jeździć do Rallymena i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przestańcie , temat dotyczy Ułęża w sobotę 28.04.2007 godz 10.00 - to tak dla przypomnienia.

Wydaje mi sie , ze był na forum taki wątek VERT vs Rallymen i z tego co wiem to WRC go zamknął bo wszystko zostało powiedziane więc moze przestańcie już .

Jak tak dalej pójdzie to nikt nie będziąl chciał nigdzie jeżdzić bo nie będzie wiedzial czy jak pojedzie na imprezę Verta to może nie będzie mógł jeździć do Rallymena i odwrotnie.

 

bea, nie żartuj nawet sobie, jeśli wprowadzę ograniczenia w dostępie do "moich" Meetingów to z pewnoscią nie z powodu bytności na jakiejkolwiek imprezie, verta czy nie verta, lecz np. ze względu na złe zachowanie na Meetingu. Narazie wszystkim uczestnikom Meetingów wystawiam ocenę 7 w 6-stopniowej skali. :mrgreen: Pozdrawiam. Aha, ja prosiłem modów o reakcję na offtopiczenie verta, lecz bez odzewu. A trudno pozostawić zarzuty bez riposty, choćby z szacunku dla FORUM-owiczów(ek). PS. Proszę moderatorów o przeniesienie wątku polemicznego do osobnego topica i ostrzeżenie osób rozpoczynajacych w wątku offtopiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardziej by odpowiadała taka w której nie byłoby miejsca na osoby które nie jeźdzą, albo nawet nie mają samochodu a dziwnym trafem mają najwięcej do powiedzenia :roll:

 

nic trudnego - zorganizuj pojeżdżawkę i wprowadź zasady, jakie będą Ci najbardziej odpowiadały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen moze to nie był własciwy przykład . Poprostu powróćmy do tematu przewodniego . Myślę, ze na każdej imprezie mozna sie dobrze bawic , niezależnie czy to Ułęż czy szutry czy jakiekolwiek inne miejsce, niezależnie kto jest organizatorem i niezależnie ile to kosztuje. To my sami decydujemy o tym jak sie bawimy . Jezeli przyjedziemy z odpowiednia dozą dobrego humoru, pozytywnym nastawieniem do siebie to każda impreza będzie udana.

 

Panowie, bardzo prosze - tak z szacunku do Forumowiczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic trudnego - zorganizuj pojeżdżawkę i wprowadź zasady, jakie będą Ci najbardziej odpowiadały

 

Nie mam czasu na organizowanie pojeżdzawek. Dlatego nie jest dla mnie problemem zapłacić komuś kto sie tym zajmuje.

 

bardzo rozsądne podejście

 

ale nie oczekuj, że będzie w 100% tak, jakbyś chciał (bo tak, to tylko w Erze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, po co Vert założył kolejny mało sensowny temat, nie rozumiem, po co Rallymen wstawił PW od Vert'a. Wydaje mi się, że informacja w PW od Verta była "bardzo spoko". Nie rozumiem komentarza Barbie - skąd takie wnioski. Norveg też zareagowałeś trochę ostro. W ogóle jakiś mało kumaty jestem.

Dajcie sobie na luz!

Jedyne sensowne posty w tym wątku to Matiego i Wojczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalna walka o 8..moze 12 uczestnikow ktorych Rallyman moze przekabacić na swoją stronę :mrgreen: Szef amatorskiej grupy walczy z "szefem wszystkich szefow" ,kierowcą rajdowym Vertem o przywodztwo w organizowaniu pojeżdzawek na najtańszym lotnisku w okolicy W-wy.Walka moze zakończyc się czyimś upadkiem :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalna walka o 8..moze 12 uczestnikow ktorych Rallyman moze przekabacić na swoją stronę :mrgreen: Szef amatorskiej grupy walczy z "szefem wszystkich szefow" ,kierowcą rajdowym Vertem o przywodztwo w organizowaniu pojeżdzawek na najtańszym lotnisku w okolicy W-wy.Walka moze zakończyc się czyimś upadkiem :mrgreen:

AK

 

A jak to wytłumaczysz, Andrzeju, ze ja walczę i nic o tym nie wiem? :mrgreen: Nie pisz tak, bo całą moją rodzinę brzuchy rozbolały ze śmiechu! A ja nawet ze śmiachu o mało nie upadłem... :wink: z krzesła... :mrgreen: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalna walka o 8..moze 12 uczestnikow ktorych Rallyman moze przekabacić na swoją stronę :mrgreen: Szef amatorskiej grupy walczy z "szefem wszystkich szefow" ,kierowcą rajdowym Vertem o przywodztwo w organizowaniu pojeżdzawek na najtańszym lotnisku w okolicy W-wy.Walka moze zakończyc się czyimś upadkiem :mrgreen:

AK

 

A jak to wytłumaczysz, Andrzeju, ze ja walczę i nic o tym nie wiem? :mrgreen: Nie pisz tak, bo całą moją rodzinę brzuchy rozbolały ze śmiechu! A ja nawet ze śmiachu o mało nie upadłem... :wink: z krzesła... :mrgreen: Pozdrawiam.

 

No to jest wlaśnie problem i niesprawiedliwość spoleczna :mrgreen: że Ty tylko z krzesla spadniesz :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek zalozony przez WRC FANA

 

vert, dlaczego wykasowałeś napisany przez siebie wcześniej tekst:

 

vert napisał/a:

"Witam serdecznie.w zwiazku z tym ze pojawiaja sie pytania co z majem,czerwcem i ...

informuje ze wszystkie soboty w ulezu zostaly wykupione przez firme Rallyevents w celu zarabiania ciezkiego szmalu oraz checi wzbogacenia sie a w przyszlosci wejscia na gielde.

piatki wolne,niedziele tez.

tak wiec prosze o wybaczenie zaistnialej sytuacji.przewiduje w maju kolejny puchar nie kolidujacy z impreza KOPRA zwanej CYNA no ale wiadomo ceny kawiorowe

 

ale z tego co wiem tor w olsztynie wolny"

 

Czyżbyś się go zaczął wstydzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...