Jump to content

Recommended Posts

Witam 
"Święta, święta i po świętach" - za niedługo tak będzie, a mając to na uwadze z kolegą Tomasz Matuszyk (profil FB) pomyśleliśmy, że może znajdą się inni Użytkownicy Subaryn na spot Gorlice i okolice :)

Termin:
27 albo 28 grudzień (do ustalenia)
Miejsce:
Gorlice, ul. Sportowa 9
Parking między lodowiskiem, a stadionem.

Póki co życzymy sobie, żeby do tego czasu zrobiła się piękna śnieżna zima :thumbup:

• Upvote 1
  • 3 weeks later...

W sumie można coś zorganizować z większym wyprzedzeniem, np w lutym i zwołać kolegów z Jasła i okolic ;) Sam chętnie spiknąłbym się w końcu z miłośnikami Szuwarków z naszego rejonu ;)

• 1 year later...

Cześć @Kiwi 4ester. Ja mam grubą robotę zaplanowaną przy Foresterze na weekend ale jak się wyrobię w Nowy Rok i część soboty to ja jestem chętny w drugiej połowie tego dnia. Myślę, że ostatecznie będę potrafił potwierdzić w piątek wieczorem czy dam rade przyjechać ale wstępnie jak najbardziej jestem "ZA".

• Like 1

@Kiwi 4ester - tak jak pisałem wcześniej daję znać dzisiaj co do jutrzejszego spota - niestety Forester "się unieruchomił" przy dzisiejszych pracach pewnie na najbliższych kilka dni więc niestety muszę zrezygnować z jutra. Pozdrawiam.

@dominikon no trudno się mówi :(. Widzę jednak, że za bardzo nie ma odzewu to jak coś to mogę do Ciebie wieczorem podjechać i zrobimy jaką zerówke :biglol::drunk:

6 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

@dominikon no trudno się mówi :(. Widzę jednak, że za bardzo nie ma odzewu to jak coś to mogę do Ciebie wieczorem podjechać i zrobimy jaką zerówke :biglol::drunk:

Dzisiaj jak tylko się rozwidni działam dalej z Leśnikiem (wczoraj wieczorem jeszcze udało mi się co nieco pchnąć z robotą więc może do dzisiejszego czyli sobotniego wieczora "ożywię" Foresława). Jak tylko poskładam auto i będzie jezdne to bardzo chętnie wyruszę na jakąś próbę drogową i możemy zrobić "zerówkę" w dogodnym dla nas obu miejscu. Jesteśmy w kontakcie więc w trakcie dnia i jakby co to do zobaczenia @Kiwi 4ester

• Like 1

@Kiwi 4ester na dziś niestety ostatecznie odpadam jednak. Może w najbliższych dniach coś się uda zorganizować ale dziś jednak naprawdę nie dam rady. Trzymaj się. 

7 godzin temu, dominikon napisał:

@Kiwi 4ester na dziś niestety ostatecznie odpadam jednak. Może w najbliższych dniach coś się uda zorganizować ale dziś jednak naprawdę nie dam rady. Trzymaj się. 

Spoko. Mi z kolei praca wyskoczyła to do domu wróciłem z godzinę temu :facepalm: