Skocz do zawartości

Kolejne bicie piany czyli o spotach Rallymena i Verta


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie.w zwiazku z tym ze pojawiaja sie pytania co z majem,czerwcem i ...

informuje ze wszystkie soboty w ulezu zostaly wykupione przez firme Rallyevents w celu zarabiania ciezkiego szmalu oraz checi wzbogacenia sie a w przyszlosci wejscia na gielde.

piatki wolne,niedziele tez.

tak wiec prosze o wybaczenie zaistnialej sytuacji.przewiduje w maju kolejny puchar nie kolidujacy z impreza KOPRA zwanej CYNA no ale wiadomo ceny kawiorowe :mrgreen:

 

ale z tego co wiem tor w olsztynie wolny :mrgreen:

 

Do czasu uspokojenia dośc nerwowej i dziwnej sytuacji występującej od pewnego czasu na stronach "Spotkań Forumowych" zawieszam organizacje Cyny4.

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.w zwiazku z tym ze pojawiaja sie pytania co z majem,czerwcem i ...

informuje ze wszystkie soboty w ulezu zostaly wykupione przez firme Rallyevents w celu zarabiania ciezkiego szmalu oraz checi wzbogacenia sie a w przyszlosci wejscia na gielde.

piatki wolne,niedziele tez.

tak wiec prosze o wybaczenie zaistnialej sytuacji.przewiduje w maju kolejny puchar nie kolidujacy z impreza KOPRA zwanej CYNA no ale wiadomo ceny kawiorowe :mrgreen:

 

ale z tego co wiem tor w olsztynie wolny :mrgreen:

 

vercik, proponuję Ci szklankę zimnej wody. A modów proszę o czuwanie nad takim offtopiczeniem i próbami wywołania niepokojów forumowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaczeło sie od niefortunnej info ze snieg lezy :roll: , miejsca na rynku jest jak widac dla obu organizatorów wiec - peace :!:

 

 

Nieprawda. Geneza moich Meetingów leży w pierwszych kilkunastu postach topicu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=109695&start=0 A odnośnie rynku.... Czy spotkania miłośników marki SUBARU i upalań muszą byc poddane rynkowi? Przecież ja organizuję NIERYNKOWE spotkania towarzyskie, składkowe i bezwynikowe! Nie szukam jakiegoś miejsca na jakimś rynku! Na kawę też można iść do wypasionej kawiarni, a można do znajomego (znajomej). Kwestia wyboru i preferencji. Szkoda, że nie każdy to rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z moderatorem, czy nie naruszę reguł FORUM, postanowiłem opublikować PW od verta, prosząc o pomoc, bo ja nie kumam, o co mu biega, a na zadane pytanie nie odpowiedział:

 

 

Od: vert

Do: Rallymen

Wysłany: Dzisiaj 19:28

Temat: terminy.

siema.jak beda wolne soboty w ulezu (bo moze taka sytuacja zaistniec) dam znac.

 

pozdrawiam serdecznie vert

 

boleslaw dubowski 509123400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, na moje oko vert Cię zawiadamia, że jakby mu się jakaś impreza sobotnia odwołała, to da Ci znać, żebyś mógł wtedy coś organizować. I nie widzę tu ani złośliwości, ani cynizmu, ani wogle.

Nie moglibyście tak raz się spotkać, dać se po pysku, albo wypić pół litra, ustalić co kto do kogo ma, kto i czy na tym zarabia i po co? A potem wszystkim przekazać co ustaliliście?

Bo klimat w tych wątkach jest tak gęsty, że mnie na ten przykład już mdli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallymen, może się przerzucisz na niedziele i jakis meeting raz, dwa razy w miesiącu. ja się pisze na comiesięczne upalanie na ułężu. do tej pory było bardzo miło, jazdy dużo, koszt pasztetowy, słowem nic do zarzucenia. mam nadzieję, że będzie tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę należaloby zakończyc w ten sposob , że jeżeli ktoś z forumowiczow chce uczestniczyc w imprezie organizowanej przez firme Verta to informacje znajduje na stronie internetowej jego firmy.Jeżeli zaś mają to byc Spotkania Forumowe organizowane za zwrotem kosztow imprezy to oczywiscie Dzial Spotkania Forumowe do tego jak najbardziej sie nadaje.Trudno sie dziwic że część osob nie chce placic 300zl za "spotkanie w Ulęzu" skoro 100zl to zwrot kosztow a organizacja jest w "czynie spolecznym" obojętnie kto to robi.

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, na moje oko vert Cię zawiadamia, że jakby mu się jakaś impreza sobotnia odwołała, to da Ci znać, żebyś mógł wtedy coś organizować. I nie widzę tu ani złośliwości, ani cynizmu, ani wogle.

Nie moglibyście tak raz się spotkać, dać se po pysku, albo wypić pół litra, ustalić co kto do kogo ma, kto i czy na tym zarabia i po co? A potem wszystkim przekazać co ustaliliście?

Bo klimat w tych wątkach jest tak gęsty, że mnie na ten przykład już mdli :roll:

 

Ale ja do verta nic nie mam, nigdy też nie prosiłem go o żadną pomoc ani nie ogłaszałem, że szukam wolnych sobót. Ale.... Skoro Jaruzelski i Wałęsa mogli założyć spółkę "GENERAL-ELECTRIC", to moze i vert ze mną chce coś współpracować. Rallyvert? Vertorall? :idea: :?: :!: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Adamie....

 

eeeeeeeee szkoda pisac. bo myslalem ze jasno sie wyrazilem a to ze napisalem ci PW ze jak bedzie wolna sobota to dam znac,myslalem ze odbierzesz pozytywnie a nie negatywnie....

 

wybacz ze nie odpisalem ci o pierwszej w nocy.... to takie godziny w ktorych na ogol sie sypia.

 

jak widac KOPROWI sie poprostu nie chce sie robic CYNY i wymysla dziwne wymowki...tez szkoda. :roll:

 

Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę należaloby zakończyc w ten sposob , że jeżeli ktoś z forumowiczow chce uczestniczyc w imprezie organizowanej przez firme Verta to informacje znajduje na stronie internetowej jego firmy.Jeżeli zaś mają to byc Spotkania Forumowe organizowane za zwrotem kosztow imprezy to oczywiscie Dzial Spotkania Forumowe do tego jak najbardziej sie nadaje.Trudno sie dziwic że część osob nie chce placic 300zl za "spotkanie w Ulęzu" skoro 100zl to zwrot kosztow a organizacja jest w "czynie spolecznym" obojętnie kto to robi.

Pozdr.AK

 

wielkie dzieki za pomoc.

a ty matka teresa czy jak :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę należaloby zakończyc w ten sposob , że jeżeli ktoś z forumowiczow chce uczestniczyc w imprezie organizowanej przez firme Verta to informacje znajduje na stronie internetowej jego firmy.Jeżeli zaś mają to byc Spotkania Forumowe organizowane za zwrotem kosztow imprezy to oczywiscie Dzial Spotkania Forumowe do tego jak najbardziej sie nadaje.Trudno sie dziwic że część osob nie chce placic 300zl za "spotkanie w Ulęzu" skoro 100zl to zwrot kosztow a organizacja jest w "czynie spolecznym" obojętnie kto to robi.

Pozdr.AK

 

A ja uważam że każde info o zlotach, spotkaniach niezależnie czy, ktoś na tym zarabia czy nie, powinno sie pisac na forum. Przecież A.L. też daje info o szkoleniach, o SJS, tez sie dowiadujemy często z Forum. A to czy ktoś chece jechac czy nie, to jest jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Adamie....

 

eeeeeeeee szkoda pisac. bo myslalem ze jasno sie wyrazilem a to ze napisalem ci PW ze jak bedzie wolna sobota to dam znac,myslalem ze odbierzesz pozytywnie a nie negatywnie....

 

wybacz ze nie odpisalem ci o pierwszej w nocy.... to takie godziny w ktorych na ogol sie sypia.

 

jak widac KOPROWI sie poprostu nie chce sie robic CYNY i wymysla dziwne wymowki...tez szkoda. :roll:

 

Milego dnia.

 

Boluś, przedstawiłem Twoją PW na FORUM bez żadnego komentarza, za zgodą moda. Twoja PW wprawiła mnie w osłupienie i nie chciałem właśnie wyciągac z niej żadnych pochopnych wniosków, zwróciłem sie do FORUM-owiczów(ek) z prośbą o pomoc w jej obiektywnej interpretacji. Gdzie napisałem, że odbieram Twoją wiadomość negatywnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit.

Informacje o imprezach , terminach , kosztach jak najbardziej. Listy chętnych - to już prywatna sprawa firmy ktora to organizuje.Wyjątkiem powinny pozostac imprezy niekomercyjne spontanicznie organizowane przez fanatykow Subaru bo do tego to forum finansowane przez SIP zdecydowanie jest przeznaczone :mrgreen:

Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit.

Informacje o imprezach , terminach , kosztach jak najbardziej. Listy chętnych - to już prywatna sprawa firmy ktora to organizuje.Wyjątkiem powinny pozostac imprezy niekomercyjne spontanicznie organizowane przez fanatykow Subaru bo do tego to forum finansowane przez SIP zdecydowanie jest przeznaczone :mrgreen:

Pozdr.AK

 

To ja juz nic tego nierozumiem, info tak, cena tak, a lista chetnych nie :shock: :?: dlaczego :?: możesz mi to wyjasnić, co złego jest w tym że sie robi listę uczestników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ja też nic nie rozumiem. Ja chce poprostu pojeździć samochodem po torze, nie obchodzi mnie czy ktoś na tym zarabia czy nie.

JA CHCE JEŹDZIĆ :!: :!: :!:

 

DOKŁADNIE :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, ja też nic nie rozumiem. Ja chce poprostu pojeździć samochodem po torze, nie obchodzi mnie czy ktoś na tym zarabia czy nie.

JA CHCE JEŹDZIĆ :!: :!: :!:

 

No przecież jeżdzisz :mrgreen: I będziesz jeżdzil :!: wymiana zdań dotyczy formy jak masz sie o tym dowiedziec i zlikwidowania gęstniejącego klimatu Ułęża od ktorego mdli barbie, o czym napisala wczoraj :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z moderatorem, czy nie naruszę reguł FORUM, postanowiłem opublikować PW od verta, prosząc o pomoc, bo ja nie kumam, o co mu biega, a na zadane pytanie nie odpowiedział:

 

 

Od: vert

Do: Rallymen

Wysłany: Dzisiaj 19:28

Temat: terminy.

siema.jak beda wolne soboty w ulezu (bo moze taka sytuacja zaistniec) dam znac.

 

pozdrawiam serdecznie vert

 

boleslaw dubowski 509123400

 

 

chyba kolego jesteś wielbicielem IV RP braci K. bo nic tylko rozkręcasz niepotrzebne afery, we wszystkim doszukujesz się ataku na własne ego, zamiast się skupić na własnych Meetingach. Mało jest syfu i dziadostwa wokół nas? Tu też mamy to mieć - zamiast przyjacielskiego forum łączącego fanatyków ostrej jazdy i miłości do samochodów spod znaku Plejad?.

PS. Nie jestem w tej chwili stronniczy ale w pw które dostałeś od verta nie ma krzty zawiści a nawet powiem więcej - podał ci rękę aby wszystko było git ale Ty jak zwykle potraktowałeś to jakby Bolek rzucił ci w twarz rękawicę na pojedynek. Kolego uspokój swój gniew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...