Skocz do zawartości

Gorlice i okolice


Kiwi 4ester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 
"Święta, święta i po świętach" - za niedługo tak będzie, a mając to na uwadze z kolegą Tomasz Matuszyk (profil FB) pomyśleliśmy, że może znajdą się inni Użytkownicy Subaryn na spot Gorlice i okolice :)

Termin:
27 albo 28 grudzień (do ustalenia)
Miejsce:
Gorlice, ul. Sportowa 9
Parking między lodowiskiem, a stadionem.

Póki co życzymy sobie, żeby do tego czasu zrobiła się piękna śnieżna zima :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sumie można coś zorganizować z większym wyprzedzeniem, np w lutym i zwołać kolegów z Jasła i okolic ;) Sam chętnie spiknąłbym się w końcu z miłośnikami Szuwarków z naszego rejonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć @Kiwi 4ester. Ja mam grubą robotę zaplanowaną przy Foresterze na weekend ale jak się wyrobię w Nowy Rok i część soboty to ja jestem chętny w drugiej połowie tego dnia. Myślę, że ostatecznie będę potrafił potwierdzić w piątek wieczorem czy dam rade przyjechać ale wstępnie jak najbardziej jestem "ZA".

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiwi 4ester - tak jak pisałem wcześniej daję znać dzisiaj co do jutrzejszego spota - niestety Forester "się unieruchomił" przy dzisiejszych pracach pewnie na najbliższych kilka dni więc niestety muszę zrezygnować z jutra. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

@dominikon no trudno się mówi :(. Widzę jednak, że za bardzo nie ma odzewu to jak coś to mogę do Ciebie wieczorem podjechać i zrobimy jaką zerówke :biglol::drunk:

Dzisiaj jak tylko się rozwidni działam dalej z Leśnikiem (wczoraj wieczorem jeszcze udało mi się co nieco pchnąć z robotą więc może do dzisiejszego czyli sobotniego wieczora "ożywię" Foresława). Jak tylko poskładam auto i będzie jezdne to bardzo chętnie wyruszę na jakąś próbę drogową i możemy zrobić "zerówkę" w dogodnym dla nas obu miejscu. Jesteśmy w kontakcie więc w trakcie dnia i jakby co to do zobaczenia @Kiwi 4ester

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiwi 4ester na dziś niestety ostatecznie odpadam jednak. Może w najbliższych dniach coś się uda zorganizować ale dziś jednak naprawdę nie dam rady. Trzymaj się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dominikon napisał:

@Kiwi 4ester na dziś niestety ostatecznie odpadam jednak. Może w najbliższych dniach coś się uda zorganizować ale dziś jednak naprawdę nie dam rady. Trzymaj się. 

Spoko. Mi z kolei praca wyskoczyła to do domu wróciłem z godzinę temu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...